TheGrue.org

ABSOLWENCI 2014/2015

II Liceum Ogólnokształcące

 

klasa policyjno - prawna

 

1.Banaszkiewicz Katarzyna

2.Bednarska Wioletta

3.Cuchra Łukasz

4. Filipiak Mateusz

4.Grzegorczyk Sebastian

5.Kaczmarek Michał

6.Karliński Wojciech

7.Kobus Monika

8.Kołada Bartłomiej

9.Kołada Karolina

10.Kotynia Klaudia

11.Kulik Ilona

12.Kurzawska Aleksandra

13. Łabędzka Klaudia

14.Miksa Damian

15.Nastarowicz Anna

16.Plichta Adrian

17.Przybylski Michał

18.Rochala Justyna

19.Sielgoska Ewelina

20.Szczesniak Dominika

21.Wadelska Karolina

22.Witkowski Damian

23.Wojciechowska Katarzyna

24.Żyżyńska Ewelina

 

klasa policyjno – prawna , psychologiczno - socjalna

 

1.Adamus Piotr

2.Bazelak Mateusz

3.Burzyński Mateusz

4. Chwaliński Norbert

5. Daniszewska Magdalena

6.Dulińska Sylwia

7.Dziąg Dariusz

8.Ekert Anna

9.Gonciarek Ewelina

10.Jóźwik Magdalena

11. Kaczmarska Kamila

12.Kajtowski Patryk

13.Kotynia Justyna

14.Lolo Monika

15.Malinowski Patryk

16. Miedzińska Dagmara

17.Olkiewicz Dawid

18.Pietrzyk Karolina

19.Pysklak Klaudiusz

20.Rajska Sylwia

21.Robaszek Karina

22.Rudnicka Karolina

23.Rżanek Dominik

24.Sikorska Kinga

25.Szadkowska Paulina

26.Szymański Adrian

27.Tarnowski Karol

 

Technikum nr 2

 

Technik logistyk IV La

 

1.Antkowicz Patryk

2.Bator Bartłomiej

3.Bogdańska Katarzyna

4..Długosz Ewelina

5.Filipiak Aneta

6.Gevorgyan Henrikh

7.Gniadek Przemysław

8.Gruszczak Paulina

9.Jóźwik Aleksandra

10. Kartasiński Sebastian

11.Kłosińska Karolina

12.Lewandowska Anna

13.Michniewski Jakub

14.Perczak Monika

15.Polit Damian

16.Salamon Karolina

17.Stępień Marta

18. Stypułkowski Patryk

19.Szustak Michał

20.Szlawska Sylwia

21.Woźniak Justyna

 

Technik logistyk klasa IV Lb

 

1.Arndt Wojciech

2.Białek Arkadiusz

3.Bujanowski Mateusz

4.Ciejka Artur

5.Fijałkowski Wojciech

6.Gabryszewski Mariusz

7.Gońda Patryk

8.Gudanis Damian

9.Janowski Sebastian

10.Jaskółowski Przemysław

11.Kawecki Jakub

12.Kołodziejski Adam

13.Lewandowski Adrian

14.Liśkiewicz Piotr

15.Olszewicz Przemysław

16.Rottengruber Adrian

17. Spurek Sebastian

18.Sułek Michał

19.Swaczyna Piotr

20.Wąsowicz Paweł

 

Technik mechatronik

 

1.Boberek Michał

2.Ciechowicz Aleksander

3.Cuchra Karol

4.Hymka Kamil

5.Janowski Jarosław

6.Jenda Rafał

7.Kłosiński Patryk

8.Kowalczyk Paweł

9.Laszczyk Cyprian

10.Lawal Mateusz

11.Lewandowski Damian

12.Łapka Adam

13.Małek Krzysztof

14.Osetek Bartłomiej

15.Rajski Adrian

16.Sętkowski Marcin

17.Tomporek Grzegorz