TheGrue.org

ABSOLWENCI 2015/2016

II Liceum Ogólnokształcące

 

Klasa III A policyjno – prawna

 

  1. Adamczyk Joanna
  2. Boryna Andżelika
  3. Chruścińska Patrycja
  4. Dębiec Kamila
  5. Działak Natalia
  6. Grabowski Damian
  7. Jachuła Patryk
  8. Jóźwik Dominik
  9. Kierasiński Robert
  10. Kocięba Adam
  11. Krychniak Adam
  12. Kulik Adrian
  13. Lewandowska Martyna
  14. Łyszkowicz Agnieszka
  15. Markiewicz Karol
  16. Płoszka Jakub
  17. Sawicki Tomasz
  18. Supera Adrian
  19. Turek Dominik
  20. Więckowska Dominika
  21. Ziółczyk Magdalena
  22. Zytke Barbara
  23. Żaczek Jagoda

 

Klasa III B  policyjno – prawna



  1. Brot Angelika
  2. Kołaczkowska Natalia
  3. Kowalska Adrianna
  4. Łyszkowicz Natalia
  5. Matusiak Ewelina
  6. Polit Daria
  7. Reczulska Kinga
  8. Szklarek Kinga
  9. Wawrowska Anna
  10. Wojciechowska Sylwia
  11. Zalewska Oliwia

 

Klasa III B  psychologiczno – socjalna

 

  1. Amurska Ismena
  2. Barańczyk Aneta
  3. Borowiecka Patrycja
  4. Chruścielewska Klaudia
  5. Dudka Dominika
  6. Galach Joanna
  7. Labuch Jolanta
  8. Niedzielska Paulina
  9. Rydlewska Dominika
  10. Stefańska Justyna
  11. Szymczak Mateusz
  12. Szubka Martyna
  13. Zając Małgorzata

Technikum nr 2

 

Technik logistyk

 

  1. Brdoń Kamil
  2. Chruściel Damian
  3. Długosz Adrian
  4. Filipiak Ewelina
  5. Galach Rafał
  6. Kałużna Klaudia
  7. Kobus Anna
  8. Lewandowski Przemysław
  9. Lubczyński Mateusz
  10. Siedlecki Robert
  11. Szymczak Bartosz
  12. Urbańska Sylwia
  13. Włóka Daniel
  14. Wojtczak Paulina
  15. Zawadzka Katarzyna
  16. Zimoń Sylwester

 

Technik mechatronik

 

  1. Bożyk Robert
  2. Czerwiński Adam
  3. Drążkowicz Dariusz
  4. Duła Adrian
  5. Durański Damian
  6. Garnys Kamil
  7. Gromek Kamil
  8. Karbownik Damian
  9. Kaźmierczak Damian
  10. Kijewski Radosław
  11. Kordela Łukasz
  12. Kowalczyk Artur
  13. Krakowiak Mateusz
  14. Król Łukasz
  15. Lesiak Kamil
  16. Lubczyński Jakub
  17. Łącki Bartosz
  18. Olczyk Karol
  19. Robaszewski Łukasz
  20. Sadzak Filip
  21. Stańczyk Paweł
  22. Stańczyk Przemysław
  23. Świerczyński Sebastian
  24. Włodarczyk Mariusz
  25. Wójcik Robert