Opublikowano: piątek, 01, wrzesień 2017


  Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2017/2018

 

12 września 2017r. – zebrania rodziców

  • 16.30klasy pierwsze spotkanie z Dyrektorem na sali gimnastycznej, a następnie z wychowawcam
  • 17.00 – klasy programowo najwyższe spotkanie z Dyrektorem na sali gimnastycznej, a następnie z wychowawcami
  • 17.00 zebrania pozostałych klas z wychowawcami

 

14 listopada 2017r. – dyżur nauczycieli od 16.00 do 18.00

  • informacja na temat zagrożeń ocenami niedostatecznymi w klasach programowo najwyższych
  • informacja na temat ocen i frekwencji dla rodziców pozostałych klas

 

19 grudnia 2017r. – dyżur nauczycieli od 16.00 do 18.00

  • informacja na temat zagrożeń ocenami niedostatecznymi dla klas pierwszych i drugich liceum oraz pierwszych, drugich i trzecich technikum
  • zebrania rodziców uczniów klas najstarszych – podsumowanie I półrocza

 

23 stycznia 2018r. – dyżur nauczycieli od 16.00 do 18.00

  • zebrania rodziców klas pierwszych i drugich liceum oraz pierwszych, drugich i trzecich technikum – podsumowanie I półrocza

 

27 marca 2018r. – dyżur nauczycieli od 16. do 18.00

  • informacja na temat zagrożeń ocenami niedostatecznymi w klasach najstarszych
  • informacja na temat ocen i frekwencji dla rodziców pozostałych klas

 

24 kwietnia 2018r. – dyżur nauczycieli od 16.00 – 18.00

  • zebrania rodziców klas najstarszych – podsumowanie szkoły, informacja na temat egzaminów maturalnych
  • informacja na temat ocen i frekwencji dla rodziców pozostałych klas

 

22 maja 2018r. – dyżur nauczycieli od 16.00 do 18.00

  •  informacja na temat zagrożeń ocenami niedostatecznymi

 

    Zebrania rodziców

Lp.

Klasa

Wychowawca

Sala

1.

1A

Renata Kucharska

201

2.

1LA

Marcin Bator

30

3.

1LB

Marzena Sztuka

105

4.

1M

Izabela Walczak

106

5,

1T

Monika Lepalczyk

28

6.

2A

Anna Olczyk

104

7.

2M

Krzysztof Feja

202

8.

2L

Krzysztof Woźniak

102

9.

3A

Izabela Serwa

204

10.

3M


Agnieszka Szustak


203

11.

3T

12.

3L

Aleksandra Wieloch

logistyczna

13.

4L


Adam Koszacki


205

14.

4T

15.

4M

Tomasz Just

26