Egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe

Kategoria: Uncategorised Opublikowano: wtorek, 28, kwiecień 2015 Administrator

Egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe 

Styczeń / luty 2018

 

LP.

Kwalifikacja

Nazwisko

Imie

Pisemny – termin, sala

Praktyczny – termin, sala

 

A.30

 

A.30.

Balcerak

Małgorzata

11.01.2018 10.00 102

10.01.2018 16.00 102

A.30.

Butienko

Damian Krzysztof

11.01.2018 10.00 102

10.01.2018 16.00 102

A.30.

Chomiczewska

Aleksandra

11.01.2018 10.00 102

10.01.2018 16.00 102

A.30.

Drążkiewicz

Izabela Genowefa

11.01.2018 10.00 102

10.01.2018 16.00 102

A.30.

Graczyk

Amelia Wiktoria

11.01.2018 10.00 102

NIE ZDAJE

A.30.

Kompa

Piotr Cezary

11.01.2018 10.00 102

10.01.2018 16.00 102

A.30.

Krzepiński

Mateusz

11.01.2018 10.00 102

10.01.2018 16.00 102

A.30.

Kusiak

Adam Dominik

11.01.2018 10.00 102

10.01.2018 16.00 102

A.30.

Lenkiewicz

Filip

11.01.2018 10.00 102

10.01.2018 16.00 102

A.30.

Ligocki

Rafał

11.01.2018 10.00 102

10.01.2018 16.00 102

A.30.

Łyszkowicz

Krzysztof Adrian

11.01.2018 10.00 104

10.01.2018 16.00  102

A.30.

Malka

Daria

11.01.2018 10.00 104

10.01.2018 16.00 104

A.30.

Mela

Aleksander Jan

11.01.2018 10.00 104

10.01.2018 16.00 104

A.30.

Michalska

Maja Barbara

11.01.2018 10.00 104

10.01.2018 16.00 104

A.30.

Michalski

Przemysław Sebastian

11.01.2018 10.00 104

10.01.2018 16.00 104

A.30.

Michałowicz

Norbert Jan

11.01.2018 10.00 104

10.01.2018 16.00 104

A.30.

Pietrzyk

Mateusz

11.01.2018 10.00 104

10.01.2018 16.00 104

A.30.

Solarek

Natalia Weronika

11.01.2018 10.00 104

10.01.2018 16.00 104

A.30.

Walaszczyk

Patrycja Emilia

11.01.2018 10.00 104

NIE ZDAJE

A.30.

Wojtasik

Konrad Adrian

11.01.2018 10.00 104

10.01.2018 16.00 104

A.30.

Wojtczak

Krystian Radosław

11.01.2018 10.00 104

NIE ZDAJE

A.30.

Wójcik

Dawid

11.01.2018 10.00 104

10.01.2018 16.00 104

A.30.

Zawadzki

Przemysław

11.01.2018 10.00 104

10.01.2018 16.00 104

 

A.31

 

 

A.31.

Dąbrowska

Justyna

NIE ZDAJE

10.01.2018 9.00 104

A.31.

Graczyk

Amelia Wiktoria

NIE ZDAJE

10.01.2018 9.00 104

A.31.

Pawlicki

Daniel

NIE ZDAJE

10.01.2018 9.00 104

A.31.

Walaszczyk

Patrycja Emilia

NIE ZDAJE

10.01.2018 9.00 104

A.31.

Wasilewska

Paulina

NIE ZDAJE

10.01.2018 9.00 104

A.31.

Wasilewski

Daniel Jacek

NIE ZDAJE

10.01.2018 9.00 104

A.31.

Wojtczak

Krystian Radosław

NIE ZDAJE

10.01.2018 9.00 104

 

A.32

 

 

A.32.

Ciamarzewski

Piotr

11.01.2018 14.00 102

10.01.2018 13.00 102

A.32.

Dąbrowska

Justyna

11.01.2018 14.00 102

10.01.2018 13.00 102

A.32.

Gondek

Aleksandra Katarzyna

11.01.2018 14.00 102

10.01.2018 13.00 102

A.32.

Graczyk

Amelia Wiktoria

11.01.2018 14.00 102

10.01.2018 13.00 102

A.32.

Kozal

Bartłomiej

NIE ZDAJE

10.01.2018 13.00 102

A.32.

Marczyk

Bartłomiej

11.01.2018 14.00 102

10.01.2018 13.00 102

A.32.

Siłka

Rober

11.01.2018 14.00 102

10.01.2018 13.00 102

A.32.

Stępkowski

Nikodem Sławomir

11.01.2018 14.00 102

10.01.2018 13.00 102

A.32.

Walaszczyk

Patrycja Emilia

11.01.2018 14.00 102

10.01.2018 13.00 102

A.32.

Wasilewska

Paulina

11.01.2018 14.00 102

10.01.2018 13.00 102

A.32.

Wasilewski

Daniel Jacek

11.01.2018 14.00 102

10.01.2018 13.00 102

A.32.

Widulińska

Oliwia Anna

11.01.2018 14.00 102

10.01.2018 13.00 102

 

E.03

 

 

E.03.

Adamczyk

Dawid

11.01.2018 10.00 205

14.02.2018 9.00 26

E.03.

Deska

Karol

11.01.2018 10.00  205

12.02.2018 9.00 26

E.03.

Długosz

Bartłomiej Karol

11.01.2018 10.00 205

13.02.2018 15.00 26

E.03.

Filipiak

Krzysztof

11.01.2018 10.00 205

14.02.2018 9.00 26

E.03.

Kobus

Bartłomiej

11.01.2018 10.00 205

14.02.2018 9.00 26

E.03.

Kompa

Arkadiusz

11.01.2018 10.00 205

14.02.2018 9.00 26

E.03.

Krawczyk

Piotr

11.01.2018 10.00 205

13.02.2018 15.00 26

E.03.

Kruś

Mateusz

11.01.2018 10.00 205

13.02.2018 9.00 26

E.03.

Kulesza

Rafał

11.01.2018 10.00 205

12.02.2018 15.00 26

E.03.

Maj

Norbert

11.01.2018 10.00 205

12.02.2018 15.00 26

E.03.

Michalski

Grzegorz

11.01.2018 10.00 205

13.02.2018 9.00 26

E.03.

Milewski

Marcel Tomasz

11.01.2018 10.00 205

12.02.2018 15.00 26

E.03.

Panak

Kamil

11.01.2018 10.00 205

13.02.2018 15.00 26

E.03.

Paprocki

Michał

11.01.2018 10.00 205

13.02.2018 9.00 26

E.03.

Paradowski

Michał

11.01.2018 10.00 205

13.02.2018 15.00 26

E.03.

Szkopiński

Daniel Sebastian

11.01.2018 10.00 205

13.02.2018 9.00 26

E.03.

Zawadzki

Dawid

11.01.2018 10.00 205

12.02.2018 9.00 26

 

E.13

 

 

E.13.

Ciesielski

Marcin

11.01.2018 12.00 102

14.02.2018 16.00 27

E.13.

Duliński

Artur

11.01.2018 12.00 102

14.02.2018 16.00 27

E.13.

Janczak

Łukasz

NIE ZDAJE

14.02.2018 8.00 27

E.13.

Nockowski

Kamil Wojciech

11.01.2018 12.00 102

NIE ZDAJE

E.13.

Pierzgalski

Marcin

11.01.2018 12.00 102

14.02.2018 8.00 27

E.13.

Swaczyna

Arkadiusz Damian

11.01.2018 12.00 102

NIE ZDAJE

E.13.

Tomaszewski

Paweł Robert

11.01.2018 12.00 102

14.02.2018 16.00 27

 

E.15

 

 

E.15.

Ciach

Konrad Artur

11.01.2018 10.00 105

NIE ZDAJE

E.15.

Ciesielski

Marcin

11.01.2018 10.00 105

NIE ZDAJE

E.15.

Czerwiński

Filip

11.01.2018 10.00 105

18.01.2018 16.00 29

E.15.

Duliński

Artur

11.01.2018 10.00 105

NIE ZDAJE

E.15.

Grobelny

Adam Bogdan

11.01.2018 10.00 105

NIE ZDAJE

E.15.

Janczak

Łukasz

11.01.2018 10.00 105

NIE ZDAJE

E.15.

Kołada

Mariusz

11.01.2018 10.00 105

18.01.2018 16.00 29

E.15.

Maślanka

Mariusz Wojciech

11.01.2018 10.00 105

17.01.2018 16.00 29

E.15.

Milczarek

Tobiasz

11.01.2018 10.00 105

18.01.2018 16.00 29

E.15.

Nockowski

Kamil Wojciech

11.01.2018 10.00 105

NIE ZDAJE

E.15.

Osiński

Michał Marek

11.01.2018 10.00 203

NIE ZDAJE

E.15.

Paś

Rafał Franciszek

11.01.2018 10.00 203

17.01.2018 16.00 29

E.15.

Pierzgalski

Marcin

11.01.2018 10.00 203

NIE ZDAJE

E.15.

Ruciński

Mateusz Adrian

11.01.2018 10.00 203

NIE ZDAJE

E.15.

Swaczyna

Arkadiusz Damian

11.01.2018 10.00 203

NIE ZDAJE

E.15.

Tomaszewski

Paweł Robert

11.01.2018 10.00 203

18.01.2018 16.00 29

E.15.

Winciorek

Łukasz Tomasz

11.01.2018 10.00 203

17.01.2018 16.00 29

E.15.

Zdyb

Patryk

11.01.2018 10.00 203

NIE ZDAJE

E.15.

Żaczek

Dawid

11.01.2018 10.00 203

17.01.2018 16.00 29

 

E.16

 

 

E.16.

Ciach

Konrad Artur

11.01.2018 14.00 104

12.02.2018 12.00 29

E.16.

Ciesielski

Marcin

11.01.2018 14.00 104

12.02.2018 16.00 29

E.16.

Duliński

Artur

11.01.2018 14.00 104

13.02.2018 8.00 29

E.16.

Grobelny

Adam Bogdan

11.01.2018 14.00 104

13.02.2018 16.00 29

E.16.

Janczak

Łukasz

11.01.2018 14.00 104

12.02.2018 12.00 29

E.16.

Kołodziej

Damian

11.01.2018 14.00 104

13.02.2018 12.00 29

E.16.

Kordula

Adriana Aleksandra

11.01.2018 14.00 104

13.02.2018 12.00 29

E.16.

Marczyk

Wiktoria

11.01.2018 14.00 104

13.02.2018 12.00 29

E.16.

Nockowski

Kamil Wojciech

11.01.2018 14.00 104

13.02.2018 16.00 29

E.16.

Osiński

Michał Marek

11.01.2018 14.00 104

12.02.2018 12.00 29

E.16.

Pierzgalski

Marcin

11.01.2018 14.00 104

13.02.2018 8.00 29

E.16.

Ruciński

Mateusz Adrian

11.01.2018 14.00 104

12.02.2018 16.00 29

E.16.

Swaczyna

Arkadiusz Damian

11.01.2018 14.00 104

13.02.2018 16.00 29

E.16.

Tomaszewski

Paweł Robert

11.01.2018 14.00 104

13.02.2018 8.00 29

E.16.

Zdyb

Patryk

11.01.2018 14.00 104

12.02.2018 16.00 29

 

E.18

 

 

E.18.

Długosz

Kamil Adrian

NIE ZDAJE

10.01.2018 9.00 102

E.18.

Klimczak

Michał

NIE ZDAJE

10.01.2018 9.00 102

E.18.

Krasicki

Damian Sebastian

NIE ZDAJE

10.01.2018 9.00 102

E.18.

Lewandowski

Marcin Mateusz

NIE ZDAJE

10.01.2018 9.00 102

 

E.19

 

 

E.19.

Długosz

Kamil Adrian

11.01.2018 14.00 105

17.01.2018 8.00 26

E.19.

Dulak

Rafał

11.01.2018 14.00 105

17.01.2018 8.00 26

E.19.

Głowacki

Mateusz Bartosz

11.01.2018 14.00 105

16.01.2018 8.00 26

E.19.

Gula

Sławomir

11.01.2018 14.00 105

17.01.2018 8.00 26

E.19.

Janowski

Marcin

NIE ZDAJE

16.01.2018 8.00 26

E.19.

Klimczak

Michał

11.01.2018 14.00 105

17.01.2018 8.00 26

E.19.

Krasicki

Damian Sebastian

11.01.2018 14.00 105

17.01.2018 8.00 26

E.19.

Kulawczyk

Artur

11.01.2018 14.00 105

16.01.2018 8.00 26

E.19.

Lewandowski

Marcin Mateusz

11.01.2018 14.00 105

16.01.2018 12.00 26

E.19.

Olszewicz

Sebastian Michał

11.01.2018 14.00 105

16.01.2018 12.00 26

E.19.

Osiński

Bartosz Jakub

11.01.2018 14.00 105

16.01.2018 12.00 26

E.19.

Pawłowski

Daniel Andrzej

11.01.2018 14.00 105

16.01.2018 12.00 26

E.19.

Proga

Jakub

11.01.2018 14.00 105

16.01.2018 8.00 26

E.19.

Pryk

Adrian

11.01.2018 14.00 105

17.01.2018 8.00 26

E.19.

Reczulski

Mateusz

11.01.2018 14.00 105

16.01.2018 8.00 26

E.19.

Tomes

Jakub Mateusz

11.01.2018 14.00 105

16.01.2018 12.00 26

E.19

Wójcik

Krzysztof

11.01.2018 14.00 105

16.01.2018 12.00 26

 

 

 

 
Odsłony: 5902