Opublikowano: środa, 08, luty 2012

Zasadnicza Szkoła Budowlana dla Pracujących

Zawód – malarz – sztukator


1. Beciński Marian
2. Bryszewski Andrzej
3. Bykowski Zbigniew
4. Cegła Jerzy
5. Chruzimski Marek
6. Dziuba Franciszek
7. Galach Ryszard
8. Gierach Włodzimierz
9. Grzywka Marian
10. Kaczmarek Jan
11. Kijo Bolesław
12. Kowalik Marek
13. Kwapisz Eugeniusz
14. Libera Wiesław
15. Łagoda Adam
16. Ogorzałek Wiesław
17. Pacholczyk Piotr
18. Ptaszek Tadeusz
19. Puczyński Marek
20. Rogulski Krzysztof
21. Rżycki Henryk
22. Sakowicz Andrzej
23. Skuza Henryk
24. Sońta Andrzej
25. Starosta Ryszard
26. Stępniak Marian
27. Szefer Eugeniusz
28. Szydłowski Henryk
29. Wieczorek Edmund
30. Wodnicki Wiesław
31. Wojtysiak Kazimierz
32. Woźniak Jerzy

Zawód –murarz – tynkarz

1. Bojanowski Zdzisław
2. Brocki Mieczysław
3. Brzeziński Zygmunt
4. Ceroń Henryk
5. Felkowski Józef
6. Gruchała Stanisław
7. Kaczmarek Bronisław
8. Kowalczyk Stanisław
9. Kruczek Stanisław
10. Kubik Jerzy
11. Laskowski Henryk
12. Lechowski Jerzy
13. Marczyk Wiesław
14. Matyjek Marek
15. Olasik Jakub
16. Pajak Mieczysław
17. Peciak Bogdan
18. Pietras Waldemar
19. Radzimirski Krzysztof
20. Romanek Ryszard
21. Słodownik Andrzej
22. Stasiak Andrzej
23. Strojny Marian
24. Środa Grzegorz
25. Wojdal Jan

Zawód – monter konstrukcji żelbetowych

1. Chojnacki Grzegorz
2. Grzegorczyk Andrzej
3. Gwiazdowicz Kazimierz
4. Janiec Eligiusz
5. Kabat Witold
6. Kabat Zygmunt
7. Kowalczyk Jan
8. Kozarek Wacław
9. Kwiatkowski Roman
10. Matysiak Jerzy
11. Mazurek Jerzy
12. Mrówka Jan
13. Pawełczyk Jerzy
14. Sala Jan
15. Sokół Roman
16. Stawiński Józef
17. Zeler Zbigniew

Zawód – murarz – tynkarz

1. Bies Waldemar
2. Defiński Kazimierz
3. Janeczek Lech
4. Janeczek Jan
5. Jaśkiewicz Tadeusz
6. Jamrozek Zygmunt
7. Kłosiński Mieczysław
8. Koszelski Janusz
9. Kuza Romuald
10. Lewandowski Stanisław
11. Maj Andrzej
12. Majka Dariusz
13. Mucha Jan
14. Przybyłek Edward
15. Rogowski Marek
16. Rytych Andrzej
17. Redestowicz Andrzej
18. Staniaszek Cezary
19. Strzelecki Zenon
20. Supeł Henryk
21. Świątek Zdzisław
22. Świniarski Edward
23. Wojdal Tadeusz
24. Żerek Marek
25. Kaczmarek Jan
26. Król Jan
27. Krzysztoszek Leon
28. Kowalewski Stanisław
29. Reczycki Roman