Opublikowano: środa, 08, luty 2012

Zasadnicza Szkoła Budowlana dla Pracujących

Zawód –malarz – sztukator

1. Armadzki Zbigniew
2. Bolek Sławomir
3. Chabracki Leon
4. Chojecki Józef
5. Czech Stanisław
6. Dąbrowski Marian
7. Dębski Andrzej
8. Gos Zenon
9. Gruchała Tadeusz
10. Jadczak Andrzej
11. Kacprzak Henryk
12. Kaczmarek Bogdan
13. Kotyna Jacek
14. Król Sławomir
15. Łukowski Zdzisław
16. Maj Jerzy
17. Majchrzak Andrzej
18. Mikołajczyk Jan
19. Okowiak Jerzy
20. Ostrowski Wiesław
21. Ozimek Henryk
22. Pałyga Zbigniew
23. Podlasek Tadeusz
24. Przybyłkowicz Bogdan
25. Sypko Mieczysław
26. Szczałbach Tadeusz
27. Walczak Władysław
28. Więckowski Tadeusz
29. Wiewiórki Stanisław
30. Wiśnik Jan
31. Zdulski Waldemar

Zawód – murarz – tynkarz


1. Bies Andrzej
2. Budek Feliks
3. Dąbrowski Czesław
4. Dudek Czesław
5. Jarzębski Marek
6. Karcz Andrzej
7. Kalarus Edward
8. Kobus Grzegorz
9. Kałuża Bogdan
10. Misztal Tadeusz
11. Męcina Wojciech
12. Olczyk Ryszard
13. Pawlak Mirosław
14. Pawlikowski Tadeusz
15. Piątek Władysław
16. Piotrowski Jan
17. Rutkowski Marian
18. Salamon Janusz
19. Śmiechowski Zbigniew
20. Socha Henryk
21. Staroński Walenty
22. Supera Stanisław
23. Suwalski Marek
24. Szulc Kazimierz
25. Wiśniewski Jan
26. Wojewódzki Ryszard
27. Zaręba Mirosław

Zawód – monter konstrukcji żelbetowych

1. Berendzik Leszek
2. Błoch Marian
3. Cyrulski Zbigniew
4. Czajka Jerzy
5. Dybowski Jan
6. Fijałkowski Krzysztof
7. Jaskóła Jan
8. Kieszek Henryk
9. Klemba Wiesław
10. Najder Jan
11. Najder Ryszard
12. Nastarowicz Marek
13. Piwowarski Marian
14. Rytych Piotr
15. Sokołowski Mirosław
16. Wach Andrzej
17. Wojciechowski Stanisław
18. Woźniak Stanisław
19. Wójcik Tadeusz
20. Matusiak Kazimierz

Zawód – murarz

1. Antosiewicz Henryk
2. Balcerak Szczepan
3. Bąbol Zdzisław
4. Beciński Stanisław
5. Czarnowski Tadeusz
6. Czerwiński Wojciech
7. Dulas Wiesław
8. Filipek Waldemar
9. Firek Krzysztof
10. Foks Marek
11. Gortat Jerzy
12. Gorzka Marek
13. Gruchała Władysław
14. Jacak Adam
15. Kaczor Marian
16. Kotynia Michał
17. Kowalski Józef
18. Krawczyk Ryszard
19. Kupiński Grzegorz
20. Mągierowski Andrzej
21. Reczulski Jan
22. Stępniak Tadeusz
23. Szczepaniak Edward
24. Świderek Mirosław
25. Świerzyński Krzysztof
26. Trębacz Tadeusz
27. Trzonek Mieczysław
28. Węgier Ryszard
29. Wrona Wiesław
30. Zganiacz Mirosław
31. Zięba Tadeusz