Opublikowano: środa, 08, luty 2012

Zasadnicza Szkoła Budowlana dla Pracujących

Zawód – monter instalacji wewnętrznej

1. Bęben Andrzej
2. Berecki Stanisław
3. Bułhak Marian
4. Celmer Dominik
5. Dudek Mirosław
6. Jóźwik Marek
7. Kobyłecki Henryk
8. Krawczyński Szczepan
9. Mikinka Roman
10. Mlonka Krzysztof
11. Pecyna Józef
12. Piątek Leszek
13. Rudziński Stanisław
14. Rutkowski Jan
15. Sieradzan Eugeniusz
16. Sobolewski Andrzej
17. Sujka Andrzej
18. Truszkowski Zbigniew
19. Woźniak Andrzej

Zawód – malarz – sztukator

1. Bors Mirosław
2. Cedzyński Jacek
3. Chmurski Wojciech
4. Ciapa Andrzej
5. Dudek Marek
6. Dyśko Jan
7. Gierach Eugeniusz
8. Kania Henryk
9. Król Janusz
10. Klimczak Sylwester
11. Kłos Wacław
12. Kłusek Henryk
13. Majchrzak Sylwester
14. Matuszczak Józef
15. Melon Władysław
16. Obiedziński Piotr
17. Reszka Ryszard
18. Rzeźnik Mieczysław
19. Stachowski Grzegorz
20. Stańczyk Władysław
21. Supeł Jan
22. Tomczyk Michał
23. Tosik Maciej
24. Walczak Marian
25. Zeler Ryszard
26. Miniak Stanisław

Zawód – murarz

1. Adrian Mieczysław
2. Bielecki Marian
3. Burtka Wincenty
4. Duczek Wacław
5. Dziuda Zdzisław
6. Foks Ryszard
7. Grabowski Andrzej
8. Hermanowicz Edmund
9. Jabłoński Roman
10. Janeczek Mieczysław
11. Korbeń Stanisław
12. Kujawski Jan
13. Kupis Jan
14. Leksiński Krzysztof
15. Lewandowski Marian
16. Maciejak Józef
17. Sielski Jan
18. Siwy Tadeusz
19. Szczechowicz Ryszard
20. Szymczak Henryk
21. Woźniak Mirosław

Zawód – posadzkarz/
/monter konstrukcji żelbetowych

1. Badełek Bogdan
2. Bareła Włodzimierz
3. Bączyk Jerzy
4. Chałupka Grzegorz
5. Chodorowski Grzegorz
6. Chudziński Włodzimierz
7. Darnikowski Jan
8. Domański Jan
9. Jarosiński Kazimierz
10. Kaczmarek Piotr
11. Kowara Stanisław
12. Kulesza Mirosław
13. Łukasiak Stefan
14. Michajłow Krzysztof
15. Niemirski Grzegorz
16. Nowak Jerzy
17. Paszkowski Adam
18. Perek Piotr
19. Przybysz Stefan
20. Sęk Paweł
21. Smyczek Jan
22. Sobolewski Tomasz
23. Stanisławczyk Ryszard
24. Stuleblak Bogdan
25. Sypka Stefan
26. Tąder Henryk
27. Twardowski Grzegorz
28. Walczak Stanisław
29. Wnukowski Waldemar
30. Zięba Zenon

Zawód – murarz – tynkarz

1. Błaszczyk Dariusz
2. Cienkusz Waldemar
3. Dąbrowski Kazimierz
4. Jakubczyk Jerzy
5. Kaczmarski Ryszard
6. Kamiński Stanisław
7. Karliński Zbigniew
8. Magdziarz Czesław
9. Maj Franciszek
10. Myziak Stanisław
11. Nowak Grzegorz
12. Pietrasiak Marian
13. Psarski Janusz
14. Rykała Tadeusz
15. Sypka Henryk
16. Świerczyński Jerzy
17. Wasiak Hieronim
18. Wojtysiak Maciej
19. Żbroch Kazimierz