Opublikowano: środa, 08, luty 2012

Zasadnicza Szkoła Budowlana dla Pracujących

Elektromonter

1. Amroziński Stanisław 
2. Balcerak Zygmunt 
3. Białek Maciej 
4. Fabicki Leszek 
5. Grad Stanisław 
6. Kastanek Tadeusz
7. Łyszkowicz Janusz
8. Maszkowski Bolesław 
9. Nowak Andrzej 
10. Nowak Jerzy 
11. Olborski Krzysztof 
12. Ozga Adam 
13. Paczkowski Ryszard 
14. Płocki Leszek 
15. Rochalski Ryszard 
16. Samolewski Wojciech 
17. Skibiński Janusz
18. Sztuka Szczepan 
19. Wieczorek Tomasz 
20. Wiewióra Jerzy 
21. Woźniak Tadeusz
22. Wychowałek Ignacy

Mechanik –kierowca

1. Adamiec Zygmunt 
2. Bachura Wiesław 
3. Brzozowski Zbigniew 
4. Bykowski Zbigniew 
5. Czajka Zbigniew
6. Czajkowski Adam 
7. Dąbrowski Sylwester
8. Dziubatowski Krzysztof 
9. Fijatkowski Wojciech 
10. Jagiełło Andrzej ]
11. Karbowiak Eugeniusz 
12. Jarzyński Ireneusz
13. Kaszubski Dariusz
14. Klatka Bogdan
15. Koberski Krzysztof 
16. Koniński Mirosław 
17. Koziót Zbigniew 
18. Krzysztofik Tadeusz
19. Łagoński Bogdan 
20. Łopatka Władysław 
21. Margielewski Janusz
22. Markiewicz Paweł
23. Miazek Tadeusz
24. Murgrabia Andrzej 
25. Olszak Stanisław 
26. Pasek Stanisław 
27. Plichta Bogdan
28. Pilaszkiewicz Arkadiusz 
29. Rubaj Włodzimierz 
30. Wątrobowski Władysław 
31. Wieczorek Krzysztof 
32. Wyka Mirosław 
33. Winkiel Andrzej 

Mechanik urządzeń budowlanych

1. Bochański Henryk 
2. Borowczyk Marian
3. Borowicki Stanisław
4. Brzozowski Wiesław
5. Cholak Marek 
6. Grzegorczyk Jan
7. Kołada Krzysztof 
8. Kozłowski Feliks
9. Lesiak Andrzej 
10. Lesiak Andrzej –Jan
11. Michalak Leszek 
12. Orłowski Jan
13. Pasternak Henryk 
14. Pawlik Leszek 
15. Pejski Henryk 
16. Piątkowski Zygmunt
17. Pijecki Włodzimierz
18. Pokusiński Andrzej 
19. Seliga Marek 
20. Sikora Mirosław 
21. Skiba Jerzy 
22. Skibiński Grzegorz 
23. Skrzyński Krzysztof
24. Socha Leszek 
25. Szatan Zdzisław 
26. Wach Stanisław 
27. Wieteska Leszek
28. Witkowski Czesław 
29. Wiśniewski Krzysztof 

Mechanik urządzeń budowlanych

1. Białek Waldemar 
2. Dyszkowski Stanisław 
3. Derda Zbigniew 
4. Dudka Andrzej
5. Fidor Jan
6. Gładys Waldemar 
7. Góra Piotr
8. Judasz Zbigniew
9. Klatka Andrzej 
10. Korns Eugeniusz
11. Koprowski Grzegorz
12. Kowalczyk Jan
13. Łubawski Roman
14. Malinowski Andrzej 
15. Pachowski Zbigniew
16. Pasternak Jan
17. Starosta Szczepan
18. Sowizdrzał Bogdan
19. Stronias Zdzisław 
20. Supera Jerzy 
21. Szklarek Grzegorz 
22. Szymczak Marek 
23. Szulc Robert 
24. Wieczorek Sławomir 
25. Wójcik Edward 
26. Zimnicki Mirosław 
27. Dudek Jan 
28. Piekarski Stanisław 
29. Stynbaur Michał 
30. Wójcik Marek 
31. Kowara Marek 
32. Sojkowski Krzysztof

Monter wewnętrznych instalacji budowlanych

1. Badek Paweł
2. Bator Marek 
3. Cienkowski Zdzisław 
4. Duda Andrzej 
5. Dyszkowski Jerzy 
6. Jankowski Grzegorz 
7. Jedynak Zbigniew 
8. Kamiński Stanisław 
9. Kobus Czesław
10. Kroc Andrzej 
11. Kubryn Janusz
12. Lewandowski Krzysztof 
13. Maciaszczyk Mirosław 
14. Młynarski Wiesław 
15. Norwiński Krzysztof 
16. Poborc Krzysztof 
17. Przyłuski Józef 
18. Sroka Piotr 
19. Stasiak Andrzej 
20. Stępień Tadeusz 
21. Stefaniak Józef 
22. Starzec Waldemar
23. Supera Andrzej 
24. Szanfeber Andrzej
25. Szczepanik Marek 
26. Szklarek Henryk 
27. Szychowski Sylwester 
28. Szydłowski Ryszard 
29. Śmiechowicz Tadeusz
30. Woźniakowski Bogdan 
31. Wawrzonek Zdzisław 
32. Wenecki Marian 
33. Wójcik Czesław 
34. Wrzesiński Daniel 
35. Jakusek Marek 
36. Gronowki Sławomir 

Monter

1. Byk Marian 
2. Chrustowski Edward
3. Fangrat Zbigniew
4. Gruszecki Jan 
5. Jaźwiński Bogdan
6. Jańczyk Andrzej 
7. Kosmala Tadeusz 
8. Kuzmecki Włodzimierz
9. Łaszczyk Marian
10. Margielewski Krzysztof 
11. Mikuła Mieczysław 
12. Mozga Wiesław
13. Rogala Edward
14. Róg Czesław 
15. Rudnicki Eugeniusz
16. Szewczyk Paweł
17. Wrona Henryk
18. Zarychta Krzysztof 

Murarz

1. Goliat Adam 
2. Gradowski Tadeusz
3. Gusławski Jan
4. Kabat Roman 
5. Kobacki Marek 
6. Kobus Marian
7. Kolis Marek 
8. Kuzynowski Marek 
9. Łomża Ryszard 
10. Majka Zdzisław 
11. Małgorzaciak Zdzisław 
12. Pawlak Władysław 
13. Rosiński Czesław 
14. Stępień Marek 
15. Trzeciecki Andrzej 
16. Wrzodak Zygmund 
17. Zdulski Edward