Opublikowano: czwartek, 09, luty 2012

Zasadnicza Szkoła Budowlana dla Pracujących

Elektromonter

1. Bednarek Zdzisław
2. Chojnacki Piotr
3. Dudek Marian 
4. Jeżyna Andrzej 
5. Kubiszewski Ireneusz
6. Malka Jarosław 
7. Mikina Jerzy 
8. Miksa Marek 
9. Piechut Dariusz
10. Romański Marian 
11. Siedlik Zdzisław 
12. Stańczyk Witold 
13. Szubert Sławomir 
14. Szychowski Marek 
15. Szymański Piotr 
16. Świątek Andrzej 
17. Wach Andrzej 
18. Walczak Tadeusz
19. Witkowski Czesław 
20. Wojdal Włodzimierz 
21. Wójcik Zdzisław 
22. Zamirski Marek 
23. Związek Jan 
24. Filipiak Grzegorz

Malarz

1. Białek Mirosław 
2. Biniek Stanisław
3. Biniek Zdzisław 
4. Błaziński Zbigniew 
5. Chojecki Sylwester 
6. Dziuda Leszek 
7. Guzek Czesław 
8. Góra Mirosław
9. Jastrzębski Krzysztof 
10. Kaleta Włodzimierz 
11. Kotynia Jerzy 
12. Kowalski Marek 
13. Lasota Stanisław 
14. Ludwiczak Kazimierz 
15. Marcińczak Zygmunt 
16. Michniewski Andrzej 
17. Miecznik Franciszek
18. Mikuta Grzegorz 
19. Norwiński Andrzej 
20. Lewandowski Stanisław
21. Pajak Piotr 
22. Popiół Lechosław 
23. Ściborek Józef 
24. Wielgus Włodzimierz 
25. Wiśniewski Tadeusz
26. Zieliński Sławomir
27. Bielak Józef

Mechanik maszyn budowlanych

1. Adamczyk Waldemar 
2. Amroziński Andrzej
3. Bajorski Zygmunt 
4. Balcerak Zbigniew
5. Biernacik Jan
6. Chmura Wiesław
7. Długosz Marek 
8. Foks Sławomir 
9. Gutkowski Michał
10. Jasiaczek Edward 
11. Karliński Wiesław 
12. Kowara Jerzy 
13. Kukulski Sławomir 
14. Kwiecień Marek 
15. Najder Grzegorz 
16. Najder Mieczysław 
17. Połeć Dariusz 
18. Popiński Stanisław 
19. Popiół Maciej 
20. Radek Józef
21. Różycki Stanisław 
22. Rusiecki Tomasz 
23. Sobolewski Józef 
24. Supera Jan
25. Swaczyna Ryszard 
26. Telus Marian 
27. Wiktorowicz Jan
28. Woźniak Ryszard 

Mechanik –kierowca pojazdów samochodowych

1. Bartyzel Andrzej 
2. Bożyk Jan
3. Buczkowski Andrzej 
4. Ciach Tomasz
5. Dorabialski Ireneusz
6. Gryglak Andrzej 
7. Karzatka Jerzy 
8. Kranik Krzysztof 
9. Makucki Mieczysław 
10. Malinowski Jan
11. Milczarek Jan
12. Makowski Henryk 
13. Najder Jerzy
14. Okrasiński Jan
15. Pruszyński Paweł
16. Ret wiński Włodzimierz
17. Siuciński Włodzimierz
18. Szymański Marek
19. Trzonek Piotr
20. Wereszka Andrzej 
21. Witczak Krzysztof
22. Weźniak Paweł
23. Zimoń Marek
24. Zasada Ryszard 

Monter konstrukcji żelbetonowych

1. Fabijańczyk Jan 
2. Heleniak Sławomir 
3. Jachowicz Bartłomiej 
4. Jaśkiewicz Bogdan 
5. Kierner Roman 
6. Kierner Zdzisław 
7. Kucharski Stanisław 
8. Matysek Edward 
9. Mizek Krzysztof 
10. Nowak Cezary
11. Pira Ryszard
12. Przybylski Grzegorz
13. Sabiniak Jerzy 
14. Szlendak Janusz 
15. Tomporek Wojciech 
16. Wawrzonek Kazimierz