Opublikowano: czwartek, 09, luty 2012

Zasadnicza Szkoła Budowlana dla Pracujących

Zawód – elektromonter

1. Ciach Piotr
2. Czerwiński Janusz
3. Grzelec Krzysztof
4. Jankowski Zbigniew
5. Jaskóła Andrzej
6. Jędrzejczyk Zbigniew
7. Klepczarek Mirosław
8. Kozioł Marek
9. Księżniak Marek
10. Kułak Andrzej
11. Miazek Andrzej
12. Misiak Marek
13. Para Grzegorz
14. Piechota Krzysztof
15. Prasnowski Andrzej
16. Reszka Sławomir
17. Sałkowski Włodzimierz
18. Samiec Stanisław
19. Świnoga Sławomir
20. Tokarski Piotr
21. Trembowski Andrzej
22. Wacławek Jan
23. Wlazło Dariusz
24. Zawadzki Michał

Zawód – kierowca – 
mechanik pojazdów samochodowych


1. Arndt Stanisław
2. Bąk Sławomir
3. Chruściel Szymon
4. Domiza Ryszard
5. Dudek Jan
6. Dworczyk Jerzy
7. Gorzela Andrzej 
8. Gorzkiewicz Krzysztof
9. Gula Sławomir
10. Jaskułowski Andrzej
11. Kaźmierczak Jan
12. Kotynia Stefan
13. Kłąb Wojciech
14. Kośla Andrzej
15. Kowalczyk Bogdan
16. Koza Paweł
17. Kurkiewicz Bartłomiej
18. Lesiak Andrzej
19. Lis Marek
20. Maj Eugeniusz
21. Marat Leszek
22. Mendak Zdzisław
23. Miłak Franciszek
24. Nowak Kazimierz
25. Olborski Roman
26. Piekarski Krzysztof
27. Podwysocki Paweł
28. Retwiński Henryk
29. Solarek Ryszard
30. Rózga Jan
31. Sroka Sławomir
32. Stawiński Andrzej
33. Szychowski Roman
34. Szyk Krzysztof
35. Szotomski Andrzej
36. Ślósarek Janusz
37. Waszczykowski Ryszard
38. Wielgus Andrzej
39. Wiśniewski Ryszard

Zawód – mechanik maszyn budowlanych

1. Delewski Jan
2. Górak Ryszard
3. Iżykowski Jerzy
4. Kornacki Mirosław
5. Kozioł Grzegorz
6. Kubicki Lech
7. Lisiecki Tadeusz
8. Miedziński Leszek
9. Najberg Ryszard
10. Napierała Krzysztof
11. Oleksiewicz Andrzej
12. Pawlik Krzysztof
13. Gantzke Edmund
14. Kamiński Jan
15. Rogowski Sławomir
16. Rydlewski Krzysztof
17. Skoneczny Dariusz
18. Swaczyna Wojciech
19. Wachowiec Wiesław
20. Woźniak Waldemar
21. Ziółczyk Sławomir
22. Wójciak Bogdan

Zawód – betoniarz – zbrojarz

1. Gabara Mirosława
2. Głowacki Wojciech
3. Jaroszyk Krzysztof
4. Kowalski Józef
5. Krajewski Paweł
6. Kaczmarek Krzysztof
7. Malesa Wojciech
8. Mazerant Andrzej
9. Morawiec Waldemar
10. Partyka Dariusz
11. Sekrecki Krzysztof
12. Skowronek Andrzej
13. Sujka Ryszard
14. Wasilewski Wiesław

Zawód – monter wewnętrznej
instalacji budowlanej

1. Bykowski Ryszard
2. Chwaliński Jerzy
3. Dudek Wiesław
4. Dyrała Sławomir
5. Dziąg Leszek
6. Gabrysiak Andrzej
7. Gołębiowski Andrzej
8. Gradek Zbigniew
9. Kopeć Bogusław
10. Kopeć Sławomir
11. Kowalczyk Marek
12. Kruś Andrzej
13. Kuziemski Wiesław
14. Midera Marian
15. Niciński Alfred
16. Pruś Eugeniusz
17. Robaszek Jerzy
18. Sęczek Edward
19. Siadura Krzysztof
20. Sobczak Stanisław
21. Sroka Jan
22. Stachlewski Piotr
23. Stępień Piotr
24. Szadkowski Arkadiusz
25. Szklarek Stanisław
26. Szkup Piotr
27. Szulc Wiesław
28. Ścieszko Adam
29. Telus Grzegorz
30. Wielanek Leszek
31. Woźniak Andrzej
32. Zimoń Kazimierz
33. Barańczyk Marek
34. Pacyniak Jan

Zawód – malarz budowlany

1. Balcerek Jan
2. Baryła Wojciech
3. Binkiewicz Dariusz
4. Duda Marek
5. Jaśkiewicz Mirosław
6. Jańczyk Jan
7. Kabała Wojciech
8. Kołtuniak Ireneusz
9. Kostrzewa Zdzisław
10. Kotynia Mirosław
11. Kubryn Władysław
12. Kuchta Zbigniew
13. Lesiak Krzysztof
14. Leśniewski Roman
15. Mierzwa Grzegorz
16. Piekarek Wiesław
17. Pluta Krzysztof
18. Przywara Adam
19. Remiś Andrzej
20. Słowianek Jerzy
21. Stępniak Janusz
22. Terka Krzysztof
23. Włodarczyk Bogdan
24. Żak Stanisław