Opublikowano: czwartek, 09, luty 2012

Zasadnicza Szkoła Budowlana dla Pracujących


Zawód – elektromonter


1. Bąkowski Stanisław
2. Bożyk Janusz
3. Bracki Marek
4. Grochala Tadeusz
5. Grzegorczyk Jacek
6. Grzejszczak Sławomir
7. Janiec Bogdan
8. Jędrzejewski Piotr
9. Kaliszewski Janusz
10. Krawczyk Bogdan
11. Lach Józef
12. Lesiak Henryk
13. Molsa Wojciech
14. Nowakowski Jacek
15. Pasiak Wojciech
16. Porębski Grzegorz
17. Sikorski Mirosław
18. Stolarczyk Kazimierz
19. Sztuka Franciszek
20. Kucharski Sławomir
21. Białkowski Grzegorz
22. Janeczek Ireneusz

Zawód – kierowca – 
mechanik pojazdów samochodowych


1. Ambrozik Ryszard
2. Bednarski Sławomir
3. Białecki Zbigniew
4. Derda Sławomir
5. Gabara Jacek
6. Gabara Sławomir
7. Gajda Witold
8. Klepczarek Sylwester
9. Kolbus Krzysztof
10. Kowalski Jerzy
11. Krawczyk Mieczysław
12. Liber Jerzy
13. Lubczyński Jan
14. Machlański Jan
15. Markowicz Krzysztof
16. Maciaszczyk Zbigniew
17. Nowak Eugeniusz
18. Olczyk Grzegorz
19. Opulski Krzysztof
20. Pieprzowski Sylwester
21. Pikuła Bogdan
22. Płoszka Adam
23. Puczyński Kazimierz
24. Purgał Grzegorz
25. Ruta Paweł
26. Retwiński Bogusław
27. Supera Henryk
28. Szcześniak Adam
29. Szymanowski Włodzimierz
30. Tracz Roman
31. Walendzik Krzysztof
32. Woźniak Sławomir
33. Wyka Tadeusz
34. Zdulski Bogdan

Zawód – ślusarz – spawacz

1. Balcerak Paweł
2. Brocki Jerzy
3. Chmielewski Janusz
4. Derulski Józef
5. Janiak Marek
6. Janiak Jan
7. Kaczmarek Mirosław
8. Kifer Jan
9. Klepczyński Grzegorz
10. Krakowiak Andrzej
11. Kubiak Jan
12. Magacz Wojciech
13. Nowak Ryszard
14. Piechota Wiesław
15. Przyłęcki Krzysztof
16. Sobolewski Krzysztof
17. Stachecki Sławomir
18. Szewczyk Józef
19. Szmitka Bogusław
20. Szulc Andrzej
21. Wielgus Zbigniew
22. Zarębski Paweł
23. Zieliński Stanisław

Zawód – malarz budowlany

1. Adamusiak Piotr
2. Biedrawa Mirosław
3. Binkowski Ryszard
4. Filipczak Ryszard
5. Franiak Andrzej
6. Janeczek Bogusław
7. Jaros Wojciech
8. Jóźwik Marek
9. Kaczuba Edward
10. Kaźmierczak Marek
11. Kołodziejczyk Andrzej
12. Komorowski Sławomir
13. Kruś Marek
14. Kutorasiński Mirosław
15. Labuch Grzegorz
16. Mela Henryk
17. Mospinek Michał
18. Nowak Bogdan
19. Nowakowski Tadeusz
20. Olczyk Romuald
21. Pązik Kazimierz
22. Pryk Jan
23. Sekrecki Janusz
24. Stasiak Jarosław
25. Stępień Adam
26. Spałka Paweł
27. Tomaszewski Włodzimierz
28. Zawadzki Stanisław
29. Zelewski Andrzej
30. Przybysz Bogdan

Zawód - murarz

1. Białek Grzegorz
2. Bożałek Jan
3. Darnikowski Andrzej
4. Frączkowski Grzegorz
5. Janiak Marek
6. Karpiński Waldemar
7. Karwat Ryszard
8. Klimczak Adam
9. Lolo Grzegorz
10. Matera Zdzisław
11. Matjaszewski Włodzimierz
12. Miazek Antoni
13. Nowak Leszek
14. Olczyk Stanisław
15. Rafalski Czesław
16. Skorupa Andrzej
17. Skręta Sławomir
18. Wójcik Krzysztof
19. Zieliński Andrzej

Zawód – monter wewnętrznej
instalacji budowlanej


1. Ambrozik Marek
2. Bożyk Dariusz
3. Bożyk Sławomir
4. Chromiński Jan
5. Cieślak Leszek
6. Gamus Sławomir
7. Gońda Ryszard
8. Jasiński Wiesław
9. Jeż Marian
10. Karwacki Piotr
11. Kaźmierczak Piotr
12. Kleczko Mirosław
13. Kobus Włodzimierz
14. Kopeć Wiesław
15. Kotynia Paweł
16. Kośla Jerzy
17. Michurski Krzysztof
18. Miedziński Edward
19. Nadajczyk Andrzej
20. Nawrocki Grzegorz
21. Pięcek Mirosław
22. Reszka Grzegorz
23. Rygielski Antoni
24. Sikorski Zbigniew
25. Szychowski Dariusz
26. Tomczyk Grzegorz
27. Walczak Wiktor
28. Wylazłowski Mirosław