Opublikowano: czwartek, 09, luty 2012

Zasadnicza Szkoła Budowlana dla Pracujących

Elektromonter

1. Deus Andrzej
2. Gos Krzysztof 
3. Jędrzejczyk Mieczysław
4. Jochaman Roman 
5. Kos Stanisław
6. Kubryn Andrzej 
7. Mędry Krzysztof 
8. Owczarek Krzysztof 
9. Rak Henryk 
10. Saczek Tomasz 
11. Szychowski Cezary
12. Szymański Karol 
13. Szymczak Tomasz
14. Tarnowski Krzysztof 
15. Terka Tadeusz
16. Walczak Tomasz
17. Widuliński Antoni
18. Zygmunciak Tadeusz 

Malarz

1. Andrzejewski Włodzimierz
2. Banaszczyk Ewa
3. Bledziewski Sławomir
4. Brzeziński Zdzisław 
5. Gołębiowska Jadwiga 
6. Kalisz Sylwester
7. Kobus Aleksander
8. Kobus Marian 
9. Kołek Marianna
10. Kołodziej Longin
11. Kruś Włodzimierz
12. Kuchta Zbigniew
13. Lewandowska Zofia 
14. Lipska Wiesława
15. Łukasik Kazimierz
16. Maciejewska Anna 
17. Niźnikowska Andrzej 
18. Pieczywoda Józef
19. Pitek Grażyna
20. Sadowska Barbara 
21. Sala Barbara 
22. Sobkiewicz Krzysztof
23. Turek Dariusz
24. Wojtczak Bożena 
25. Wojtyła Bożena 
26. Zdulska Jolanta 
27. Żak Zbigniew

Monter wewnętrznych urządzeń budowlanych

1. Adamski Piotr
2. Ajdamiak Jerzy
3. Badura Wiesław 
4. Czarnecki Marek 
5. Czarnecki Sylwester
6. Dąbrowski Stefan 
7. Dąbrowski Zbigniew
8. Fijałkowski Bronisław
9. Filipiak Remigiusz
10. Gwidoń Mirosław
11. Jadczyk Wiesław
12. Kapuściński Juliusz
13. Karzatka Jacek 
14. Kotecki Bolesław
15. Kowalski Grzegorz
16. Królak Marek 
17. Madzio Zbigniew
18. Malinowski Mirosław
19. Malinowski Sławomir
20. Ogłoza Józef 
21. Paras Lech
22. Rdzanek Zdzisław 
23. Różycki Ryszard 
24. Sitek Andrzej 
25. Smuklerz Mirosław 
26. Sułek Jan
27. Sykuła Włodzimierz 
28. Szewczyk Wiesław 
29. Woźniak Stanisław 
30. Zimnicki Grzegorz 
31. Życki Paweł

Murarz

1. Białek Krzysztof 
2. Dąbrowski Tadeusz
3. Klimkiewicz Andrzej 
4. Kubasiak Stanisław
5. Labuch Ryszard 
6. Lemarczyk Marek 
7. Litwin Sławomir 
8. Nojek Józef 
9. Popiół Wiesław
10. Radomski Mirosław
11. Reszka Adam 
12. Reszka Jan
13. Ruś Andrzej
14. Szymor Wiesław
15. Śpiewak Sławomir
16. Świderek Włodzimierz
17. Trzonek Grzegorz
18. Wroński Tomasz 

Ślusarz –spawacz

1. Białek Sylwester
2. Buta Adam
3. Butrynowicz Marek 
4. Chruściel Zbigniew 
5. Chruśliński Sławomir 
6. Długosz Stanisław
7. Dudek Edward 
8. Dziedzic Mirosław 
9. Fronc Mirosław 
10. Janowski Krzysztof 
11. Kobuszewski Paweł
12. Łącki Grzegorz
13. Mroczkowski Marek
14. Pastusiak Marek
15. Staroń Antoni 
16. Staroń Wojciech 
17. Woźniak Sławomir 
18. Wójcik Marek