Opublikowano: czwartek, 09, luty 2012

Zasadnicza Szkoła Budowlana dla Pracujących

Elektromonter

1. Barczyński Andrzej
2. Cienkowski Tymoteusz
3. Chmielewski Ryszard 
4. Grzybek Henryk 
5. Horynek Wiktor
6. Kobus Ryszard 
7. Kowalski Wiesław 
8. Kudlik Włodzimierz 
9. Łyszkowicz Kazimierz
10. Marat Jerzy
11. Markowski Piotr
12. Mazgajewski Michał
13. Nowicki Tadeusz
14. Olszyński Jerzy
15. Róg Andrzej
16. Świderek Jarosław 
17. Trembowski Waldemar 
18. Wachnik Grzegorz
19. Wachowiec Kazimierz
20. Zając Andrzej 
21. Zając Wojciech

Malarz

1. Bułacińska Janina 
2. Domasat Józef 
3. Flejterska Zofia
4. Goliat Stanisław 
5. Jaworski Zenon 
6. Kaczmarczyk Wiesław 
7. Krakowska Teresa 
8. Kulik Józef 
9. Kubiak Jan 
10. Kubik Sławomir 
11. Labuch Stanisława 
12. Łgcki Krzysztof 
13. Marczyk Jacek
14. Olczyk Mirosław 
15. Pietrzyk Zbigniew
16. Piątkowski Stanisław 
17. Papis Leszek 
18. Rytych Adam 
19. Saj Edward 
20. Skudlarek Małgorzata 
21. Stolarczyk Andrzej
22. Suligorski Grzegorz
23. Tujak Andrzej
24. Wieteska Mirosław
25. Zelewski Wiesław

Monter wewnętrznych urządzeń budowlanych

1. Bartos Adam
2. Bartos Jan
3. Bedyniak Piotr 
4. Dąbrowski Sylwester
5. Duda Wiesław 
6. Głusek Sławomir 
7. Kobyłecki Bogusław
8. Kurpiński Tadeusz
9. Malinowski Stanisław
10. Michalak Zbigniew
11. Nowak Zbigniew
12. Pawliczek Andrzej 
13. Piórkowski Janusz
14. Reszka Grzegorz 
15. Sadzak Marek 
16. Śliwka Tomasz
17. Ślusarczyk Wiesław
18. Stanisz Stanisław 
19. Świderek Adam 
20. Szewczyk Henryk
21. Tukowski Ryszard 
22. Weryński Grzegorz 
23. Woźniak Jacek 
24. Zając Mirosław 
25. Zięba Krzysztof 
26. Ciszewski Sławomir 
27. Grabiasz Aleksander

Murarz


1. Bledziewski Romuald
2. Błaszczyk Marek
3. Cieslik Piotr
4. Frydrych Włodzimierz
5. Gurdziałek Eugeniusz
6. Goliński Krzysztof 
7. Hartwig Andrzej 
8. Kasprzycki Krzysztof 
9. Miedziak Andrzej 
10. Milczarek Krzysztof 
11. Mucha Stanisław 
12. Piasecki Mieczysław 
13. Rydlewski Tomasz
14. Sawicki Dariusz
15. Sowik Jan
16. Sroka Jerzy
17. Staroń Krzysztof 
18. Szychowski Jerzy 
19. Zawadzki Józef

Ślusarz-spawacz

1. Banaszkiewicz Feliks
2. Białek Roman
3. Czech Andrzej
4. Dulas Waldemar 
5. Garnys Zbigniew
6. Grygorowicz Wincenty
7. Jaskóła Włodzimierz
8. Jędrzejczak Jacek
9. Kabat Paweł
10. Kobus Zbigniew
11. Kotecki Jerzy
12. Kończak Ryszard 
13. Kowalczyk Paweł
14. Kryczka Zbigniew
15. Kulik Krzysztof
16. Lipiński Paweł 
17. Piekarek Mieczysław 
18. Rosłaniec Mirosław
19. Simiński Tomasz
20. Skus Grzegorz
21. Trejster Krzysztof 
22. Wilanowski Tomasz
23. Witczak Janusz
24. Wojtysiak Zbigniew
25. Zieliński Janusz 
26. Ziemnicki Ryszard