Opublikowano: czwartek, 09, luty 2012

Zasadnicza Szkoła Budowlana dla Pracujących

ELEKTROMONTER


1. Dobrowolski Jan 
2. Duczek Janusz
3. Dudkiewicz Mariusz
4. Fijałkowski Leszek 
5. Gromadzki Sławomir
6. Kamiński Sławomir 
7. Krajewski Zbigniew
8. Kucharski Bogumił
9. Kufel Jan
10. Ławski Jacek
11. Markowski Piotr
12. Milczarek Piotr
13. Musiałkowski Jan
14. Pecyna Włodzimierz
15. Piątkowski Jacek
16. Rapalski Leszek
17. Sobkiewicz Piotr
18. Wlazło Mariusz 

Monter wewnętrznych instalacji budowlanych

1. Białek Marek 
2. Czarnecki Bogdan
3. Góralczyk Paweł
4. Grzegorek Jacek
5. Janasik Remigiusz
6. Kotynia Tadeusz
7. Krupa Andrzej 
8. Kruś Piotr
9. Małkus Piotr
10. Marczyk Marek
11. Noga Krzysztof 
12. Pajor Krzysztof 
13. Piekut Stanisław 
14. Rebzda Sławomir
15. Sobczyk Czesław
16. Staroń Krzysztof
17. Starnawski Artur
18. Sztandera Zbigniew
19. Tkaczyk Dariusz
20. Toma Janusz

ŚLUSARZ-SPAWACZ

1. Adamski Sławomir
2. Bartela Sławomir 
3. Biniek Tadeusz
4. Chądzyński Sylwester
5. Dziedzic Krzysztof
6. Dziedzic Krzysztof
7. Grabiasz Stanisław
8. Igielski Sławomir
9. Jóźwik Sławomir 
10. Klimczak Jan
11. Kos Jerzy 
12. Krakowiak Marek
13. Łapka Zdzisław
14. Olczyk Paweł
15. Paradowski Andrzej 
16. Rosik Sławomir
17. Stępniewski Mirosław 
18. Szwedkowicz Adam
19. Szymak Alojzy 
20. Szymczak Tadeusz 
21. Trzeciak Arkadiusz


Malarz budowlany

1. Burzyński Tadeusz
2. Cieligowski Bogusław 
3. Grzanek Bogdan
4. Kaźmierska Bogusława 
5. Kobędza Ewa
6. Kolis Dariusz
7. Kozłowski Zbigniew
8. Kozłowski Marek 
9. Lesiak Józef
10. Majczak Sławomir
11. Majchrzak Anna 
12. Malinowski Andrzej 
13. Miazek Jerzy
14. Matyszewski Tadeusz
15. Niewiadomski Tadeusz
16. Nowakowski Maciej 
17. Romanowski Krzysztof
18. Świnoga Marek 
19. Szymor Marek 
20. Szczepankiewicz Zbigniew

Mechanik maszyn budowlanych

1. Bożyk Dariusz
2. Ceret Mirosław
3. Cieślak Paweł
4. Cieplucha Mirosław
5. Długosz Andrzej
6. Dylak Waldemar
7. Ekert Jacek
8. Głyda Andrzej
9. Karpiński Janusz
10. Karwalski Tomasz
11. Kapij Krzysztof
12. Lipiński Waldemar
13. Maraszczyk Grzegorz
14. Mrówczyński Wiesław 
15. Pięcek Marek
16. Rogoziński Henryk 
17. Sarnecki Krzysztof
18. Ściborek Lech
19. Supera Wiesław
20. Szczur Sylwester 
21. Reszelewski Dariusz 

Murarz

1. Cybulski Bogdan 
2. Czarkowski Andrzej 
3. Dyśko Wiesław 
4. Goleń Jarosław 
5. Gorzelak Waldemar
6. Kędziora Sławomir
7. Kolasiński Paweł
8. Lewandowski Andrzej
9. Opaliński Krzysztof 
10. Piotrowski Ryszard 
11. Rybak Grzegorz
12. Siedlecki Jacek
13. Wąsowicz Ryszard
14. Zarzycki Janusz
15. Zrobek Paweł 

Technikum Budowlane dla Pracujących

Budownictwo ogólne

1. Kaźmierczak Marek
2. Kliczko Mirosław
3. Kornacki Józef
4. Kowalski Jerzy
5. Przyłęcki Krzysztof
6. Reszka Grzegorz
7. Skorupa Andrzej
8. Stępień Adam
9. Ścieszko Adam