Opublikowano: czwartek, 09, luty 2012

Technikum Budowlane dla Pracujących

Budownictwo ogólne

1. Bator Zbigniew 
2. Goles Jolanta 
3. Kapuściński Julian 
4. Kopiński Dariusz
5. Kozik Iwona
6. Lasota Krzysztof
7. Lasota Urszula
8. Lejkowski Andrzej
9. Lewandowska Zofia
10. Makucki Wiesław 
11. Michałowska Teresa 
12. Michalak Lechosław
13. Rogalski Tadeusz
14. Tomczyk Teresa
15. Stępień Adam

Zasadnicza Szkoła Budowlana dla Pracujących

Elektromonter

1. Dębski Ryszard
2. Filipiak Cezary
3. Grad Mirosław
4. Jóźwik Sylwester
5. Kaczorowski Adam
6. Kołaczkowski Piotr
7. Kos Wiktor
8. Lechański Jerzy
9. Majewski Grzegorz
10. Malinowski Jarosław
11. Nawrocki Dariusz
12. Niedźwiedzki Jarosław
13. Ostrowski Piotr
14. Pogoda Jan
15. Polit Mirosław
16. Rapalski Leszek
17. Stolarczyk Edward
18. Środa Zdzisław
19. Wojciechowski Grzegorz
20. Zdzieszyński Sylwester 

Malarz budowlany
1. Adamski Jan
2. Aleksandrowicz Mieczysław 
3. Boryna Tadeusz
4. Dobrychowski Marian 
5. Jochman Jacek
6. Karasiński Tadeusz
7. Kowalczyk Kazimierz
8. Krupa Paweł
9. Malinowski Bogdan
10. Niźnikowski Artur
11. Sieron Dariusz
12. Sulgostowski Józef
13. Staroń Sylwester
14. Szewczyk Dariusz
15. Twardowa Kazimierz
16. Wilczyński Przemysław
17. Wrębiak Grzegorz
18. Mazurek Sławomir
19. Zieleski Dariusz

Mechanik urządzeń budowlanych
1. Bąba Zbigniew
2. Bożyk Andrzej
3. Ciszewski Witold
4. Dąbrowski Sylwester
5. Dziedziński Dariusz
6. Dziki Dariusz
7. Jędryka Krzysztof
8. Kacprzykowski Krzysztof
9. Kobus Leszek
10. Kosiorek Waldemar
11. Kowalczyk Wojciech
12. Legutowski Tomasz
13. Lesiak Adam
14. Małgocki Marian
15. Moneta Mirosław
16. Natkoński Jan
17. Rutkowski Krzysztof
18. Stolarczyk Janusz
19. Wachoń Edward
20. Włodarczyk Sławomir
21. Zimny Zbigniew

Monter wewnętrznych urządzeń budowlanych
1. Batros Krzysztof
2. Bradoń Janusz
3. Czajka Sławomir
4. Fornal Sławomir
5. Frątczak Paweł
6. Gołąbiowski Leszek
7. Gula Jacek
8. Grabowski Bogdan
9. Grzymski Sylweriusz
10. Kulawiak Marek
11. Łyszkiewicz Grzegorz
12. Malinowski Kazimierz
13. Nadejczyk Bogdan
14. Niedźwiecki Grzegorz
15. Pięczek Zbigniew
16. Pierzchałka Sławomir
17. Recheta Dariusz
18. Rosiński Marek 
19. Rosiński Sylwester
20. Smyczek Jan
21. Stanik Janusz
22. Szczegielnik Bogdan
23. Wiśniewski Mirosław
24. Wójcik Zbigniew
25. Wysokiński Jarosław
26. Wyszyński Paweł

Murarz
1. Abram Stanisław
2. Baran Wojciech
3. Białek Adam
4. Ciszewski Marek
5. Golenia Sylwester
6. Kacprzak Wiesław
7. Kijewski Sławomir
8. Kołodziejski Dariusz
9. Koza Sławomir
10. Miller Zbigniew
11. Pieta Grzegorz
12. Piekarek Tomasz
13. Pintara Tomasz
14. Pulewczyk Kazimierz
15. Rybak Wojciech

Ślusarz-spawacz
1. Bartczak Janusz
2. Bęczkowski Dariusz
3. Chudy Krzysztof

4. Dobrzyński Marian
5. Garnys Dariusz
6. Janusik Andrzej
7. Duda Zbigniew
8. Krakowiak Zdzisław
9. Kobus Andrzej
10. Kozieł Wiesław
11. Krześlak Krzysztof
12. Michalak Mirosław
13. Sobczak Robert
14. Sowizdrzał Sławomir
15. Stachecki Bogdan
16. Strożek Krzysztof
17. Witek Grzegorz
18. Wydra Zbigniew