Opublikowano: czwartek, 09, luty 2012

Zasadnicza Szkoła Budowlana

Blacharz

1. Badura Krzysztof
2. Bartosik Mirosław 
3. Białek Piotr
4. Bukarewicz Jacek
5. Kijo Dariusz
6. Klemczak Bogdan
7. Kotynia Marek
8. Markowicz Leszek
9. Najder Andrzej 
10. Nowak Krzysztof
11. Pecenek Krzysztof
12. Powązka Józef
13. Reczyk Adam
14. Romanowski Andrzej 
15. Wąsowicz Bogdan
16. Ziółczyk Zbigniew
17. Żuczkowski Jarosław

Elektromonter
1. Bąk Jan
2. Białkowski Grzegorz
3. Cieślak Jan 
4. Kielich Jacek 
5. Kobyłecki Jacek 
6. Lesiak Bogdan
7. Malka Marian
8. Miazek Sławomir
9. Madzikiewicz Sylwester
10. Pietrzeniewicz Piotr
11. Reczulski Jacek 
12. Reczulski Janusz
13. Rosiński Janusz
14. Samiec Zenon
15. Stępniarek Jan
16. Ulasiewicz Jacek 
17. Walczak Roman 
18. Wojciechowski Marek 

Mechanik urządzeń kolejowych
1. Dębkowski Andrzej 
2. Gałecki Henryk 
3. Grabik Marek
4. Grochala Andrzej
5. Grzelak Sylwester
6. Janowski Andrzej
7. Jastrzębowski Jacek
8. Jagiełło Dariusz
9. Kębliński Jarosław 
10. Kulik Sławomir
11. Stawiński Szczepan
12. Sujka Sławomir
13. Strasiński Piotr
14. Tarnowski Andrzej
15. Tomczyński Gabriel 
16. Wachoń Paweł 
17. Wojtaszek Zbigniew

Monter instalacji budowlanych
1. Dzwonkowski Mirosław
2. Fornal Maciej 
3. Grochala Marek
4. Grzanek Krzysztof
5. Gumny Sławomir
6. Jawoniek Tomasz
7. Kaczorowski Wojciech
8. Kajkowski Jarosław
9. Kłys Marek
10. Kopyś Grzegorz
11. Kowalczyk Henryk
12. Miedziński Krzysztof
13. Mizerski Marek
14. Podgórski Antoni
15. Starzec Robert
16. Sztandera Mariusz
17. Szychowski Jarosław
18. Ślusarczyk Krzysztof
19. Walas Włodzimierz
20. Witczak Piotr
21. Pożycki Jerzy

Monter sieci komunalnych
1. Borowski Ireneusz
2. Chmurski Mirosław
3. Derlatka Dariusz
4. Kędzierski Sławomir
5. Konewka Bogdan
6. Kowara Grzegorz
7. Krawczyk Dariusz
8. Kurtyka Andrzej
9. Majcher Marek
10. Młynarczyk Krzysztof
11. Pirek Piotr 
12. Ryng Dariusz
13. Stefańczyk Sławomir
14. Strzechowski Dariusz
15. Śnieg Władysław
16. Turek Krzysztof 
17. Wolniewicz Wiesław
18. Żak Stanisław 

Ślusarz –spawacz
1. Bartos Józef
2. Bodek Radosław
3. Białek Sławomir
4. Długosz Jan
5. Dering Edward
6. Doliński Dariusz
7. Gontarski Marek
8. Jurczyński Piotr
9. Klimkiewicz Dariusz
10. Kołada Paweł
11. Młynarczyk Jarosław
12. Podgórski Grzegorz
13. Racz Sławomir
14. Sitka Paweł
15. Smolec Sławomir
16. Stawiński Zbigniew
17. Wożniak Jacek
18. Zieliński Dariusz