Opublikowano: czwartek, 09, luty 2012

Zasadnicza Szkoła Budowlana

Elektromonter „a”

1. Antkowicz Sławomir
2. Długosz Sławomir
3. Duła Ireneusz
4. Gosa Adam
5. Grobelny Jacek
6. Jankowski Piotr
7. Kołtuniak Sławomir
8. Kubicz Krzysztof
9. Kulawiak Bogdan
10. Lis Mirosław
11. Maliszewski Krzysztof
12. Modranka Paweł
13. Noga Paweł
14. Piłat Roman
15. Pytel Grzegorz
16. Skorzycki Jacek
17. Skuneczny Jacek
18. Taraska Dariusz
19. Wolski Janusz

Elektromonter PKP
1. Bartnicki Krzysztof
2. Bedyniak Krzysztof
3. Bujanowski Zbigniew
4. Drabik Jerzy
5. Dyszyński Jacek
6. Górny Dariusz
7. Jagiełło Bogusław
8. Kędzierski Tomasz
9. Kijo Robert
10. Kowalczyk Andrzej
11. Kowalski Sławomir
12. Ławski Sławomir
13. Markowicz Piotr
14. Pęciak Robert
15. Piwowarski Dariusz
16. Siedlecki Konrad
17. Tarnowski Marek
18. Wojtysiak Sławomir
19. Świecki Krzysztof
20. Wójcik Krzysztof 

Mechanik urządzeń kolejowych
1. Ciechowicz Włodzimierz
2. Dudaszek Dariusz
3. Gulbas Lubomir
4. Holc Piotr
5. Jagiełła Włodzimierz
6. Jaworski Zbigniew
7. Kępa Zbigniew
8. Kołaczkowski Janusz]
9. Komorowski Zbigniew
10. Mastelarz Bernard 
11. Matracki Dariusz
12. Modrzejewski August
13. Madej Paweł
14. Reszta Andrzej
15. Rogala Sławomir
16. Stępniarek Andrzej
17. Wojtala Dariusz
18. Zawada Marek
19. Mariański Stanisław

Monter instalacji budowlanych
1. Antkowicz Marek
2. Chlebowski Mirosław
3. Dyśkowski Tomasz
4. Golenio Jan
5. Grala Tadeusz
6. Hul Krzysztof
7. Jacczyk Krzysztof
8. Janecki Dariusz
9. Jerzyński Krzysztof
10. Jóźwik Edward
11. Karwat Jarosław 
12. Kleczko Leszek
13. Kołodziejczyk Włodzimierz
14. Kozub Grzegorz
15. Liczbik Sławomir
16. Męcina Dariusz
17. Pietrzykowki Paweł
18. Sala Krzysztof
19. Susik Andrzej
20. Jerzyński Dariusz

Murarz
1. Bąkowski Krzysztof
2. Kabat Bogdan
3. Karpiński Jerzy
4. Rataj Sławomir
5. Sadowski Andrzej
6. Stań Wojciech
7. Świnoga Sławomir
8. Woźniak Dariusz
9. Malinowski Sławomir

Stolarz
1. Bujakiewicz Zbigniew
2. Czech Bogdan 
3. Gudanis Sławomir
4. Kędzierski Janusz
5. Kotynia Zbigniew
6. Kowalczyk Dariusz
7. Kowalczyk Ireneusz
8. Kowalski Janusz
9. Kozieł Jan
10. Kubicz Dariusz
11. Marat Jacek
12. Pietrzak Cezary
13. Płoszka Wojciech 
14. Pyjecki Tomasz

Ślusarz –Spawacz „b”
1. Adamusiak Jacek
2. Borowiecki Zbigniew
3. Ciszewski Michał
4. Delewski Andrzej
5. Głowacki Arkadiusz
6. Grzanek Piotr
7. Jankowski Grzegorz
8. Kędzierski Adam
9. Maciniak Mirosław
10. Miedziński Włodzimierz
11. Olczyk Zbigniew
12. Pabiniak Andrzej
13. Pakuła Dariusz
14. Puczyński Stanisław
15. Skóra Dariusz
16. Sobieszek Waldemar
17. Urysiak Robert
18. Waleski Tomasz
19. Wojdal Piotr
20. Zamożniewicz Sławomir
21. Zieliński Piotr