Opublikowano: czwartek, 09, luty 2012

Zasadnicza Szkoła Budowlana 

Zawód – elektromonter

1. Bielecki Bogdan
2. Filipiak Jan
3. Grzejszczak Leszek
4. Kaczuba Andrzej
5. Klimkiewicz Mirosław
6. Kraska Tomasz
7. Łopatka Andrzej
8. Majda Arkadiusz
9. Markowicz Sławomir
10. Owczarek Zbigniew
11. Sekulski Jerzy
12. Seliga Sławomir
13. Stachowiec Wacław
14. Szymański Krzysztof
15. Wachowiec Grzegorz
16. Walenczak Krzysztof
17. Zarzycki Wiesław
18. Misura Stanisław
19. Smaż Mariusz

Zawód – ślusarz – spawacz
1. Chruściel Grzegorz
2. Długosz Włodzimierz
3. Dubicki Tomasz
4. Gudanis Marek
5. Karpiński Roman
6. Kaźmierczak Jerzy
7. Kędzierski Sylwester
8. Klejbach Bogusław
9. Krakowiak Sławomir
10. Lewandowski Krzysztof
11. Mirowski Grzegorz
12. Piechota Tomasz
13. Rosiak Marek
14. Rutkowski Piotr
15. Samiec Ireneusz
16. Sawicki Zbigniew
17. Siurek Dariusz
18. Sobiesiak Janusz
19. Winciorek Sławomir
20. Wojdal Dariusz
21. Wolak Jacek

Zawód – mechanik urządzeń kolejowych
1. Barańczyk Jarosław
2. Chądzyński Krzysztof
3. Druszcz Adam
4. Kijo Bogdan
5. Koselak Piotr
6. Markus Dariusz
7. Okrasa Piotr
8. Olewiński Zbigniew
9. Olszewicz Krzysztof
10. Opólski Roman
11. Pawlak Mariusz
12. Supera Zbigniew
13. Ścibiorek Bogdan
14. Sztuka Jacek
15. Tabała Ireneusz
16. Tuta Dariusz
17. Warszewik Marek
18. Zatoń Paweł

Zawód - monter instalacji budowlanych
1. Dziąg Ryszard
2. Fornal Dariusz
3. Gorczyca Dariusz
4. Grabowski Paweł
5. Janowski Tomasz
6. Jaworski Adam
7. Jęcek Sylwester
8. Karbownik Sławomir
9. Klata Bogdan
10. Łysakowski Krzysztof
11. Malinowski Dariusz
12. Opulski Marek
13. Petryniak Ireneusz
14. Poborczyk Marek
15. Podlasek Andrzej
16. Smolarek Wojciech
17. Sypniewski Grzegorz
18. Sztandera Robert
19. Szymajda Sławomir
20. Witasik Andrzej
21. Wójcik Krzysztof
22. Zakaszewski Andrzej


Zawód – elektromonter
1. Banaszkiewicz Tomasz
2. Chmielewski Marek
3. Duda Tomasz
4. Frandzel Dariusz
5. Gładys Wiesław
6. Głowacki Dariusz
7. Jóźwik Bogdan
8. Kamiński Józef
9. Kos Leszek
10. Krupiński Sławomir
11. Kuliński Waldemar
12. Włóka Sławomir
13. Michalczuk Jerzy
14. Michniewski Jacek
15. Miksa Jarosław
16. Sękowski Robert
17. Staroń Jacek
18. Szymański Dariusz
19. Tarnowski Janusz
20. Żurawski Andrzej