Opublikowano: czwartek, 09, luty 2012

Zasadnicza Szkoła Kolejowa

Zawód – elektromonter

1. Biniek Dariusz
2. Cała Robert
3. Cholak Bogdan
4. Grad Krzysztof
5. Karnowski Dariusz
6. Koluszkowski Jarosław
7. Kordala Andrzej
8. Malinowski Szczepan
9. Mospinek Grzegorz
10. Nowak Dariusz
11. Smaczyński Dariusz
12. Stanisz Dariusz
13. Szamowski Marek
14. Trębacz Paweł
15. Walewski Andrzej
16. Woźniak Marek
17. Zuchora Paweł

Zawód –ślusarz – spawacz
1. Ambrozik Marek
2. Balcerak Robert
3. Cuchra Jarosław
4. Deredas Dariusz
5. Fiktus Piotr
6. Goldas Marcin
7. Gębski Sylwester
8. Grad Sławomir
9. Kowalski Jan
10. Kotynia Sylwester
11. Kołtuniak Dariusz
12. Kotynia Mirosław
13. Lewandowski Adam
14. Mielczarek Dariusz
15. Peska Sławomir
16. Sochański Andrzej
17. Smolarczyk Jarosław
18. Staruch Marcin
19. Walewski Tadeusz
20. Węgrzycki Jerzy
21. Zatoń Wojciech
22. Zientara Robert

Zawód – mechanik urządzeń kolejowych
1. Adamczyk Sylwester
2. Antosiak Piotr
3. Duch Marek
4. Farej Dariusz
5. Freliga Włodzimierz
6. Gosa Tomasz
7. Kamiński Andrzej
8. Kopka Tomasz
9. Kotynia Mariusz
10. Kowalski Wiesław
11. Kusideł Marek
12. Latek Józef
13. Lelewski Piotr
14. Loba Sławomir
15. Łyszkowicz Wojciech
16. Malinowski Roman
17. Nowak Andrzej
18. Olszewicz Piotr
19. Pawłowski Dariusz
20. Rajski Maciej
21. Reszka Tomasz
22. Samiec Krzysztof
23. Sobolewski Stanisław
24. Strasiński Jacek
25. Trojanek Marek

Zawód – monter instalacji budowlanej
1. Adamczyk Robert
2. Bal Sylwester
3. Bedyniak Marek
4. Chąndzyński Sławomir
5. Cieślak Dariusz
6. Dobruszek Dariusz
7. Jura Marian
8. Kagankiewicz Bogdan
9. Kobrzyński Dariusz
10. Kotynia Sylwester
11. Królik Jacek
12. Lewandowski Jan
13. Maciejek Włodzimierz
14. Majda Jarosław
15. Matysiak Mariusz
16. Olczak Henryk
17. Przybyłek Zdzisław
18. Pryk Jacek
19. Ścibiorek Krzysztof
20. Świątek Adam
21. Urysiak Dariusz
22. Woźniak Mirosław
23. Wójcik Wojciech
24. Związek Tomasz 

Zawód – elektromonter trakcji elektrycznej
1. Felisiak Paweł
2. Grzelka Tomasz
3. Jóźwik Tomasz
4. Karcz Jarosław 
5. Karcz Dariusz
6. Kędziora Roman
7. Kijo Janusz
8. Kolis Krzysztof
9. Królikowski Piotr
10. Kuś Jacek
11. Kostrzewa Marek
12. Lis Sławomir
13. Lewandowski Zbigniew
14. Malinowski Grzegorz
15. Murgrabia Leszek
16. Nobis Wiesław
17. Pokrop Piotr
18. Samiec Włodzimierz
19. Świniarski Dariusz
20. Staszek Tadeusz
21. Szymczak Mirosław
22. Siejkowski Stanisław

Zawód – murarz
1. Bujanowski Grzegorz
2. Filipiak Sławomir
3. Grzelec Andrzej
4. Hamera Zbigniew
5. Kołaciński Dariusz
6. Marusik Marek
7. Rosiński Robert
8. Rutkowski Mirosław
9. Staszałek Tomasz

Zawód – stolarz
1. Andrzejewski Krzysztof
2. Cieplucha Grzegorz
3. Filipczak Krzysztof
4. Gruchała Janusz
5. Kapera Tomasz
6. Karwat Adam
7. Kotynia Sylwester
8. Kujawa Krzysztof
9. Marzyjanek Krzysztof
10. Midera Adam
11. Mela Piotr
12. Rosiak Michał
13. Sej Maciej
14. Swaczyna Ireneusz
15. Wątorowski Tomasz


Technikum Kolejowe dla Pracujących

Technik mechanik specjalność – 
eksploatacja i naprawa taboru kolejowego

1. Bąk Jan
2. Bukarewicz Jacek
3. Dębkowski Andrzej
4. Goldas Jan
5. Jurczyński Piotr
6. Malka Marian
7. Marusik Grzegorz
8. Miedziński Krzysztof
9. Niedźwiecki Józef
10. Olszewska Elżbieta
11. Siedlecki Zbigniew
12. Smolec Sławomir
13. Stępniarek Jan
14. Strasiński Piotr
15. Szkopiński Tomasz
16. Wachoń Paweł
17. Walczak Roman
18. Woźniak Adam
19. Zając Andrzej