Opublikowano: czwartek, 09, luty 2012

Zasadnicza Szkoła Kolejowa

Zawód – elektromonter

1. Bala Jarosław
2. Błaziński Jacek
3. Czechowicz Stanisław
4. Muszyński Paweł
5. Rokita Sylwester
6. Wawrzeńczak Zbigniew
7. Wieczorek Robert

Zawód – mechanik urządzeń kolejowych
1. Dębowski Krzysztof
2. Gniewisz Tomasz
3. Duszyński Robert
4. Kurek Krzysztof
5. Jóźwik Krzysztof
6. Lubański Mariusz
7. Rolczyński Jan
8. Super Janusz
9. Wochna Ryszard
10. Zbrojewski Włodzimierz

Zawód – ślusarz – spawacz
1. Ambroziński Tomasz
2. Budlewski Marek
3. Delewski Grzegorz
4. Gralak Grzegorz
5. Hetych Zbigniew
6. Janczewski Grzegorz
7. Krawczyk Grzegorz
8. Kubacki Waldemar
9. Kartasiński Andrzej
10. Kubicz Sławomir
11. Małgorzaciak Paweł
12. Małucha Marek
13. Marczyk Kazimierz
14. Pietrzakowski Sławomir
15. Płocki Sylwester
16. Rzetecki Potr
17. Skuza Piotr
18. Świderek Zbigniew
19. Szolc Sławomir
20. Winciorek Jarosław
21. Zarębski Zdzisław

Zawód – stolarz
1. Adamski Sławomir
2. Balas Janusz
3. Barańczyk Jan
4. Chrustowski Janusz
5. Ciszewski Jerzy
6. Cywiński Tomasz
7. Frankiewicz Artur
8. Grabowski Jarosław
9. Głowacki Michał
10. Karwacki Cezary
11. Kłosek Robert
12. Kłosowski Michał
13. Kowara Marek
14. Kozal Piotr
15. Lipiński Leszek
16. Markowicz Jerzy
17. Mroczek Dariusz
18. Olszacki Jarosław
19. Reszka Dariusz
20. Ścieszko Piotr

Zawód – monter instalacji budowlanych
1. Balcerak Cezary
2. Bogdański Piotr
3. Czerwiński Ryszard
4. Golec Tomasz
5. Gula Paweł 
6. Grad Marek
7. Jeziorski Piotr
8. Kepsch Waldemar
9. Kępa Sławomir
10. Klemba Sławomir
11. Kolbus Grzegorz
12. Kruś Sławomir
13. Moczarski Krzysztof
14. Nowak Dariusz
15. Ozimiński Mirosław
16. Przanowski Piotr
17. Pytel Sławomir
18. Ronek Krzysztof
19. Sipiński Krzysztof
20. Świnoga Piotr

Zawód – elektromonter trakcji elektrycznej
1. Błędowski Waldemar
2. Bomba Jacek
3. Dziuda Sławomir
4. Kaczmarek Krzysztof
5. Kalarus Mirosław
6. Kołaczkowski Grzegorz
7. Łęczycki Sławomir
8. Malka Sławomir
9. Nastarowicz Sławomir
10. Olczak Dariusz
11. Owczarek Arkadiusz
12. Pędziwiatr Krzysztof
13. Przybylski Grzegorz
14. Solarek Dariusz
15. Świnoga Zbigniew
16. Szychowski Jacek
17. Szymański Daniel
18. Tułacz Krzysztof
19. Winciorek Tomasz
20. Wachowiec Krzysztof

Technikum Kolejowe dla Pracujących

Technik mechanik specjalność – 
eksploatacja i naprawa taboru kolejowego

1. Banaszkiewicz Marek
2. Boberek Grzegorz
3. Drabik Jerzy
4. Dudaszek Dariusz
5. Jagiełło Włodzimierz
6. Jasiński Lech
7. Kobyłecki Jacek
8. Kołtuniak Sławomir
9. Kołaczkowski Janusz
10. Komorowski Zbigniew
11. Kępa Zbigniew
12. Jaworski Zbigniew
13. Markowicz Piotr
14. Mróz Tomasz
15. Niziński Adam
16. Pęciak Robert
17. Pietrasik Dariusz
18. Puczyński Stanisław
19. Rzesiewski Józef
20. Szklarek Ireneusz
21. Śmigiel Danuta
22. Święcicki Krzysztof
23. Tarnowski Marek
24. Truszkiewicz Jerzy
25. Wojtala Dariusz
26. Stachura Waldemar