Opublikowano: czwartek, 09, luty 2012

Zasadnicza Szkoła Zawodowa PKP

Zawód – elektromonter

1. Bocheński Jacek
2. Borowiecki Dariusz
3. Janowski Tomasz
4. Jóźwik Grzegorz
5. Lach Wiesław
6. Lauk Witold
7. Pietrzyk Grzegorz
8. Piórkowski Ryszard
9. Przybyłek Wojciech
10. Szymczak Roman
11. Saj Robert
12. Woźniak Dariusz

Zawód – elektromonter trakcji 
elektrycznej

1. Chrobak Krzysztof
2. Duliński Tomasz
3. Dziuda Grzegorz
4. Janczak Robert
5. Karwalski Marek
6. Koszyk Dariusz
7. Partyka Grzegorz
8. Przyżycki Waldemar
9. Trębarczyk Dariusz
10. Węgliński Grzegorz
11. Zaręba Krzysztof
12. Żulczyk Włodzimierz
13. Latek Marek

Zawód – ślusarz –spawacz
1. Ambrozik Sławomir
2. Chłądzyński Dariusz
3. Czuj Krzysztof
4. Czyżykowski Ireneusz
5. Dąbrowski Rafał
6. Długosz Wojciech
7. Duszyński Tomasz
8. Jaksoń Sławomir
9. Janowski Janusz
10. Jędras Mariusz
11. Kabat Marcin
12. Kaczmarek Mirosław
13. Nezdropa Zbigniew
14. Piotrowski Piotr
15. Skuza Piotr
16. Stań Zbigniew
17. Stępień Sylwester
18. Szewczyk Krzysztof
19. Wolak Włodzimierz
20. Zakłos Ireneusz

Zawód – stolarz
1. Antoniak Wojciech
2. Balcerak Sylwester
3. Gołębiewski Krzysztof
4. Grela Krzysztof
5. Kłąb Marek
6. Kuza Tomasz
7. Maciaszczyk Adam
8. Miernicki Marek
9. Moczydło Dariusz
10. Pająk Dariusz
11. Petryniak Włodzimierz
12. Płocki Paweł
13. Rżanek Sławomir
14. Sikora Krzysztof
15. Siniarski Bogdan
16. Staszczyk Radosław
17. Szklarek Marek
18. Tepel Piotr
19. Tkaczyk Dariusz
20. Winecki Jan
21. Wojciechowski Sławomir
22. Wójcik Tomasz
23. Wróbel Arkadiusz
24. Zimnicki Tomasz

Zawód – monter instalacji budowlanych
1. Bykowski Jacek
2. Druszcz Roman
3. Filipczak Włodzimierz
4. Garbarski Robert
5. Gębski Dariusz
6. Gosa Dariusz
7. Gwiazda Grzegorz
8. Juraś Dariusz
9. Kamiński Paweł
10. Kubiak Mirosław
11. Krakowiak Grzegorz
12. Krakowiak Tomasz
13. Krakowiak Wojciech
14. Lach Marek
15. Machciński Zbigniew
16. Nadaj Zbigniew
17. Poborczyk Marek
18. Sobczyk Robert
19. Sołtysiak Robert
20. Sowik Sławomir
21. Sypniewski Sławomir
22. Szczepaniak Paweł
23. Szklarek Bogdan
24. Szychowski Marek
25. Wajszczyk Krzysztof
26. Wilk Piotr

Zawód – mechanik urządzeń kolejowych
1. Błotnicki Krzysztof
2. Chądzyński Andrzej
3. Domin Marek
4. Kamiński Krzysztof
5. Kowalewski Adam
6. Latek Tomasz
7. Lewandowski Janusz
8. Matijas Mariusz
9. Pająk Marek
10. Papiewski Piotr
11. Piekarski Andrzej
12. Siudziński Daniel
13. Siwczak Marek
14. Spinek Sławomir
15. Sztuka Sławomir
16. Szychowski Dariusz
17. Szychowski Jacek
18. Szymczyk Jacek
19. Świderek Mariusz
20. Woźny Arkadiusz
21. Wybraniec Krzysztof