Opublikowano: czwartek, 09, luty 2012

Zasadnicza Szkoła Zawodowa PKP

Zawód – elektromonter
trakcji elektrycznej

1. Greta Sławomir
2. Kozłowski Mariusz
3. Kuchta Marcin
4. Matyszewski Arkadiusz
5. Nowak Piotr
6. Reczulski Andrzej
7. Starzec Tomasz
8. Wach Roman
9. Zbudniewek Paweł
10. Żurawski Grzegorz

Zawód – mechanik urządzeń kolejowych
1. Burzyński Robert
2. Chmurski Jarosław
3. Kopeć Krzysztof
4. Kroc Jacek
5. Lach Piotr
6. Malesa Andrzej
7. Mastalerz Zbigniew
8. Michalski Sławomir
9. Pawlak Zbigniew
10. Rydlewski Tomasz
11. Woźniak Michał
12. Walczak Paweł

Zawód – ślusarz –spawacz
1. Bąkowski Roman
2. Chrudziński Włodzimierz
3. Chruzimski Waldemar
4. Duczek Tomasz
5. Goździk Michał
6. Grzelak Krzysztof
7. Janowski Krzysztof
8. Jasnowski Mirosław
9. Komorowski Janusz
10. Kotynia Dariusz
11. Kozakiewicz Krzysztof 
12. Krawentek Sławomir
13. Olszyński Sławomir
14. Pawlak Marek
15. Puczyński Robert
16. Reszka Michał
17. Rydlewski Maciej
18. Siemieńczuk Dariusz
19. Smolec Jarosław
20. Strojek Mariusz
21. Trojanowski Andrzej

Zawód – stolarz
1. Adamski Krzysztof
2. Amrozik Witold
3. Białek Tadeusz
4. Białek Tomasz
5. Bożyk Cezary
6. Buczyński Jacek
7. Domasat Grzegorz
8. Ludziejewski Mariusz
9. Łyś Dariusz
10. Muchyński Stanisław
11. Niżnikowski Adam
12. Partyka Zbigniew
13. Piekarz Radosław
14. Płoszka Krzysztof
15. Pokora Andrzej
16. Pysklak Przemysław
17. Rosiak Dariusz
18. Rosiński Grzegorz
19. Staroń Tomasz
20. Żaczek Jarosław

Zawód – monter instalacji budowlanych
1. Adamczyk Zbigniew
2. Bednarczyk Leszek
3. Bieliński Grzegorz
4. Borowiecki Dariusz
5. Gruszecki Sławomir
6. Janeczek Robert
7. Judasz Jarosław
8. Kotusiewicz Grzegorz
9. Kresa Bogdan
10. Lelewski Kazimierz
11. Malczewski Sławomir
12. Majchrzak Stanisław
13. Olczyk Paweł
14. Pawłowski Sylwester
15. Pietrzakowski Paweł
16. Prusinowski Wojciech
17. Seliga Adam
18. Śniady Krzysztof
19. Sobczyński Jarosław
20. Wątorowski Sylwester
21. Wiktorowicz Tomasz
22. Wilk Waldemar
23. Wójciak Artur
24. Wójcik Marek
25. Żyliński Tomasz

Technikum Kolejowe dla Pracujących

Technik mechanik specjalność –
eksploatacja i naprawa taboru kolejowego

1. Ambrozik Marek
2. Cuchra Jarosław
3. Grajewski Marek
4. Felisiak Paweł
5. Janeczek Seweryn
6. Janowski Krzysztof
7. Kaźmierczak Andrzej
8. Kijo Janusz
9. Kowalski Wiesław
10. Kujawa Krzysztof
11. Malinowski Grzegorz
12. Malinowski Roman
13. Mielczarek Dariusz
14. Murgrabia Leszek
15. Nowak Adam
16. Pawłowski Dariusz
17. Pietrasik Krzysztof
18. Porczyk Ewa
19. Łyszkowicz Wojciech
20. Owczarek Sylwester
21. Reszka Tomasz
22. Smaczyński Dariusz
23. Sochański Andrzej
24. Strasiński Jacek
25. Szymczak Mirosław
26. Goczał Renata
27. Pokrop Piotr