ABSOLWENCI 1991/1992

Kategoria: Opublikowano: czwartek, 09, luty 2012 Administrator

Zasadnicza Szkoła Zawodowa PKP 

Zawód – elektromonter trakcji elektrycznej


1. Grzelak Grzegorz
2. Kamiński Jan
3. Klimczak Krzysztof
4. Kolis Waldemar
5. Ozimek Jarosław
6. Podlecki Tomasz
7. Przywara Krzysztof
8. Skibiński Jacek 
9. Siudziński Sławomir
10. Siedlecki Jarosław
11. Skowroński Andrzej
12. Stępień Andrzej
13. Tatar Mariusz
14. Zawadzki Zbigniew
15. Zbudniewek Marek

Zawód – stolarz

1. Czapliński Robert
2. Czech Krzysztof
3. Dyśko Sylwester
4. Jakubowski Jacek
5. Kamiński Marek
6. Karczewski Robert
7. Kijak Jarosław
8. Kijo Andrzej
9. Kryczka Mateusz
10. Maj Tomasz
11. Olczyk Krzysztof
12. Pjąk Sławomir
13. Rejnus Jarosław
14. Rusek Sylwester
15. Świniarski Mariusz
16. Szewczyk Tomasz
17. Szrama Tomasz

Zawód – ślusarz – spawacz

1. Antosik Marek
2. Banaszkiewicz Grzegorz
3. Białkowski Zbigniew
4. Berenc Tomasz
5. Brzozowski Robert
6. Drążkowicz Leszek
7. Duszyński Rafał
8. Gniewisz Krzysztof
9. Gruchała Krzysztof
10. Jasnowski Jarosław
11. Józefecki Krzysztof
12. Janowski Wacław
13. Kobus Tomasz
14. Koziarski Krzysztof
15. Kubryn Sylwester
16. Labuch Andrzej
17. Malinowski Grzegorz
18. Matusiak Tomasz
19. Machul Mariusz
20. Papiernik Marek
21. Skóra Sylwester
22. Włóka Paweł
23. Wojtas Rafał
24. Wojdera Zbigniew

Zawód – mechanik urządzeń kolejowych

1. Badełek Arkadiusz
2. Bednarek Mariusz
3. Białecki Tomasz
4. Czerwiński Grzegorz
5. Gapys Sławomir
6. Jaskuła Roman
7. Jakubczyk Piotr
8. Kolas Tomasz
9. Klimczak Piotr
10. Kowalczyk Andrzej
11. Kozioł Paweł
12. Kwiecień Jan
13. Kucharski Maciej
14. Lenarcik Leszek
15. Markowicz Leszek
16. Moskwa Robert
17. Pryk Tomasz
18. Sankowski Tomasz
19. Stobieniecki Paweł
20. Sobczyk Sławomir
21. Składowski Robert
22. Wawrzyn Mariusz
23. Wojenka Krzysztof
24. Wasilewski Jacek
25. Zimnicki Marek

Zawód – monter instalacji budowlanych
(dla potrzeb PKP)

1. Bożek Andrzej
2. Gosa Grzegorz
3. Kobacki Robert
4. Kozioł Krzysztof
5. Krawczyk Jacek
6. Kulesza Andrzej
7. Kąpa Sylwester
8. Markiewicz Dariusz
9. Paprocki Tomasz
10. Pawlak Dariusz
11. Pocentek Tomasz
12. Podgórski Mirosław
13. Samiec Sławomir
14. Trojanek Mariusz
15. Zaręba Arkadiusz

Dla potrzeb innych zakładów

1. Gruszecki Mieczysław
2. Jarzębski Piotr
3. Krawczyk Krzysztof
4. Kacperski Przemysław
5. Matera Grzegorz
6. Stańdo Jarosław

Technikum Kolejowe dla Pracujących

Technik mechanik specjalność –
eksploatacja i naprawa taboru kolejowego


1. Bartos Sławomir
2. Dębowski Krzysztof
3. Gocalski Sławomir
4. Kaczmarek Krzysztof
5. Kłosowski Michał
6. Kotynia Sylwester
7. Kurek Krzysztof
8. Kuza Jarosław
9. Markowicz Jerzy
10. Mroczek Dariusz
11. Klimkiewicz Jacek
12. Domin Dariusz
13. Jochman Radosław
14. Jachowski Piotr
15. Klimczak Radosław
16. Byczkowski Tomasz
17. Filip Wojciech
18. Nazarski Piotr
19. Kołaczkowski Jarosław

Odsłony: 712