ABSOLWENCI 1992/1993

Kategoria: Opublikowano: czwartek, 09, luty 2012 Administrator

Technikum Kolejowe

Technik elektryk specjalność – trakcja elektryczna


1. Baran Mariusz
2. Barański Artur
3. Bledziewski Dariusz
4. Dębowski Mariusz
5. Długosz Andrzej
6. Grabowicz Grzegorz
7. Goździk Jarosław
8. Grochala Ireneusz
9. Dziuda Jarosław
10. Kaczmarek Andrzej
11. Kaczmarek Piotr
12. Kotyna Mariusz
13. Kowara Mariusz
14. Kraszewski Andrzej
15. Krupiński Cezary
16. Kuczkowski Witold
17. Lenkiewicz Cezary
18. Malinowski Sławomir
19. Nowak Krzysztof
20. Ścibiorek Dominik
21. Turek Jacek
22. Madaj Robert

Zasadnicza Szkoła Zawodowa PKP

Zawód – stolarz


1. Białkowski Krzysztof
2. Błaziński Dariusz
3. Błoch Krzysztof
4. Filipiak Piotr 
5. Janowski Tomasz
6. Kostecki Kamil
7. Kuczkowski Krzysztof
8. Malinowski Wiesław
9. Miksa Waldemar
10. Mnich Waldemar
11. Ostrowski Karol
12. Pawlak Piotr
13. Rokuszewski Artur
14. Wiktorek Sylwester
15. Wojdera Dariusz


Zawód – murarz

1. Bożyk Dariusz
2. Grzegorczyk Michał
3. Mydłowski Jacek 
4. Owczarek Marcin
5. Peła Jacek
6. Pliszka Wiktor
7. Sitarz Tomasz 
8. Skoneczny Roman 
9. Sobiecki Mieczysław
10. Staniaszek Paweł
11. Walczyński Mariusz 

Zawód – ślusarz – spawacz

1. Domagała Dariusz
2. Gawęda Dariusz
3. Gładys Arkadiusz
4. Gradowski Grzegorz
5. Gromowski Jan
6. Karalus Dariusz
7. Kębłowski Mariusz
8. Kołodziejczyk Piotr
9. Kowalczyk Mariusz
10. Kowalski Roman
11. Kowalczyk Robert
12. Lewandowski Jacek
13. Łagoński Sławomir
14. Maciejak Mirosław
15. Malej Stanisław
16. Malinowski Tomasz
17. Marczyk Tomasz
18. Matera Andrzej
19. Młynarczyk Waldemar
20. Nadaj Marek
21. Niewiadomski Jacek
22. Pisarski Piotr
23. Sochański Jarosław
24. Szkopiński Andrzej
25. Turoboś Paweł
26. Wenecki Marcin
27. Zieliński Paweł

Zawód – mechanik urządzeń kolejowych 
specjalność – elektryczne pojazdy trakcyjne


1. Adamus Jacek 
2. Balcerak Zbigniew
3. Bartyzel Rafał
4. Biskup Sławomir
5. Cieślikiewicz Dariusz
6. Grzelak Mariusz
7. Jakoniuk Marcin
8. Jastrzębski Artur
9. Kaniowski Krzysztof
10. Kielpikowski Grzegorz
11. Kopera Sławomir
12. Kowalski Krzysztof
13. Kuta Marek
14. Małogocki Janusz
15. Pawlak Marcin
16. Pryk Mariusz
17. Rubaj Mariusz
18. Sitkiewicz Mariusz
19. Siurek Grzegorz
20. Stefański Cezary
21. Stępniak Robert
22. Szmigielski Ryszard
23. Szulc Andrzej
24. Warczyk Mariusz
25. Wesołowski Paweł

Zawód – monter instalacji budowlanych
( dla potrzeb PKP )


1. Dyśko Andrzej 
2. Kopiński Maciej
3. Koprek Stanisław
4. Koterwas Sebastian
5. Koza Robert
6. Kubryn Andrzej
7. Nowak Mariusz
8. Nowak Tomasz
9. Marcińczak Mariusz
10. Marczyk Robert
11. Pąśko Dariusz
12. Reczulski Piotr
13. Rutkowski Jacek
14. Rutkowski Waldemar
15. Szatan Piotr
16. Wachowski Marcin
17. Zarzycki Tomasz

Dla potrzeb innych zakładów

1. Jaworski Grzegorz
2. Kasza Paweł

Zawód –elektromonter trakcji elektrycznej

1. Białkowski Jacek
2. Ciesielski Piotr
3. Dębicki Mariusz
4. Domański Sylwester
5. Gawałkiewicz Sebastian
6. Góralczyk Krzysztof
7. Jarzyński Andrzej
8. Klimkiewicz Mariusz
9. Komański Tomasz
10. Kowalski Robert
11. Krych Karol
12. Kuchta Krzysztof
13. Kurowski Arkadiusz
14. Laskowski Marek
15. Latek Mariusz
16. Majcher Krzysztof
17. Michalski Grzegorz
18. Miksa Zbigniew
19. Milczarek Szymon
20. Sobieszek Robert
21. Srogosz Grzegorz
22. Stolarczyk Andrzej
23. Swaczyna Sylwester
24. Szczechowicz Krzysztof
25. Tomaszewski Sylwester
26. Turek Radosław
27. Wróblewski Wojciech
28. Wybraniec Marek
29. Zatorski Andrzej
30. Zuchara Tadeusz

Zasadnicza Szkoła Zawodowa PKP Piotrków

Zawód – elektromonter taboru szynowego


1. Blonka Paweł
2. Barciuch Tomasz
3. Bujakowski Tomasz
4. Cieślik Paweł
5. Jabłoński Włodzimierz
6. Kabziński Marek
7. Kudrzycki Paweł
8. Lauks Adam
9. Łuczyński Zbigniew
10. Matuszczyk Tomasz
11. Milewski Marcin
12. Mizera Damian
13. Nowicki Rafał
14. Olejnik Grzegorz
15. Olejnik Ryszard
16. Piątek Andrzej
17. Pielesiak Sławomir
18. Próba Piotr
19. Siwocha Artur
20. Smoliński Jacek
21. Szelest Robert
22. Szumiał Rafał
23. Świstak Kazimierz
24. Watała Włodzimierz
25. Wierzch Roman

Zawód – elektromonter taboru szynowego

1. Daniłowski Bogdan
2. Długosz Radosław
3. Dróżdż Mariusz
4. Fogiel Grzegorz
5. Gawiński Karol
6. Kaźmierski Radosław
7. Kocimowski Sebastian
8. Kołek Jakub
9. Komar Tomasz
10. Krasiński Paweł
11. Kubiś Krzysztof
12. Kubiś Marek
13. Kuchta Jarosław
14. Łukasik Dariusz
15. Łuszczarek Mariusz
16. Malinowski Jacek
17. Marosek Ireneusz
18. Michalak Marek
19. Mruklik Marcin
20. Nowak Paweł
21. Ostalec Kazimierz
22. Sewerynek Arkadiusz
23. Sośniak Szczepan
24. Strzelecki Jan
25. Szadkowski Robert
26. Szwedowski Robert

Odsłony: 1041