ABSOLWENCI 1993/1994

Kategoria: Opublikowano: czwartek, 09, luty 2012 Administrator

Technikum Kolejowe

Technik elektryk specjalność – trakcja elektryczna


1. Adamusiak Tomasz
2. Białek Jarosław
3. Fortuna Jacek
4. Gumienny Grzegorz
5. Grzejda Zbigniew
6. Jakubiak Mariusz
7. Katarzyniak Marek
8. Kusideł Mariusz
9. Kostrzewa Wojciech
10. Korzeniowski Dariusz
11. Lewandowski Jacek
12. Mozga Piotr
13. Michałus Arkadiusz
14. Pabiniak Sławomir
15. Piątkowski Mariusz
16. Rapacki Krzysztof
17. Rogalski Sebastian
18. Rosiak Zbigniew
19. Stasio Jarosław
20. Ścibiorek Tomasz
21. Wielamek Dariusz
22. Wojtala Sylwester
23. Szymański Grzegorz



Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Zawód – Elektromonter trakcji elektrycznej


1. Bajerowski Tomasz
2. Bala Krzysztof
3. Buda Daniel
4. Caban Michał
5. Ceroń Sławomir
6. Ceroń Paweł
7. Czarnecki Cezary
8. Grzelak Radosław 
9. Janowski Paweł 
10. Kaczorowski Mariusz
11. Karwalski Krzysztof
12. Kijo Mariusz
13. Kunka Jacek
14. Kubicz Michał
15. Maj Mariusz
16. Mirowski Dariusz 
17. Pabianek Artur
18. Pawłowski Michał
19. Pryk Paweł
20. Reszka Tomasz
21. Róg Tomasz
22. Starosta Kazimierz
23. Sokół Mariusz
24. Świderek Leszek
25. Wachowski Mariusz
26. Wysokiński Tomasz
27. Zwoliński Mariusz


Zawód – ślusarz – spawacz


1. Barańczyk Stanisław
2. Bajerski Krzysztof
3. Bajerski Robert
4. Będkowski Tomasz
5. Bilski Sławomir
6. Chwaliński Wojciech
7. Domiza Paweł
8. Dudek Marek
9. Gąsiorek Rafał
10. Kaźmierczak Zbigniew
11. Kozłowski Dariusz
12. Lach Mariusz
13. Ladaczyński Marek
14. Pancer Tomasz
15. Plintara Cezary
16. Starzec Mariusz
17. Świątnicki Krzysztof
18. Tokarski Jacek
19. Tosik Sławomir
20. Trejster Robert
21. Trojanowski Włodzimierz
22. Trzaska Józef
23. Włodarczyk Mariusz

Zawód – mechanik urządzeń kolejowych

1. Byczkowski Tomasz
2. Czajka Tomasz
3. Głusek Jacek
4. Grodzki Konrad
5. Lewandowski Romuald
6. Marcinkowski Łukasz
7. Naguszewski Mariusz
8. Niewiadomski Rafał
9. Nockowski Robert
10. Świdziński Karol
11. Szewczyk Grzegorz
12. Wąsiewicz Jarosław
13. Wiórkiewicz Paweł
14. Wójcik Piotr
15. Zieliński Dariusz
16. Żak Witold
17. Żórawski Robert

Zasadnicza Szkoła Zawodowa PKP Piotrków

Zawód – elektrononter taboru szynowego


1. Barański Paweł
2. Bernas Marcin
3. Brzeziański Cezary
4. Buchta Damian
5. Ciekański Krzysztof
6. Danielewicz Tomasz 
7. Dawidowicz Dariusz
8. Fijałek Jarosław
9. Filipiński Cezary
10. Głowacki Paweł
11. Hochman Tomasz
12. Kabziński Marcin
13. Kabziński Paweł
14. Karpas Marek
15. Kowalczyk Paweł
16. Krakowiak Rafał
17. Kulbat Rafał
18. Łukaszkiewicz Radosław
19. Malicki Marcin
20. Martela Marcin
21. Mazerant Adam
22. Michalak Piotr
23. Misztela Bartosz
24. Paradowski Bogumił
25. Purgał Krzysztof
26. Radziszewski Dariusz
27. Roczek Adam
28. Sobieraj Marcin
29. Szymański Rafał


Technikum Kolejowe dla Pracujących

Technik elektryk specjalność – trakcja elektryczna


1. Cuchra Paweł
2. Czerwiński Piotr
3. Gruszecki Sławomir
4. Hermaniuk Mariusz
5. Kaczorowski Jarosław
6. Kartasiński Adam
7. Kowalski Andrzej
8. Łęczycki Tomasz
9. Rydlewski Tomasz
10. Wachowiec Zbigniew

Technik mechanik specjalność –
eksploatacja i naprawa taboru kolejowego


1. Biskupski Adam
2. Gawrych Mariusz
3. Koczara Dariusz
4. Kotynia Dariusz
5. Kostrzewa Małgorzata
6. Lenarczyk Janusz
7. Malka Bogumił
8. Malka Danuta
9. Mastalerz Zbigniew
10. Szklarek Piotr
11. Rutkowska Anna
12. Witczak Piotr

Zaoczne Technikum Kolejowe

1. Dudkiewicz Waldemar
2. Feldman Artur
3. Joachimiak Tomasz
4. Jagodziński Jarosław
5. Jarzębak Tomasz
6. Krawczyk Tomasz
7. Niewiadomski Andrzej
8. Pabich Paweł
9. Patury Krzysztof
10. Podkomórka Adam
11. Podkomórka Mariusz
12. Rutkowski Henryk
13. Świątkowski Roman
14. Szymczyk Zbigniew

Odsłony: 664