ABSOLWENCI 1994/1995

Kategoria: Opublikowano: czwartek, 09, luty 2012 Administrator

Technikum Kolejowe

Technik elektryk specjalność – trakcja elektryczna


1. Głogowski Jarosław
2. Jałmużna Witold
3. Jasiński Tomasz
4. Kaczmarek Jacek
5. Kawka Robert
6. Kmieciak Sebastian
7. Makowski Mariusz
8. Marasek Piotr
9. Małgorzaciak Mariusz
10. Meszka Adam
11. Michalecki Waldemar
12. Michałus Włodzimierz
13. Malej Mariusz
14. Murgrabia Paweł
15. Parowicz Radosław
16. Paćkowski Jarosław
17. Petryna Krzysztof
18. Petrynowski Piotr
19. Reszka Zbigniew
20. Rogowski Rafał
21. Sałata Piotr
22. Spławiński Adam
23. Wójcik Marek

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Zawód – elektromonter trakcji elektrycznej


1. Andrys Rafał
2. Berczyński Konrad
3. Burzyński Tomasz
4. Chmurski Grzegorz
5. Czerwiński Mariusz
6. Głogowski Sylwester
7. Głowacki Dariusz
8. Janowski Gabriel
9. Lewandowski Rafał
10. Maj Sławomir
11. Ozimek Sławomir
12. Podkoń Sławomir
13. Prokopczyk Konrad
14. Świderek Radosław
15. Trzeciak Paweł
16. Tąder Krzysztof
17. Wiśniewski Krzysztof
18. Żurawski Robert

Zawód ślusarz – spawacz

1. Bąk Dariusz
2. Błaziński Mariusz
3. Budziewski Tomasz
4. Chętkowski Paweł
5. Fryś Marek
6. Góralczyk Piotr
7. Janowski Marek
8. Kabat Wiesław
9. Kacprzak Albin
10. Kącki Jacek
11. Klimczyk Paweł
12. Kroc Wojciech
13. Lewandowski Grzegorz
14. Musiał Krzysztof
15. Oleksiewicz Dariusz
16. Pryk Sławomir
17. Staniaszek Rafał
18. Stępień Sylwester
19. Wachoń Tomasz
20. Wróblewski Rafał
21. Zieliński Marcin
22. Ziętara Grzegorz

Zawód mechanik urządzeń kolejowych 
specjalność – elektryczne pojazdy trakcyjne.

1. Barański Rafał
2. Czarnota Robert
3. Derach Rafał
4. Gorzkiewicz Artur
5. Grzelak Sławomir
6. Juszczyk Tadeusz
7. Krawczyk Grzegorz
8. Kuchta Janusz
9. Malesa Jarosław
10. Marszałek Bogusław
11. Marusik Tomasz
12. Pawlak Jarosław
13. Romanowski Tomasz
14. Rybak Dariusz
15. Pleszczyński Piotr
16. Sipiński Sławomir
17. Supera Marcin
18. Swaczyna Dariusz
19. Świderek Michał
20. Troszczyński Zygmunt
21. Zdulski Rafał

 

ABSOLWENCI 1995/1996

Technikum Kolejowe

Technik elektryk – specjalność trakcja elektryczna

1. Barańczyk Dariusz
2. Bolimowski Mariusz
3. Borowski Grzegorz
4. Chojka Marek
5. Kaczorowski Sławomir
6. Kaźmierczak Marcin
7. Kowalczyk Bogdan
8. Kowalczyk Piotr
9. Krupiński Zbigniew
10. Krzywański Jarosław
11. Kuźniak Piotr
12. Łyś Robert
13. Markowicz Piotr
14. Miksa Mariusz
15. Napieracz Grzegorz
16. Nowakowski Mariusz
17. Panak Marcin
18. Strzelczyk Roman
19. Szkup Dariusz
20. Świderek Dariusz
21. Świniarski marek
22. Węgrzycki Artur
23. Woźniak Jacek

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Zawód – elektromonter trakcji elektrycznej


1. Cupryn Paweł
2. Jatczak Zbigniew
3. Kacperski Sylwester
4. Kowara Arkadiusz
5. Kowara Mariusz
6. Kozakiewicz Sylwester
7. Kuza Jarosław
8. Lange Janusz
9. Marczyk Sebastian
10. Michalski Jacek
11. Poznański Piotr
12. Rajski Tomasz
13. Rokuszewski Krzysztof
14. Skopiński Marek
15. Solarek Błażej
16. Stefański Marcin
17. Supera Marcin
18. Szczechowicz Jarosław
19. Szkup Marek
20. Szymański Bogumił
21. Warczyk Witold
22. Warczyk Krzysztof
23. Winciorek Krzysztof
24. Wiśniewski Marek
25. Woźniak Przemysław
26. Woźniak Jarosław
27. Solarek Krzysztof


Zawód ślusarz – spawacz


1. Antosik Zbigniew
2. Bariasz Mariusz
3. Cieplucha Sylwester
4. Domański Mariusz
5. Dudkiewicz Szczepan
6. Fryś Rafał
7. Gradowski Tomasz
8. Jakimko Andrzej
9. Korbel Marcin
10. Kosiński Krzysztof
11. Krawiec Robert
12. Kunka Marcin
13. Mądry Rafał
14. Pachniewicz Dariusz
15. Polit Mariusz
16. Reszka Andrzej
17. Skóra Marcin
18. Stańdo Przemysław
19. Tomczyk Mirosław
20. Tuz Damian
21. Wieczorek Dariusz
22. Wojciechowski Jacek

Zawód – elektromonter taboru szynowego

1. Chudzik Krzysztof
2. Hejduk Roman
3. Kębłowski Waldemar
4. MaszkowskiI Emiliusz
5. Michalczyk Robert
6. Miler Robert
7. Nawrocki Gabriel
8. Nowak Michał
9. Olczyk Piotr
10. Przewoźniak Mariusz
11. Rogowski Ireneusz
12. Rutkowski Krzysztof
13. Selerowicz Piotr
14. Szeligowski Paweł
15. Świniarski Sławomir
16. Walczewski Robert
17. Witkowski Jarosław
18. Zasępa Radosław

Technikum Kolejowe na podbudowie ZSZ

Technik elektryk - specjalność elektroenergetyka


1. Cieślikiewicz Dariusz
2. Dębicki Mariusz
3. Domański Sylwester
4. Jastrzębski Artur
5. Kartasiński Mariusz
6. Kaźmierczak Paweł
7. Klimkiewicz Mariusz
8. Kotynia Piotr
9. Latek Mariusz
10. Mruklik Marcin
11. Pawlak Marcin
12. Rubaj Mariusz
13. Sitkiewicz Mariusz
14. Szczechowicz Krzysztof
15. Szmigielski Ryszard
16. Warczyk Mariusz
17. Wojciechowski Janusz
18. Zatorski Andrzej

Odsłony: 742