ABSOLWENCI 1995/1996

Kategoria: Uncategorised Opublikowano: poniedziałek, 16, kwiecień 2018 Monika Grzelak

ABSOLWENCI 1995/1996

 

Technikum Kolejowe

 

Technik elektryk – specjalność trakcja elektryczna

 

  1. Barańczyk Dariusz

  2. Bolimowski Mariusz

  3. Borowski Grzegorz

  4. Chojka Marek

  5. Kaczorowski Sławomir

  6. Kaźmierczak Marcin

  7. Kowalczyk Bogdan

  8. Kowalczyk Piotr

  9. Krupiński Zbigniew

  10. Krzywański Jarosław

  11. Kuźniak Piotr

  12. Łyś Robert

  13. Markowicz Piotr

  14. Miksa Mariusz

  15. Napieracz Grzegorz

  16. Nowakowski Mariusz

  17. Panak Marcin

  18. Strzelczyk Roman

  19. Szkup Dariusz

  20. Świderek Dariusz

  21. Świniarski marek

  22. Węgrzycki Artur

  23. Woźniak Jacek

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

 

Zawód – elektromonter trakcji elektrycznej

 

  1. Cupryn Paweł

  2. Jatczak Zbigniew

  3. Kacperski Sylwester

  4. Kowara Arkadiusz

  5. Kowara Mariusz

  6. Kozakiewicz Sylwester

  7. Kuza Jarosław

  8. Lange Janusz

  9. Marczyk Sebastian

  10. Michalski Jacek

  11. Poznański Piotr

  12. Rajski Tomasz

  13. Rokuszewski Krzysztof

  14. Skopiński Marek

  15. Solarek Błażej

  16. Stefański Marcin

  17. Supera Marcin

  18. Szczechowicz Jarosław

  19. Szkup Marek

  20. Szymański Bogumił

  21. Warczyk Witold

  22. Warczyk Krzysztof

  23. Winciorek Krzysztof

  24. Wiśniewski Marek

  25. Woźniak Przemysław

  26. Woźniak Jarosław

  27. Solarek Krzysztof



Zawód ślusarz – spawacz

 

  1. Antosik Zbigniew

  2. Bariasz Mariusz

  3. Cieplucha Sylwester

  4. Domański Mariusz

  5. Dudkiewicz Szczepan

  6. Fryś Rafał

  7. Gradowski Tomasz

  8. Jakimko Andrzej

  9. Korbel Marcin

  10. Kosiński Krzysztof

  11. Krawiec Robert

  12. Kunka Marcin

  13. Mądry Rafał

  14. Pachniewicz Dariusz

  15. Polit Mariusz

  16. Reszka Andrzej

  17. Skóra Marcin

  18. Stańdo Przemysław

  19. Tomczyk Mirosław

  20. Tuz Damian

  21. Wieczorek Dariusz

  22. Wojciechowski Jacek

 

Zawód – elektromonter taboru szynowego

 

  1. Chudzik Krzysztof

  2. Hejduk Roman

  3. Kębłowski Waldemar

  4. MaszkowskiI Emiliusz

  5. Michalczyk Robert

  6. Miler Robert

  7. Nawrocki Gabriel

  8. Nowak Michał

  9. Olczyk Piotr

  10. Przewoźniak Mariusz

  11. Rogowski Ireneusz

  12. Rutkowski Krzysztof

  13. Selerowicz Piotr

  14. Szeligowski Paweł

  15. Świniarski Sławomir

  16. Walczewski Robert

  17. Witkowski Jarosław

  18. Zasępa Radosław

 

Technikum Kolejowe na podbudowie ZSZ

 

Technik elektryk - specjalność elektroenergetyka

 

  1. Cieślikiewicz Dariusz

  2. Dębicki Mariusz

  3. Domański Sylwester

  4. Jastrzębski Artur

  5. Kartasiński Mariusz

  6. Kaźmierczak Paweł

  7. Klimkiewicz Mariusz

  8. Kotynia Piotr

  9. Latek Mariusz

  10. Mruklik Marcin

  11. Pawlak Marcin

  12. Rubaj Mariusz

  13. Sitkiewicz Mariusz

  14. Szczechowicz Krzysztof

  15. Szmigielski Ryszard

  16. Warczyk Mariusz

  17. Wojciechowski Janusz

  18. Zatorski Andrzej

 

Odsłony: 382