ABSOLWENCI 1996/1997

Kategoria: Uncategorised Opublikowano: poniedziałek, 16, kwiecień 2018 Monika Grzelak

 ABSOLWENCI 1996/1997 

Technikum Kolejowe

Technik elektryk specjalność – trakcja elektryczna

  1. Bieniek Kamil
  2. Bobiński Radosław
  3. Cieślak Grzegorz
  4. Grudziński Mariusz
  5. Jarzębski Przemysław
  6. Kacprzyk Błażej
  7. Karp Arkadiusz
  8. Koper Wojciech
  9. Koprek Marcin
  10. Kwiatkowski Dariusz
  11. Pabiniak Gabriel.
  12. Pukacz Jacek
  13. Reszka Jacek
  14. Rychter Andrzej
  15. Sikorski Arkadiusz
  16. Sulgostawski Krzysztof
  17. Winciorek Andrzej
  18. Wiśniewski Michał
  19. Wojciechowski Paweł

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Zawód - elektromonter trakcji elektrycznej

  1. Adamczyk Tomasz
  2. Białek Dariusz
  3. Brzeziński Paweł
  4. Chruściel Paweł
  5. Foksowicz Michał
  6. Jasnos Szymon
  7. Konka Sylwester
  8. Kostrzewski Mariusz
  9. Kowalczyk Tomasz
  10. Kriuczkow Marcin
  11. Kusiak Mariusz
  12. Makowski Marek
  13. Marczyk Tomasz
  14. Maszkowski Paweł
  15. Mozga Michał
  16. Mundzia Sylwester
  17. Niżnikowski Krzysztof
  18. Skopinski Grzegorz
  19. Zbądzki Radosław

 

Zawód - stolarz

  1. Ceroń Piotr
  2. Dąbrowski Grzegorz
  3. Dyr Tomasz
  4. Graszka Arkadiusz
  5. Grygielski Tomasz
  6. Jarzynka Michał
  7. Krawczyk Krzysztof
  8. Krzciuk Sebastian
  9. Matusiak Grzegorz
  10. Pabjańczyk Sylwester
  11. Peszka Rafał
  12. Piaskowski Krzysztof
  13. Plintara Krzysztof
  14. Rejnus Dariusz
  15. Rembała Grzegorz
  16. Skibiński Tomasz
  17. Tyde Ireneusz
  18. Urbański Zbigniew
  19. Wójciek Mariusz
  20. Zieliński Przemysław



Technikum Kolejowe dla Pracujących



Technik elektryk specjalność – trakcja elektryczna

  1. Chrobak Krzysztof
  2. Dudkiewicz Mariusz
  3. Filipiński Cezary
  4. Grabarczyk Robert
  5. Kaczarowski Mariusz
  6. Kulińska Katarzyna
  7. Kwaśniewski Wojciech
  8. Kroc Mariusz
  9. Lasota Sylwester
  10. Machaj Arkadiusz
  11. Pachniewicz Konrad
  12. Puzdrowski Marcin
  13. Reczulski Cezary
  14. Resza Tomasz
  15. Róg Tomasz
  16. Rybiński Marek
  17. Skibiński Leszek
  18. Starosta Kazimierz
  19. Śmiechowicz Witold
  20. Stefański Cezary

Technik mechanik  specjalizacja – eksploatacja i naprawa taboru kolejowego

 

  1. Cichecki Mariusz
  2. Dudek Jacek
  3. Dudek Marek
  4. Głusek Jacek
  5. Gradowski Sylwester
  6. Hoła Marcin
  7. Kamiński Mariusz
  8. Kartasiński Robert
  9. Klejbach Bogusław
  10. Kobus Krzysztof
  11. Machcińska Ilona
  12. Moskwa Jarosław
  13. Muszalski Andrzej
  14. Naguszewski Mariusz
  15. Nowak Tomasz
  16. Pysklak Agnieszka
  17. Soszka Krzysztof
  18. Stachecki Krzysztof
  19. Scieszko Jarosław
  20. Tosik Sławomir
  21. Zieliński Paweł
Odsłony: 359