ABSOLWENCI 1999/2000

Kategoria: Opublikowano: czwartek, 09, luty 2012 Administrator

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Mechanik urządzeń kolejowych


1. Adamus Zdzisław
2. Cybula Krystian
3. Dobruszek Krzysztof
4. Gudanis Jarosław
5. Habrowski Łukasz
6. Hamera Mariusz
7. Jatczak Piotr
8. Kalisiak Piotr
9. Karcz Krzysztof
10. Karp Sławomir
11. Kowalski Paweł
12. Laska Marcin
13. Lipski Tomasz
14. Meksiak Dariusz
15. Placek Krzysztof
16. Przywara Marek
17. Puchalski Mariusz
18. Salamon Piotr
19. Siejkowski Tomasz
20. Sierociński Seweryn
21. Smolarek Krzysztof
22. Wątorowski Łukasz
23. Zatorski Rafał
24. Zdulski Krzysztof
25. Żak Piotr

Technikum Kolejowe

Technik transportu kolejowego

1. Adamczyk Jolanta
2. Brzeski Rafał
3. Fijałkowski Jarosław
4. Goldas Grzegorz
5. Jaśkiewicz Piotr
6. Jaworski Dariusz
7. Kubiś Aneta
8. Kruś Michał
9. Lusek Agnieszka
10. Maciaszczyk Wioletta
11. Malinowski Jacek
12. Mocherek Monika
13. Najder Kamila
14. Piątkowski Łukasz
15. Pintara Michał
16. Płocki Dariusz
17. Rek Konrad
18. Reszka Ireneusz
19. Sobieszek Dorota
20. Spała Agnieszka
21. Ścibiorek Marcin
22. Świniarska Aneta
23. Świniarska Iwona
24. Świniarski Damian
25. Szeligowska Iwona
26. Trzeźwiński Jacek
27. Woźniak Monika
28. Woźniak Lidia

Technik elektryk

1. Aleksandrowicz Łukasz
2. Chmielewski Przemysław
3. Kacprzyk Łukasz
4. Kijo Sławomir
5. Klimacki Dariusz
6. Kołodziejczyk Robert
7. Kubicz Krzysztof
8. Ławacz Tomasz
9. Matysik Marcin
10. Marasek Marcin
11. Mrówka Konrad
12. Nowak Jacek
13. Nowodziński Marek
14. Pikuła Marcin
15. Piwowarski Michał
16. Pysklak Tomasz
17. Rapalski Andrzej
18. Sałatowicz Andrzej
19. Słaby Jacek
20. Śliwkiewicz Marcin
21. Swaczyna Sebastian
22. Życki Mariusz

Zaoczne Technikum Kolejowe

Technik elektryk

1. Abel Ewa
2. Adamczyk Tomasz
3. Benec Rafał
4. Dyrała Dawid
5. Gędek Robert
6. Hemer Jerzy
7. Kacprzak Marcin
8. Krych Karol
9. Maszkowski Paweł
10. Milczarek Szymon
11. Mozga Michał
12. Nowak Zbigniew
13. Szkup Marek
14. Szulc Dariusz
15. Śnieg Eugeniusz
16. Traczyk Rafał
17. Warczyński Paweł

Technik mechanik

1. Dębicki Adam
2. Gniewisz Krzysztof
3. Gworek Andrzej
4. Jastrzębowska Anna
5. Jastrzębowski Jacek
6. Kempara Zbigniew
7. Kielich Jarosław
8. Latek Sławomir
9. Markowicz Leszek
10. Mucha Małgorzata
11. Olczyk Paweł
12. Pabiańczyk Sylwester
13. Pański Sławomir
14. Sokołowski Edward
15. Tuz Jacek
16. Warczyński Tomasz
17. Wójciak Mariusz

Odsłony: 847