ABSOLWENCI 2000/2001

Kategoria: Opublikowano: czwartek, 09, luty 2012 Administrator

Technikum Kolejowe

Technik budownictwa

1. Baranowski Marcin
2. Dombrowski Sergiusz
3. Kalnicki Denis
4. Kobus Krzysztof
5. Kobus Marcin
6. Lisicki Denis
7. Łagowski Sebastian
8. Majka Krzysztof
9. Miazek Remigiusz
10. Nowak Adam
11. Olos Sebastian 
12. Paszkowski Igor
13. Persanowski Paweł
14. Piekarski Mariusz
15. Polus Jarosław
16. Stefanowski Tomasz
17. Stępniarek Sebastian
18. Wachowski Leon
19. Wojciechowski Tomasz
20. Zaremba Denis

Technik elektryk

1. Bińkowski Sergiusz
2. Chojnacki Piotr
3. Kaczmarek Dawid
4. Kamiński Marcin 
5. Kąkiel Mariusz
6. Kawka Jarosław
7. Kowalski Kamil
8. Kubicz Marek
9. Murgrabia Michał
10. Olszyński Jacek
11. Pawłowski Artur
12. Pietrasik Marcin
13. Pietrasik Paweł
14. Popczyk Tomasz
15. Pasacki Eugeniusz
16. Poznański Sebastian
17. Skura Paweł
18. Staroń Piotr
19. Stawiński Robert 
20. Supera Krzysztof
21. Wachowiec Roman
22. Wierzbicki Eugeniusz
23. Zawadzki Jarosław
24. Ziętara Tomasz

Technik transportu kolejowego
1. Arndt Wioletta
2. Betlejemska Lena
3. Bożyk Katarzyna
4. Byczkowska Aneta 
5. Chądzyńska Anna
6. Dziedziński Przemysław
7. Filipiak Marta
8. Gałka Włodzimierz
9. Glonek Monika
10. Grusznicki Aleksander
11. Kacperek Marcin
12. Klimkiewicz Agnieszka 
13. Kotynia Wojciech
14. Krantowska Julia
15. Król Arkadiusz
16. Niźnikowski Jarosław
17. Olesińska Dorota
18. Rybak Aneta
19. Sikorska Iwona
20. Szaszka Marcin
21. Stańczyk Emil
22. Szulc Katarzyna
23. Wachowiec Magdalena
24. Winciorek Elżbieta
25. Wołczyk Marcin

Zasadnicza Szkoła Kolejowa
Elektromonter trakcji elektrycznej

1. Bartczak Marcin
2. Benka Paweł
3. Białecki Łukasz
4. Bujanowski Tomasz
5. Chudzik Tomasz
6. Czajkowski Kamil
7. Dura Tomasz
8. Dudek Konrad
9. Dziąg Grzegorz
10. Eljasiewicz Marek
11. Filipiński Łukasz
12. Goździk Marcin
13. Jarzębski Łukasz 
14. Jastrzębski Marcin
15. Kaliszewski Tomasz
16. Karwat Piotr
17. Klik Radomir
18. Kolis- Mikina Remigiusz
19. Kołodziejczyk Marcin
20. Lewandowski Rafał
21. Ławicki Mariusz
22. Marat Mariusz
23. Mądry Grzegorz
24. Nowak Krzysztof
25. Paprocki Rafał
26. Pawłowski Michał
27. Pazurek Jan
28. Piechota Robert
29. Plintara Mariusz
30. Podwysocki Kamil 
31. Sikorski Łukasz
32. Sękalski Piotr
33. Wojdak Andrzej
34. Wolak Łukasz
35. Ziobrowski Emilian

Technikum Kolejowe dla Dorosłych

Technik elektryk

1. Hajda Jarosław
2. Kostecki Łukasz
3. Kunka Jacek
4. Potakowska Zdzisława
5. Radwański Bogdan
6. Saj Robert
7. Kubicz Michał

Technik mechanik

1. Antos Leszek
2. Chałat Arkadiusz
3. Dudek Artur
4. Grodzki Robert
5. Kijo Bogdan
6. Kruś Marek
7. Kwiatkowski Paweł
8. Malicka Marzena
9. Marcinkowska Halina
10. Marcinkowski Tadeusz
11. Milczarek Mariusz
12. Reszka Andrzej
13. Rydlewski Maciej
14. Szajewski Piotr
15. Doroba Paweł
16. Gawrych Marcin
17. Haubus Czesław
18. Kućmin Sebastian
19. Najder Marcin
20. Jadczak Krzysztof

Odsłony: 762