ABSOLWENCI 2001/2002

Kategoria: Opublikowano: czwartek, 09, luty 2012 Administrator

Technikum Kolejowe

Technik budownictwa


1. Batorski Michał
2. Cieślak Michał
3. Dura Kamil
4. Feja Grzegorz
5. Guzek Tomasz
6. Jaksoń Adam
7. Karcz Adam
8. Karcz Łukasz
9. Karwowski Marcin
10. Karwas Piotr
11. Kasprzak Przemysław
12. Lewandowski Leszek
13. Pietrzak Marcin
14. Pinkowski Sebastian
15. Radomski Daniel
16. Ścibiorek Wojciech
17. Świątek Zbigniew
18. Winkiel Łukasz
19. Włodarkiewicz Michał
20. Wojdera Tomasz
21. Wójcik Bartosz
22. Wywijas Piotr
23. Ziętara Maciej

Technik elektryk- trakcja elektryczna

1. Bożyk Kamil
2. Cichowicz Mariusz
3. Cieślak Michał
4. Ćmiel Adrian
5. Dałkowski Paweł
6. Deredas Piotr
7. Gamus Tomasz
8. Dziuda Mariusz
9. Gralewski Sylwester
10. Janowski Robert 
11. Janus Michał
12. Karalus Sławomir
13. Kargiel Zbigniew
14. Klatkowski Dariusz
15. Kowalewski Piotr
16. Kufel Jarosław
17. Makowski Wojciech
18. Marat Przemysław
19. Matecki Piotr
20. Nowak Piotr
21. Słaby Paweł
22. Szymczyk Mariusz
23. Zajączkowski Paweł
24. Złocki Sławomir

Technik transportu kolejowego

1. Białek Aleksandra
2. Bitel Damian
3. Balcerak Katarzyna
4. Bojanowski Piotr
5. Bukowska Anna
6. Celigowska Agnieszka
7. Cieplucha Barbara
8. Dejda Kamila
9. Dziuda Piotr
10. Jędrzejewski Łukasz
11. Kondejewska Magdalena
12. Kowara Ewelina
13. Król Krzysztof
14. Martyka ( Kłopska) Mariola
15. Murgrabia Łukasz
16. Pintara Magdalena
17. Rajski Daniel
18. Skopińska Agnieszka
19. Słaba Grażyna
20. Szczepański Marcin
21. Ścieszko Małgorzata
22. Trzonek Robert
23. Wasilewski Tomasz 
24. Zakrzewska Justyna
25. Zeller Izabela
26. Zagórny Jakub
27. Ziętara Mariusz 

Technikum Kolejowe dla Dorosłych

Technik elektryk

1. Andrzejewski Robert
2. Fleszer Krzysztof
3. Fronc Joanna
4. Gefert Kamil 
5. Jabłoński Adam
6. Kolasiński Konrad
7. Konka Sylwester
8. Kopytek Wiesław
9. Krasiński Sylwester
10. Migdała Adam
11. Rżanek Mariusz
12. Smyczek Dariusz
13. Smyczek Marek
14. Solarek Dariusz
15. Stańczyk Paweł
16. Światłowicz Zbigniew
17. Szulc Andrzej 
18. Tomaszewski Sylwester

Technik mechanik
1. Balas Janusz
2. Chorążak Sylwia
3. Drożdżyk Anna
4. Gładzik Aneta
5. Guzek Sylwester
6. Kacperska Agnieszka
7. Klimczak Małgorzata
8. Kowalczyk Tomasz
9. Nowacka Katarzyna
10. Nyk Wioleta
11. Pawlak Mariusz
12. Olczyk Bogusław
13. Olczyk Marcin
14. Pawlak Mariusz
15. Romanowska Ewa
16. Romanowski Olgierd
17. Stachecki Zbigniew
18. Staroń Barbara
19. Szewczyk Sylwester
20. Węgrzycki Jerzy
21. Sowizdrzał Sławomir
22. Woźniak ( Mucha ) Małgorzata

Odsłony: 615