ABSOLWENCI 2002/2003

Kategoria: Uncategorised Opublikowano: poniedziałek, 16, kwiecień 2018 Monika Grzelak

ABSOLWENCI 2002/2003

 

Technikum Kolejowe

 

Technik budownictwa

 

  1. Ambrozińska Agnieszka
  2. Bożek Artur
  3. Ciach Łukasz
  4. Cupryn Zbigniew
  5. Delewski Kamil
  6. Goliński Michał
  7. Grzegorczyk Krzysztof
  8. Jurkowski Michał
  9. Kaczmarek Waldemar
  10. Klimkiewicz Grzegorz
  11. Kuch Marcin
  12. Kuriata Tomasz
  13. Majczak Monika
  14. Michałowicz Sławomir
  15. Mroczek Michał
  16. Nesteruk Dominik
  17. Orłowski Leszek
  18. Piechna Rafał
  19. Staroń Renata
  20. Sierociński Robert
  21. Szymczyk Paweł
  22. Śliwkiewicz Krzysztof
  23. Śmigiel Błażej
  24. Tomczyk Gniewomir
  25. Żurawski Kamil  

 

Technik elektryk

 

  1. Andrzejewski Ireneusz
  2. Bątal Jarosław
  3. Drzymała Kamil
  4. Gral Ryszard
  5. Jaśkiewicz Przemysław
  6. Kaczmarek Sylwester
  7. Kozłowski Przemysław
  8. Kozłowski Roman
  9. Kruś Mariusz
  10. Kutorasiński Daniel
  11. Lewandowski Błażej
  12. Matysik Mirosław
  13. Migdalski Grzegorz
  14. Mogieliński Piotr
  15. Mrówczyński Paweł
  16. Nowak Andrzej
  17. Olejnik Łukasz
  18. Pawłowski Marcin
  19. Polit Michał
  20. Staniszewski Marcin
  21. Staroń Tomasz
  22. Sulejewski Zbigniew
  23. Szymczewski Krzysztof
  24. Świątnicki Łukasz
  25. Świderek Krzysztof
  26. Urbaszek Arkadiusz
  27. Wachowiec Rafał
  28. Włodarski Piotr

 

Technik transportu kolejowego

 

  1. Bator Marcin
  2. Bus Krzysztof
  3. Dąbrowski Daniel
  4. Fleszer Piotr
  5. Ferdzyn Arkadiusz
  6. Gawrońska Magdalena
  7. Goliat Dariusz
  8. Knapkiewicz Sylwester
  9. Kot Jarosław
  10. Kotynia Krzysztof
  11. Lipińska Katarzyna
  12. Mela Mariusz
  13. Olczyk Iwona
  14. Pabiniak Tomasz
  15. Pira Mariusz
  16. Rosińska Sylwia
  17. Skwarka( Bator ) Justyna
  18. Szulc Marta
  19. Szymczyk  Justyna
  20. Świderek Marzena
  21. Urbanek Katarzyna
  22. Wieczorek Mariusz
  23. Wieloch Monika
  24. Wymysłowska Katarzyna

Technikum Kolejowe dla Dorosłych

 

Technik elektryk

 

  1. Ambroziński Dariusz
  2. Felczyński Sylwester
  3. Gazda Michał
  4. Jerzyna Dariusz
  5. Krokocki Marek
  6. Malesa Sławomir
  7. Malinowski Szczepan
  8. Niewiadomy Konrad
  9. Niewiadomy Łukasz
  10. Przywara Jakub
  11. Reszka Marek
  12. Taraska Dariusz
  13. Wawrzonek Mariusz
  14. Woźniak Grzegorz
  15. Zatorski Rafał

 

Technik mechanik

 

  1. Adamczyk Przemysław
  2. Cybula Krystian
  3. Gudanis Jarosław
  4. Dratwa Sławomir
  5. Hamera Zbigniew
  6. Jatczak  Piotr
  7. Karp Sławomir
  8. Kotynia Marzena
  9. Kowalski Paweł
  10. Mela Grażyna
  11. Mela Henryk
  12. Owczarek Rafał  
  13. Ożarek Michał
  14. Pielużek Marcin
  15. Przywara Marek
  16. Rejzowicz Krzysztof
  17. Salamon Piotr
  18. Sierociński Seweryn
  19. Siejkowski Tomasz
  20. Skrobek Jacek
  21. Skrzat Zbigniew
  22. Smolarek Krzysztof
  23. Smolarczyk Jarosław
  24. Stasiak  Radosław
  25. Stawiński Szczepan
  26. Waszczyk  Jarosław
  27. Wątorowski  Łukasz
  28. Zdulski Krzysztof
  29. Janczak Kazimierz








Odsłony: 374