ABSOLWENCI 2003/2004

Kategoria: Opublikowano: czwartek, 09, luty 2012 Administrator

II Liceum Ogólnokształcące
Profil informatyczny „a”


1. Andrzejewska Katarzyna
2. Bednarski Bartłomiej 
3. Dziedzic Robert
4. Gabara Aleksandra
5. Jakuszczonek Łukasz
6. Janiak Ewelina
7. Jaskułowski Bartłomiej 
8. Kencler Joanna
9. Kiełbasa Łukasz
10. Kłosiński Łukasz
11. Marczyk Jarosław
12. Milczarek Wioleta
13. Pawlak Anna
14. Piechota Karol 
15. Piwowarski Piotr
16. Przybylski Szymon
17. Stasio Jarosław
18. Stefańczyk Katarzyna
19. Szklarek Marcin
20. Sztajbert Jacek
21. Sztajbert Rafał 
22. Walczak Ilona
23. Witczak Rafał 
24. Włodarczyk Rafał
25. Woźniak Aneta
26. Wójcik Jakub
27. Zając Wojciech
28. Związek Piotr
29. Żądło Michał
30. Wyka Elżbieta

Profil informatyczny „b”
1. Bariasz Iwona
2. Boberek Grzegorz
3. Borowińska Paulina
4. Ciamarzewski Łukasz
5. Chmielewska Martyna
6. Dobrogoszcz Katarzyna 
7. Domagała Sebastian
8. Filipczak Ilona
9. Gabara Emilia
10. Goździk Marcin
11. Górczyńska Agnieszka
12. Grzelec Malwina
13. Jaskóła Łukasz
14. Kaczmarek Anna
15. Kilian Tomasz
16. Kowalczyk Magdalena
17. Loba Katarzyna
18. Lipski Łukasz
19. Majek Maciej
20. Mazuchowski Robert
21. Murgrabia Ewa
22. Najder Anna
23. Ofman Daniel
24. Pachniewicz Łukasz
25. Pachniewicz Sebastian
26. Pasiecznik Michał 
27. Płocki Dariusz
28. Sapiński Przemysław
29. Walczewska Monika
30. Wiśniewska Joanna

Profil wojskowy
1. Bininda Piotr
2. Borowiecki Rafał
3. Darmos Michał
4. Długosz Ewelina
5. Doreń Rafał
6. Gierach Marcin
7. Jankowski Grzegorz
8. Janus Sylwia
9. Kotynia Mateusz
10. Kreter Łukasz
11. Krupa Anna
12. Kudlik Ewelina
13. Kuriata Hanna
14. Maciejczyk Michał
15. Opulski Rafał 
16. Paprocki Łukasz
17. Parysz Krzysztof
18. Pruszyński Michał
19. Plich Arkadiusz
20. Rożej Jakub
21. Sęczkowski Hubert
22. Siuda Sylwia
23. Dąbrowska Katarzyna
24. Sobczak Rafał
25. Sykuła Izabela
26. Szewczyk Piotr
27. Telus Jarosław
28. Waszczyk Konrad
29. Wolak Arkadiusz
30. Zimnicki Tomasz


Technikum Kolejowe
Technik transportu kolejowego

1. Baran Anna
2. Białek Katarzyna
3. Bożyk Paweł 
4. Brzezińska Agnieszka
5. Cieślikiewicz Paweł 
6. Dobruchowska Lidia
7. Drabik Maciej 
8. Dziadczyk Monika
9. Jędrzejczak Piotr
10. Janas Iwona
11. Kempara Piotr
12. Kłosiński Sławomir
13. Kufel Anna
14. Mazgajewska Renata
15. Michniewski Kamil 
16. Nowak Radosław
17. Pełka Przemysław
18. Rejnisz Adam
19. Rytych Ilona
20. Skrobek- Grobelna Marta
21. Smarz Tomasz
22. Staszewski Paweł 
23. Świderek Dariusz

Technik budownictwa
1. Adamus Konrad 
2. Białecki Szymon
3. Cieślak Karol 
4. Kijo Marcin
5. Knopik Łukasz
6. Kostrzewa Krzysztof
7. Maciejewski Maciej 
8. Michniewski Piotr
9. Paćkowska Magdalena
10. Płocki Błażej 
11. Płocki Michał
12. Rosiński Kamil 
13. Sienkiewicz Paweł 
14. Szklarek Wojciech
15. Sztuka Krzysztof

Technik elektryk
1. Fidala Kamil
2. Gabara Jarosław 
3. Grzegorczyk Kamil
4. Kowalczyk Andrzej 
5. Kozal Piotr
6. Laszczuk Kamil
7. Lewandowski Krzysztof
8. Marcinkowski Krzysztof
9. Małek Piotr
10. Michniewski Emilian
11. Polit Krzysztof
12. Smarz Bogusław
13. Wachowiec Adam
14. Wiktorowicz Krzysztof

Odsłony: 949