ABSOLWENCI 2004/2005

Kategoria: Opublikowano: czwartek, 09, luty 2012 Administrator

Liceum Profilowane

Profil ekonomiczno-administracyjny


1. Bryk Sylwia
2. Dejda Dominika
3. Dulak Karolina
4. Gabara Anna
5.Gluza Rafał 
6. Janeczek Joanna
7. Kawnik Ilona
8. Klemczak Monika 
9. Kłosińska Anna
10. Kopyś Agnieszka 
11. Kubicz Marta
12. Kukliński Krystian 
13. Kusiak Paulina
14. Makowski Daniel 
15. Michniewska Anna
16. Nowak Justyna
17. Ołubek Agnieszka
18. Piechota Sylwia 
19. Siedlik Mariusz
20. Staniszewska Paulina
21.Szczepaniak Paulina
22. Szymczewska Magdalena 
23. Szymczewska Emilia
24. Tarłowska Anna
25. Zwolińska Malwina

Profil – kształtowania środowiska
1. Bąkowski Łukasz
2. Chlebda Marta 
3. Delewska Justyna
4. Garnys Malwina
5. Jagiełło Konrad 
6. Jasiczek Anna
7. Jaźwiec Robert
8. Kujtkowski Marcin
9. Lewandowski Łukasz
10. Łukasik Michał 
11. Majchrzak Kamil 
12. Miazek Damian
13. Oświecińska Malwina
14. Salamon Matra
15. Świderek Adam
16. Tobola Piotr
17. Turek Karol
18. Wachowiec Paulina 
19. Wawrzonowski Mariusz
20. Poznański Rafał 

Profil –zarządzanie informacją

1. Cyniak Ewelina 
2. Domańska Emilia
3. Jachymczak Karol 
4. Szymor Anna
5. Jastrzębski Marcin
6. Judasz Ewelina 
7. Kotecki Wojciech
8. Kruś Małgorzata 
9. Kurzawski Konrad 
10. Marczyk Marek
11. Michalski Przemysław
12. Miecznik Agnieszka 
13. Olejnik Anna
14. Pysklak Agnieszka 
15. Rakowska Karolina
16. Rzepka Krzysztof
17. Siedlarska Beata
18. Spruch Beata 
19. Staszek Żaneta 
20. Terka Dawid 
21. Trela Piotr
22. Trzonek Karolina 
23. Waszczykowska Monika
24. Waszczykowski Damian
25. Wodzyńska Ilona
26. Zając Dariusz

Technikum Kolejowe

Technik budownictwa


1. Aleksandrowicz Damian
2. Antczak Kamil 
3. Kotynia Łukasz 
4. Kotynia Marek 
5. Krawczyk Jarosław
6. Królak Tomasz
7. Martyka Wojciech
8. Marcińczak Konrad
9. Mruklik Łukasz 
10. Piechut Arkadiusz
11. Śmigiel Tomasz
12. Sztuka Jarosław
13. Zimnicki Sławomir
14. Zwoliński Łukasz

Technik transportu kolejowego

1. Balcerak Wojciech
2. Chruściel Michał 
3. Długosz Agnieszka
4. Domańska Agnieszka
5. Lorens Mariusz
6. Makucki Łukasz 
7. Michniewska Ilona
8. Milewski Patryk 
9. Mospinek Katarzyna
10. Miller Małgorzata’
11. Ortel Krzysztof
12. Pająk Izabela
13. Płocka Agnieszka
14. Retwińska Monika
15. Sikorski Waldemar 
16. Stachowiec Ewelina
17. Surmański Konrad
18. Tokarka Sylwia
19. Wawrzyn Agnieszka

Odsłony: 722