ABSOLWENCI 2005/2006

Kategoria: Uncategorised Opublikowano: poniedziałek, 16, kwiecień 2018 Monika Grzelak

ABSOLWENCI 2005/2006

 

Liceum Profilowane

 

Profil – ekonomiczno – administracyjny

 

1. Błazińska Bożena

2.Błażejewska Sylwia

3. Borowińska Paulina

4. Białek Marzena

5. Gierach Gabriela

6. Goldas Joanna

7. Horynek Zbigniew

8. Jeżyk Michał

9. Koncka Katarzyna

10. Kopania Żaneta

11. Mazuchowski Piotr

12. Murgrabia Justyna

13. Nowacka Monika

14. Olejnik Michał

15. Opulska Ewelina

16. Pietrzak Izabela

17. Pira Paulina

18. Robakowska Joanna

19. Rżanek Marta

20. Staniszewska Monika

21. Supera Iwona

22. Szymczak Emilia

23. Szymczak Karolina

24. Świderek Paulina

25. Wieloch Katarzyna

26. Wojtas  Paulina

27. Zakrzewski Michał

28. Zawadzka Marlena

 

Profil – kształtowanie środowiska

 

1. Balas Paulina

2..Balcerak Mariusz

3. Balcerek Przemysław

4. Długosz Justyna

5. Gądzia Edyta

6. Jasiaczek Katarzyna

7. Jędrzejczyk Michał

8. Kasiura Piotr

9. Kiełbasa Michał

10.Kotynaia Edyta

11.Maj Tomasz

12. Mentel Łukasz

13. Paradowska Beata

14. Parysz Jarosław

15. Piątkowski Łukasz

16. Poznański Rafał

17. Rudnicki Bartosz

18.Rzeźnicki Ireneusz

19. Staszewski Jarosław

20. Szczepańska Kinga

Profil – zarządzanie informacją

1.Bednarek Mariusz

2. Głogowska Katarzyna

3. Hajnczel Igor

4. Miazek Karolina

5. Mirowski Michał

6. Podedworny Piotr

7. Polakowski Kamil

8. Prystupa Justyna

9. Przepióra Piotr

10.. Puczyński Rafał

11. Rutkiewicz Ewelina

12 . Sobieszek Arkadiusz

13. Solecka Katarzyna

14. Stępniarek Dariusz

15. Sych  Marcin

16. Szymański Damian

17. Szymczewska Joanna

18. Świderek Katarzyna

19. Turek Mariusz

20. Wojtysiak Dorota

21 .Wożniak Jadwiga

22. Żak Krzysztof

23.Szmechtyk Dariusz

Technik transportu kolejowego

1. Bagatella Sebastian

2. Caban  Magdalena

3. Długosz Konrad

4. Dobruchowska Karolina

5. Kalisz Krzysztof

6. Karwowski Mariusz

7. Komodziński Tomasz

8. Kurowski Tomasz

9. Michniewski Piotr

10. Ornafa Karol

11.. Płachecka Aleksandra

12. Siedlik Rafał

13. Sierociński  Mariusz

14. Skopiński Rafał

15. Ścibiorek Sebastian

16. Szulc Damian

17. Tartanus  Tomasz

18. Tokarska Karolina

 

Technik elektronik

 

1. Ćwik Mateusz

2. Cieślak Marcin

3. Dąbrowski Przemysław

4. Fidor Jarosław

5. Heleniak Łukasz

6. Hoła Adrian

7. Jaśkiewicz Rafał

8. Kaźmierczak Kamil

9. Kostrzewa Łukasz

10. Krasiński Tomasz

11. Olejniczak Tomasz

12. Piątkowski Łukasz

13. Piechota Szymon

14. Pielużek Piotr

15. Pruś Paweł

16. Ruciński Daniel

17. Rutkowski Zbigniew

18. Stachlewski  Dawid

19. Staroń Krzysztof

20. Staszek Tomasz

21. Tylak Łukasz

22. Wojtaszek Robert

23. Wójcik Robert

24. Woźniak Dariusz

25. Ziętara Adam  

26. Zimnicki Cezary  

Odsłony: 352