Opublikowano: piątek, 23, grudzień 2011

Zmarli nauczyciele i pracownicy szkoły:

1. Gajda Apolonia

2. Jaros Sławomir

3. Jurda Marian

4. Kałła Krystyna

5. Kopij Józefa

6. Koss Janusz

7. Kowalczyk Piotr

8. Kowalczyk  Teresa

9. Kozal Tadeusz

10. Krysiak Elżbieta

11. Krysiak Stanisław

12. Kutorasiński Ryszard

13. Lewandowicz Alicja

14. Nowak Stanisław

15. Promińska Teresa

16. Pruszyńska Eugenia

17. Rutkowska Anna

18. Rżanek Krystyna

19. Rżanek Sławomir

20. Słaba Zofia

21. Sztuka Krystyna

22. Sztuka Tadeusz

23. Sokołowski Jan

24. Stępień Stanisław

25. Strójkowski Jarosław

26. Szczerba Wiesława

27. Sztuka Krystyna

28. Szymczyk Eustachiusz

29. Rutkowska Anna

30. Tomporek Alina

31. Wlazły Danuta

32. Zając Marianna

33. Zrobek Anna

 Nauczyciele i pracownicy szkoły w latach 1967 – 2017:

1. Adamek Helena

2. Adamus Andrzej

3. Adamska Barbara

4. Balcerak Aleksandra

5. Bartkowska  Joanna

6. Bator Bogumiła

7. Bąkowicz Anna

8. Bednarek Alina

9. Bendinger Wioletta

10. Białek Jan

11. Biernacka  Jolanta

12. Bińkowska Danuta

13. Bińkowski Feliks

14. Boczyluk Wiesława

15. Borkowski Dariusz

16. Borowiński Paweł

17. Borzęcka Aleksandra

18. Brot Robert

19. Bryksa Michał

20. Buczyńska Marianna

21. Bukowski Jacek

22. Burz Małgorzata

23. Cecherz Jan

24. Cecherz Janusz

25. Cekus Michał

26. Chałat Waldemar

27. Chądzynski  Jan

28. Ciechowicz Mirosław

29. Cieślak Jolanta

30. Cieślak Piotr

31. Cisło Barbara

32. Cisowski Ryszard

33. Chrobak Honorata

34. Chudzik Barbara

35. Cypryn Danuta

36. Danych Leszek

37. Dałkowski Kazimierz

38. Dejda Barbara

39. Delewska Urszula

40. Długosz Agnieszka

41. Długosz Janusz

42. Długosz Wiesław

43. Dobruszek Marianna

44. Drzewiecki Paweł

45. Duklas Bogdan

46. Dulas Dariusz

47. Dygasiński Zbigniew

48. Dymus Ewa

49. Dyśko Krystyna

50. Dziedzic Marianna

51. Fijałkowska Aleksandra

52. Fiktus Janina

53. Frączkowska Irena

54. Gabara Adam

55. Gabara Tomasz

56. Gajkowski Dariusz

57. Gandziarek Emilia

58. Gardecka Elżbieta

59. Gawrych Stanisław

60. ks. Głowacki Józef

61. Głowacki Marcin

62. Gniatczyńska Eleonora

63. Goczał Bogusław

64. Gorzkiewicz Andrzej

65. Goska Urszula

66. Gula Władysław

67. Gula Zbigniew

68. Hałas Jadwiga

69. Hałas Władysław

70. Hejchman Ryszard

71. Hiske Wioletta

72. Jaworska Wiesława

73. Jeske Andrzej

74. Jałmużna Iwona

75. Janas Elżbieta

76. Jaskóła Małgorzata

77. Jędrzejewska Aleksandra

78. Jędrzejczak Robert

79. Jurda Ewa

80. Justyna Jacek

81. Kacperczyk Andrzej

82. ks. Kacperski Eugeniusz

83. Kaczmarczyk Michał

84. Karpińska Monika

85. Klimas Ryszard

86. Klimczak Magdalena

87. Klimczyk Cecylia

88. ks. Kłósek Kazimierz

89. Kobus – Puchała Katarzyna

90. Kobus – Puchała Robert

91. Kociński Robert

92. Kokocińska Jolanta

93. Kolis Karolina

94. Kosińska Zofia

95. Kosiński Witold

96. Kotowski Stanisław

97. Kotynia Katarzyna

98. Kotynia Sylwester

99. Kowalczyk Tadeusz

100. Kowalewska Aneta

101. Kowalski Andrzej

102. Krakowiak Jerzy

103. Krawczyk Anna

104. Krawczyński Marek

105. Kufel Elżbieta

106. Kufel Jan

107. Kufel Joanna

108. Kulesza Jan

109. Kurgiel Agnieszka

110. Kwiecień Michał

111. Kwieciński Jan

112. Lach Andrzej

113. Lach Lucyna

114. Lenarcik Janina

115. Leśniewicz Mirosław

116. Lewandowska Małgorzata

117. Lewiak Paweł

118. Lisik Anna

119. Ławacz Ewa

120. Ławniczek Paweł

121. Łukowiak Monika

122. Łysakowska Barbara

123. Łyskowicz Katarzyna

124. Maciołek Cecylia

125. Maciejewska Antonina

126. Majek Włodzimierz

127. Malesa Antoni

128. ks. Malinowski Paweł

129. Martyniuk Małgorzata

130. Mączyńska Genowefa

131. Marczyk Danuta

132. Miazek Eufemia

133. Michalak Zbigniew

134. Michałowicz Tomasz

135. Michałus Grażyna

136. Mika Łukasz

137. Miksa Roman

138. Motylewski Bogumił

139. Musiał Ewa

140. Nadolska Hanna

141. Nowakowska Beata

142. Niziński Adam

143. Nyk Czesława

144. Nyk Waldemar

145. Olczyk Barbara

146. Olczyk Zofia

147. Olszewska Eugenia

148. Osóbka Jadwiga

149. Ostrowski Ireneusz

150. Pabiańczyk Danuta

151. Pachniewicz Dariusz

152. Pawelec Feliksa

153. Pawłowski Tomasz

154. Pągowski Andrzej

155. Petrus Julianna

156. Piech Anna

157. Pierzyńska – Kowalska Anna

158. ks. Pietrasik Michał

159. Piotrkowska Marianna

160. Poborczyk  Katarzyna

161. Podwysocka Danuta

162. Puzdrowski Zbigniew

163. Przybysz Anna

164. Przybysz Przemysław

165. Psyk Franciszek

166. Puchała Robert

167. Ratajczyk Krystyna

168. Rembowska Sylwia

169. Robaszek Grzegorz

170. Rudzka Anna

171. Serwa Krzysztof

172. Siedlecka Małgorzata

173. Siedlecka Wioletta

174. Siedlecki Zbigniew

175. Siedlecki Zenon

176. Skierska Bożena

177. Sikorska Halina

178. Skoneczna Sławomira

179. Słowik Jan

180. Słowik Teresa

181. Smaż Tomasz

182. Smolec Aleksandra

183. Sobczyk Renata

184. ks. Socha Tadeusz

185. Sokołowski Marek

186. Sokół Andrzej

187. Sołtysiak Sławomir

188. Sołtyszewski Zdzisław

189. Stańczyk Iwona

190. Starnowska Wiesława

191. Stępień Joanna

192. Sudowska Irena

193. Suligowski Czesław

194. Szafrański Zbigniew

195. Szkup Krystyna

196. Sztuka Tadeusz

197. Szupryczyński  Jacek

198. Szychowska Halina

199. Szymański Jan

200. Szymczak Krystyna

201. Szymczyk Jan

202. Szymor Jadwiga

203. Ścibiorek Maria

204. Ściurtek Anna

205. Świerczyński Stanisław

206. Świerzyński Krzysztof

207. Świderek Sławomir

208. Tomczyk Antoni

209. Trzonek Renata

210. Urbańczyk Jadwiga

211. Wasilewski Andrzej

212. Wieczorek Arkadiusz

213. Wieczorek Lesław

214. Wieloch Sławomir

215. Wiktorek Ignacy

216. Winkiel Katarzyna

217. Wira Czesława

218. Wiśniewska Elżbieta

219. Wiśniewska Lidia

220. Witkowski Mirosław

221. Wlazły Danuta

222. Włodarczyk Kazimierz

223. Włodarczyk Lucyna

224. Wochna Paweł

225. Wochna Roman

226. Wochna Sabina

227. Wojtysiak Teresa

228. Wolak Arkadiusz

229. Woźniak Grażyna

230. Woźniak Józefa

231. Woźniak Kazimierz

232. Wójcik Bogumił

233. Zalewska Aleksandra

234. Zajączkowska Jolanta

235. Zawadzka Danuta

236. Zawadzki Kazimierz

237. Zdanecki Romuald

238. Ziemiańczyk  Ewa

239. Żak Henryka

240. Żurawska Grażyna

241. Żmuda  Adam

Nauczyciele i pracownicy obecnie zatrudnieni w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Koluszkach:

1. Bator Marcin

2. Butienko Kamil

3. Cichecka Sylwia

4. Długosz Jarosław

5. Feja Krzysztof

6. Gałka Anna

7. Gierach Katarzyna

8. Grzelak Monika

9. Gula Paweł

10. Just Tomasz

11. Kęska Małgorzata

12. Kmieciak Jolanta

13. Kocięba Anna

14. Kosińska Anna

15. Koszacki Adam

16. Kowalczyk Agnieszka

17. Kruś Jadwiga

18. Kucharska Renata

19. Lepalczyk  - Salem Monika

20. Małachowski Mariusz

21. Milczarek Barbara

22. Olczyk Anna

23. Ołubek Piotr

24. Puczyński Waldemar

25. Ratke Marta

26. Rybiński Paweł

27. Serwa Izabela

28. Skoczylas Agnieszka

29. Skorzycka Mariola

30. Smarz Marcin

31. Sobieszek Jarosław

32. Sobkiewicz Grzegorz

33. Sochacka Renata

34. Sztuka Marzena

35. Szustak Agnieszka

36. Świderek Małgorzata

37. Walczak Izabela

38. Wieloch Aleksandra

39. Witczak Andrzej

40. Wnykowicz  Jolanta

41. Woźniak Krzysztof

42. Woźniak Mariola

43. Wójcik Patrycja

44. Wójcik – Banaszkiewicz  Marlena

45. Wróblewski Zbigniew

46. Wysokiński Paweł