Egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe

Kategoria: Uncategorised Opublikowano: wtorek, 28, kwiecień 2015 Administrator

Egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe 

Czerwiec 2018

 

LP.

Kwalifikacja

Nazwisko

Imię

Pisemny – termin, sala

Praktyczny – termin, sala

 

A.30

 

1.

A.30.

Chomiczewska

Aleksandra

NIE ZDAJE

26.06.2018 16.00 102

2.

A.30.

Drążkiewicz

Izabela Genowefa

NIE ZDAJE

26.06.2018 16.00 102

3.

A.30.

Krzepiński

Mateusz

NIE ZDAJE

26.06.2018 16.00 102

4.

A.30.

Lenkiewicz

Filip

NIE ZDAJE

26.06.2018 16.00 102

5. 

A.30.

Ligocki

Rafał

NIE ZDAJE

26.06.2018 16.00 102

6.

A.30.

Malka

Daria

NIE ZDAJE

26.06.2018 16.00 102

7. 

A.30.

Wójcik

Dawid Krzysztof

NIE ZDAJE

26.06.2018 16.00 102

8.

A.30.

Zawadzki

Przemysław

NIE ZDAJE

26.06.2018 16.00 102

 

A.31

 

1.

A.31.

Balcerak

Małgorzata

19.06.2018 12.00 104

26.06.2018 9.00 105

2.

A.31.

Butienko

Damian Krzysztof

19.06.2018 12.00 104

26.06.2018 9.00 105

3.

A.31.

Chomiczewska

Aleksandra

19.06.2018 12.00 104

26.06.2018 9.00 105

4.

A.31.

Drążkiewicz

Izabela Genowefa

19.06.2018 12.00 104

26.06.2018 9.00 105

5.

A.31.

Graczyk

Amelia Wiktoria

NIE ZDAJE

26.06.2018 9.00 105

6.

A.31.

Kompa

Piotr Cezary

19.06.2018 12.00 104

26.06.2018 9.00 105

7.

A.31.

Krzepiński

Mateusz

19.06.2018 12.00 104

26.06.2018 9.00 105

8.

A.31.

Kusiak

Adam Dominik

19.06.2018 12.00 104

26.06.2018 9.00 105

9.

A.31.

Lenkiewicz

Filip

19.06.2018 12.00 104

26.06.2018 9.00 105

10.

A.31.

Ligocki

Rafał

19.06.2018 12.00 104

26.06.2018 9.00 105

11.

A.31.

Łyszkowicz

Krzysztof Adrian

19.06.2018 12.00 104

26.06.2018 9.00 105

12.

A.31.

Malka

Daria

19.06.2018 12.00 105

26.06.2018 9.00 106

13.

A.31.

Mela

Aleksander Jan

19.06.2018 12.00 105

26.06.2018 9.00 106

14.

A.31.

Michalska

Maja Barbara

19.06.2018 12.00 105

26.06.2018 9.00 106

15.

A.31.

Michalski

Przemysław Sebastian

19.06.2018 12.00 105

26.06.2018 9.00 106

16.

A.31.

Pietrzyk

Mateusz

19.06.2018 12.00 105

26.06.2018 9.00 106

17.

A.31.

Solarek

Natalia Weronika

19.06.2018 12.00 105

26.06.2018 9.00 106

18.

A.31.

Wojtasik

Konrad Adrian

19.06.2018 12.00 105

26.06.2018 9.00 106

19.

A.31.

Wójcik

Dawid Krzysztof

19.06.2018 12.00 105

26.06.2018 9.00 106

20.

A.31.

Zawadzki

Przemysław

19.06.2018 12.00 105

26.06.2018 9.00 106

 

A.32

 

1. 

A.32.

Dąbrowska

Justyna

NIE ZDAJE

26.06.2018 13.00 102

2.

A.32.

Gondek

Aleksandra Katarzyna

NIE ZDAJE

26.06.2018 13.00 102

3.

A.32.

Graczyk

Amelia Wiktoria

NIE ZDAJE

26.06.2018 13.00 102

4.

A.32.

Walaszczyk

Patrycja Emilia

NIE ZDAJE

26.06.2018 13.00 102

 

E.13

 

1.

E.13.

Ciesielski

Marcin

19.06.2018 12.00 102

NIE ZDAJE

2.

E.13.

Czerwiński

Filip

19.06.2018 12.00 102

28.06.2018 8.00 27

3. 

E.13.

Duliński

Artur

19.06.2018 12.00 102

NIE ZDAJE

4.

E.13.

Kołada

Mariusz

19.06.2018 12.00 102

28.06.2018 8.00 27

5.

E.13.

Maślanka

Mariusz Wojciech

19.06.2018 12.00 102

28.06.2018 12.00 27

6.

E.13.

Milczarek

Tobiasz

19.06.2018 12.00 102

28.06.2018 16.00 27

7.

E.13.

Nockowski

Kamil Wojciech

19.06.2018 12.00 102

NIE ZDAJE

8.

E.13.

Paś

Rafał

19.06.2018 12.00 102

28.06.2018 12.00 27

9.

E.13.

Swaczyna

Arkadiusz Damian

19.06.2018 12.00 102

NIE ZDAJE

10.

E.13.

Tomaszewski

Paweł Robert

19.06.2018 12.00 102

NIE ZDAJE

11.

E.13.

Winciorek

Łukasz Tomasz

19.06.2018 12.00 102

28.06.2018 16.00 27

12.

E.13.

Żaczek

Dawid

19.06.2018 12.00 102

28.06.2018 16.00 27

 

E.15

 

 1.

E.15.

Ciesielski

Marcin

19.06.2018 10.00 102

NIE ZDAJE

2.

E.15.

Duliński

Artur

19.06.2018 10.00 102

NIE ZDAJE

3.

E.15.

Grobelny

Adam Bogdan

19.06.2018 10.00 102

NIE ZDAJE

4.

E.15.

Nockowski

Kamil Wojciech

19.06.2018 10.00 102

NIE ZDAJE

5.

E.15.

Paś

Rafał Franciszek

NIE ZDAJE

29.06.2018 12.00 29

6.

E.15.

Ruciński

Mateusz Adrian

19.06.2018 10.00 102

NIE ZDAJE

7.

E.15.

Swaczyna

Arkadiusz Damian

19.06.2018 10.00 102

NIE ZDAJE

8.

E.15.

Tomaszewski

Paweł Robert

19.06.2018 10.00 102

NIE ZDAJE

9.

E.15.

Żaczek

Dawid

19.06.2018 10.00 102

NIE ZDAJE

 

E.16

 

1.

E.16.

Ciesielski

Marcin

19.06.2018 14.00 102

NIE ZDAJE

2.

E.16.

Kordula

Adriana Aleksandra

19.06.2018 14.00 102

NIE ZDAJE

3.

E.16.

Nockowski

Kamil Wojciech

19.06.2018 14.00 102

NIE ZDAJE

4.

E.16.

Osiński

Michał Marek

19.06.2018 14.00 102

29.06.2018 16.00 29

5.

E.16.

Tomaszewski

Paweł Robert

19.06.2018 14.00 102

29.06.2018 16.00 29

 

E.18

 

1.

E.18.

Adamczyk

Dawid

19.06.2018 12.00 205

26.06.2018 9.00 102

2.

E.18.

Deska

Karol

19.06.2018 12.00 205

26.06.2018 9.00 102

3.

E.18.

Długosz

Bartłomiej Karol

19.06.2018 12.00 205

26.06.2018 9.00 102

4.

E.18.

Filipiak

Krzysztof

19.06.2018 12.00 205

26.06.2018 9.00 102

5.

E.18.

Kobus

Bartłomiej

19.06.2018 12.00 205

26.06.2018 9.00 102

6.

E.18.

Kompa

Arkadiusz

19.06.2018 12.00 205

26.06.2018 9.00 102

7.

E.18.

Krawczyk

Piotr

19.06.2018 12.00 205

26.06.2018 9.00 102

8.

E.18.

Kruś

Mateusz

19.06.2018 12.00 205

26.06.2018 9.00 102

9.

E.18.

Kulesza

Rafał

19.06.2018 12.00 205

26.06.2018 9.00 102

10.

E.18.

Lewandowski

Marcin Mateusz

NIE ZDAJE

26.06.2018 9.00 102

11.

E.18.

Maj

Norbert

19.06.2018 12.00 205

26.06.2018 9.00 104

12.

E.18.

Michalski

Grzegorz

19.06.2018 12.00 205

26.06.2018 9.00 104

13.

E.18.

Milewski

Marcel Tomasz

19.06.2018 12.00 205

26.06.2018 9.00 104

14.

E.18.

Panak

Kamil

19.06.2018 12.00 205

26.06.2018 9.00 104

15.

E.18.

Paprocki

Michał

19.06.2018 12.00 205

26.06.2018 9.00 104

16.

E.18.

Paradowski

Michał

19.06.2018 12.00 205

26.06.2018 9.00 104

17.

E.18.

Pawłowski

Daniel Andrzej

NIE ZDAJE

26.06.2018 9.00 104

18.

E.18.

Pryk

Adrian

NIE ZDAJE

26.06.2018 9.00 104

19.

E.18.

Szkopiński

Daniel Sebastian

19.06.2018 12.00 205

26.06.2018 9.00 104

 20.

E.18.

Zawadzki

Dawid

19.06.2018 12.00 205

26.06.2018 9.00 104

 

E.19

 

 1.

E.19.

Głowacki

Mateusz Bartosz

NIE ZDAJE

28.06.2018 8.00 26

2.

E.19.

Janowski

Marcin

NIE ZDAJE

28.06.2018 8.00 26

3.

E.19.

Lewandowski

Marcin Mateusz

19.06.2018 14.00 102

28.06.2018 8.00 26

4.

E.19.

Proga

Jakub

NIE ZDAJE

28.06.2018 8.00 26

5.

E.19.

Pryk

Adrian

NIE ZDAJE

28.06.2018 8.00 26

6.

E.19.

Reczulski

Mateusz

NIE ZDAJE

28.06.2018 8.00 26

7.

E.19.

Szklarek

Mateusz

NIE ZDAJE

28.06.2018 8.00 26

8.

E.19.

Tomes

Jakub Mateusz

19.06.2018 14.00 102

NIE ZDAJE

 

 

 

 

 

 
Odsłony: 6975