Egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe

Kategoria: Uncategorised Opublikowano: wtorek, 28, kwiecień 2015 Administrator

Egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe 

Czerwiec/lipiec 2017

 

Kwalifikacja

Nazwisko

Imię

Pisemny

Praktyczny

A.31.

Ciamarzewski

Piotr

20.06.2017 12.00 102

26.06.2017 9.00 102

A.31.

Dąbrowska

Justyna

20.06.2017 12.00 102

26.06.2017 9.00 102

A.31.

Gondek

Aleksandra Katarzyna

20.06.2017 12.00 102

26.06.2017 9.00 102

A.31.

Graczyk

Amelia Wiktoria

20.06.2017 12.00 102

26.06.2017 9.00 102

A.31.

Lewandowski

Przemysław Mikołaj

------------------------

26.06.2017 9.00 102

A.31.

Marczyk

Bartłomiej

20.06.2017 12.00 102

26.06.2017 9.00 102

A.31.

Siłka

Robert

20.06.2017 12.00 102

26.06.2017 9.00 102

A.31.

Stępkowski

Nikodem Sławomir

20.06.2017 12.00 102

26.06.2017 9.00 102

A.31.

Walaszczyk

Patrycja Emilia

20.06.2017 12.00 102

26.06.2017 9.00 102

A.31.

Wasilewska

Paulina

20.06.2017 12.00 102

26.06.2017 9.00 102

A.31.

Wasilewski

Daniel Jacek

20.06.2017 12.00 102

26.06.2017 9.00 102

A.31.

Widulińska

Oliwia Anna

20.06.2017 12.00 102

26.06.2017 9.00 102

A.31.

Wojtczak

Krystian Radosław

20.06.2017 12.00 102

26.06.2017 9.00 102

A.32.

Chruściel

Damian

------------------------

26.06.2017 13.00 102

E.13.

Ciach

Konrad Artur

20.06.2017 12.00 104

21.06.2017 12.00 27

E.13.

Ciesielski

Marcin

20.06.2017 12.00 104

22.06.2017 12.00 27

E.13.

Duliński

Artur

20.06.2017 12.00 104

22.06.2017 16.00 27

E.13.

Grobelny

Adam Bogdan

20.06.2017 12.00 104

23.06.2017 8.00 27

E.13.

Janczak

Łukasz

20.06.2017 12.00 104

19.06.2017 12.00 27

E.13.

Kołodziej

Damian

20.06.2017 12.00 104

22.06.2017 16.00 27

E.13.

Kordula

Adriana Aleksandra

20.06.2017 12.00 104

21.06.2017 16.00 27

E.13.

Marczyk

Wiktoria

20.06.2017 12.00 104

21.06.2017 16.00 27

E.13.

Nockowski

Kamil Wojciech

20.06.2017 12.00 104

19.06.2017 16.00 27

E.13.

Osiński

Michał Marek

20.06.2017 12.00 104

19.06.2017 8.00 27

E.13.

Pierzgalski

Marcin

20.06.2017 12.00 104

19.06.2017 12.00 27

E.13.

Ruciński

Mateusz Adrian

20.06.2017 12.00 104

22.06.2017 12.00 27

E.13.

Swaczyna

Arkadiusz Damian

20.06.2017 12.00 104

19.06.2017 16.00 27

E.13.

Tomaszewski

Paweł Robert

20.06.2017 12.00 104

19.06.2017 8.00 27

E.13.

Zdyb

Patryk

20.06.2017 12.00 104

21.06.2017 12.00 27

E.15.

Ciach

Konrad Artur

20.06.2017 10.00 104

----------------------

E.15.

Ciesielski

Marcin

20.06.2017 10.00 104

----------------------

E.15.

Duliński

Artur

20.06.2017 10.00 104

----------------------

E.15.

Grobelny

Adam Bogdan

20.06.2017 10.00 104

----------------------

E.15.

Janczak

Łukasz

20.06.2017 10.00 104

----------------------

E.15.

Kołodziej

Damian

20.06.2017 10.00 104

----------------------

E.15.

Kordula

Adriana Aleksandra

20.06.2017 10.00 104

----------------------

E.15.

Marczyk

Wiktoria

20.06.2017 10.00 104

----------------------

E.15.

Nockowski

Kamil Wojciech

20.06.2017 10.00 104

----------------------

E.15.

Osiński

Michał Marek

20.06.2017 10.00 104

----------------------

E.15.

Pierzgalski

Marcin

20.06.2017 10.00 104

----------------------

E.15.

Ruciński

Mateusz Adrian

20.06.2017 10.00 104

----------------------

E.15.

Swaczyna

Arkadiusz Damian

20.06.2017 10.00 104

----------------------

E.15.

Tomaszewski

Paweł Robert

20.06.2017 10.00 104

----------------------

E.15.

Zdyb

Patryk

20.06.2017 10.00 104

----------------------

E.18.

Długosz

Kamil Adrian

20.06.2017 12.00 105

26.06.2017 9.00 104

E.18.

Dulak

Rafał

20.06.2017 12.00 105

26.06.2017 9.00 104

E.18.

Głowacki

Mateusz Bartosz

20.06.2017 12.00 105

26.06.2017 9.00 104

E.18.

Gula

Sławomir

20.06.2017 12.00 105

26.06.2017 9.00 104

E.18.

Klimczak

Michał

20.06.2017 12.00 105

26.06.2017 9.00 104

E.18.

Krasicki

Damian Sebastian

20.06.2017 12.00 105

26.06.2017 9.00 104

E.18.

Kulawczyk

Artur

20.06.2017 12.00 105

26.06.2017 9.00 104

E.18.

Lewandowski

Marcin Mateusz

20.06.2017 12.00 105

26.06.2017 9.00 104

E.18.

Olszewicz

Sebastian Michał

20.06.2017 12.00 105

26.06.2017 9.00 104

E.18.

Osiński

Bartosz Jakub

20.06.2017 12.00 105

26.06.2017 9.00 104

E.18.

Pawłowski

Daniel Andrzej

20.06.2017 12.00 105

26.06.2017 9.00 104

E.18.

Proga

Jakub

20.06.2017 12.00 105

26.06.2017 9.00 104

E.18.

Pryk

Adrian

20.06.2017 12.00 105

26.06.2017 9.00 104

E.18.

Reczulski

Mateusz

20.06.2017 12.00 105

26.06.2017 9.00 104

E.18.

Tomes

Jakub Mateusz

20.06.2017 12.00 105

26.06.2017 9.00 104

E.18.

Wójcik

Krzysztof

20.06.2017 12.00 105

26.06.2017 9.00 104

E.19.

Karbownik

Damian

20.06.2017 14.00 105

-----------------------

 

 

Etap pisemny egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe

12 czerwca 2017

Godzina 12.00

 

lp.

nazwisko i imię

technik elektronik 311[07]

Sala logistyczna

 

Długosz Kamil

technik mechatronik 311[50]

Sala logistyczna

 

Bajon Konrad

technik logistyk 342[04]

Sala logistyczna

 

Adamus Justyna

 

Marczyk Daniel

 

Etap praktyczny egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe

13 czerwca 2017

Godzina 9.00



lp.

nazwisko i imię

technik elektronik 311[07]

Sala logistyczna

 

Długosz Kamil

technik mechatronik 311[50]

Sala 26

 

Bajon Konrad

technik logistyk 342[04]

Sala 30

 

Adamus Justyna

 

Marczyk Daniel

 

Pawliczak Paulina

 

 

Odsłony: 5171