Opublikowano: sobota, 11, luty 2012

Aktualności

--------------------------*-----------------------

 

Wyniki V Otwartych Mistrzostw w Wyciskaniu Sztangi Szkół Ponadgimnazjalnych, które odbyły się 28 kwietnia 2015 r. w naszej szkole , przedstawiają się następująco:

Kat. chłopcy
I miejsce: Michał Jaruga, ZSP w Brzezinach
waga: 111,7 kg, Wilks: 105,44...
II miejsce: Kacper Patrolski, MDK w Tomaszowie Mazowiecki (Opiekun Krzysztof Łaski)
waga: 65,5 kg, Wilks: 92,45
III miejsce: Marcin Sętkowski, ZSP nr 2 w Koluszkach
waga: 84,6 kg, Wilks: 89,12

Kat. dziewczęta
I miejsce: Patrycja Czechowicz, MDK w Tomaszowie Mazowieckim (Opiekun Krzysztof Łaski)
II miejsce : Natalia Adamiec, I LO im. H. Sienkiewicza w Koluszkach,
III miejsce: Justyna Reszka, I LO im. H. Sienkiewicza w Koluszkach

Wyniki II Otwartych Mistrzostw w Wyciskaniu Sztangi w kategorii powyżej 21 lat (służby mundurowe) prezentują się następująco:

I miejsce: Radosław Mrówczyński, Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Koluszkach
waga: 96,4 kg, Wilks; 86,52
II miejsce: Dawid Siekierski, 25 Batalion Logistyczny w Tomaszowie Mazowieckim
waga: 93,5 kg, Wilks: 84,59
III miejsce: Rafał Ściurtek, Komenda Powiatowa Policji
waga: 95,1 kg, Wilks: 83,93

Serdecznie gratulujemy!
Do zobaczenia za rok! Kolejne mistrzostwa już za rok!



-----------------------------*-----------------------------

Regulamin Zawodów w Wyciskaniu Sztangi
Pobierz


IV Powiatowy Turniej Siatkarski Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Łódzkiego-Wschodniego o puchar Świętego Wojciecha

W turnieju brały udział reprezentacje naszej szkoły dziewcząt i chłopców.

I tak reprezentacja dziewcząt zajęła III miejsce, natomiast drużyna chłopców tradycyjnie zdobyła I miejsce.

 


Borek kontra reszta Świata
W dniu 16 lutego odbędzie się mecz koszykówki chłopców z zaprzyjaźnionym Gimnazjum nr 1.
Spotkanie rozpocznie się w Hali Sportowej o godzinie 15.30

 

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Łódzkiego-Wschodniego w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt.

W dniu ... odbyły się drużynowe Zawody Powiatowe w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział następujące szkoły:

  • ZPS nr 1 Koluszki
  • ZSP nr 2 Koluszki
  • I LO Koluszki
  • LO Tuszyn
Wyniki:
 
W kategorii dziewcząt:
I miejsce - I LO Koluszki
II miejsce - ZSP nr 2 Koluszki
III miejsce - ZSP nr 1 Koluszki
IV miejsce - LO Tuszyn

W kategorii chłopców:
I miejsce - ZSP nr 1 Koluszki
II miejsce - ZSP nr 2 Koluszki
III miejsce - LO Tuszyn
IV miejsce - I LO Koluszki

 

Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców.

W dniu 12.01.2012 odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.

W kategorii dziewcząt:
I miejsce - Paulina Dziuda 3S
II miejsce - Aleksandra Malesa 4L
III miejsce - Marta Frydrych 4L

W kategorii chłopców:
I miejsce - Bartek Wójciak 3M
II miejsce - Konrad Olkiewicz 2M
III miejsce - Michał Sułek 1LB


Międzyklasowe Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Chłopców.

W dniu 6.12.1011 odbyły się Międzyklasowe Zawody w Piłce Siatkowej Chłopców.

I miejsce - Klasa IV L
II miejsce - Klasa IV M
III miejsce - Klasa III M