Opublikowano: środa, 17, styczeń 2018

Informacje o maturze znajdują się na następujących stronach:

Centralna Komisja Egzaminacyjna
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łodzi
Kuratorium Oświaty w Łodzi

 Poniżej harmonogram egzaminu maturalnego części pisemnej (1) oraz ustnej (2)- sesja maj 2018.

1. Egzaminy pisemne w roku szkolnym 2017/2018

Język polski 4.05 II Liceum Ogólnokształcące

9.00

Lp.

nazwisko i imię zdającego

sala 102

1

Jarzębowski Jan

2

Kajtowski Artur

Kowalczyk Kamil

4

Krawentek Adrianna

5

Miksa Justyna

6

Olczyk Mateusz

7

Popek Mateusz

sala 104

1

Siedlecka Martyna

2

Skibińska Natalia

3

Szafranek Aleksandra

4

Szulc Bartłomiej

5

Świderek Adam

6

Świerzyńska Kinga

7

Wąs Patrycja

8

Wodzyńska Izabella

9

Ziółczyk Krystian

 

 Język polski 4.05 Technikum nr 2

9.00

Lp.

nazwisko i imię zdającego

sala gimnastyczna

 1

Ciach Konrad

 2

Ciamarzewski Piotr

 3

Gondek Aleksandra

 4

Graczyk Amelia

 5

Gula Sławomir

 6

Janczak Łukasz

 7

Klimczak Michał

 8

Kołodziej Damian

 9

Kordula Adriana

 10

Kulawczyk Artur

 11

Marczyk Bartłomiej

 12

Marczyk Wiktoria

 13

Nockowski Kamil

 14

Olszewicz Sebastian

 15

Osiński Bartosz

 16

Pierzgalski Marcin

 17

Proga Jakub

 18

Ruciński Mateusz

 19

Stępkowski Nikodem

 20

Swaczyna Arkadiusz

 21

Tomes Jakub

 22

Walaszczyk Patrycja

 23

Wasilewska Paulina

 24

Widulińska Oliwia

 25

Wójcik Krzysztof

 26

Zdyb Patryk

sala 26

 1

Wasilewski Daniel

 

 Matematyka 7.05 II Liceum Ogólnokształcące

9.00

Lp.

nazwisko i imię zdającego

sala 102

 1

Chruścielewska Klaudia

 2

Hybner Daria

 3

Jarzębowski Jan

 4

Kajtowski Artur

 5

Kołaczkowska Aleksandra

 6

Kowalczyk Aleksandra

 7

Kowalczyk Kamil

 8

Krawentek Adrianna

 9

Miksa Justyna

 10

Olczyk Mateusz

sala 104

Płoszka Jakub

2

Polit Daria

3

Popek Mateusz

Siedlecka Martyna

Skibińska Natalia

Szafranek Aleksandra

Szulc Bartłomiej

Świderek Adam

Świerzyńska Kinga

10 

Wąs Patrycja

11

Wodzyńska Izabella

12 

Ziółczyk Krystian

13 

Zytke Barbara

 

 

Matematyka 7.05 Technikum nr 2

Absolwenci Technikum nr 2 i I Liceum Profilowanego

9.00

Lp.

nazwisko i imię zdającego

sala gimnastyczna

 1

Ciach Konrad

 2

Ciamarzewski Piotr

 3

Gondek Aleksandra

 4

Graczyk Amelia

 5

Gula Sławomir

 6

Janczak Łukasz

 7

Klimczak Michał

 8

Kołodziej Damian

 9

Kordula Adriana

 10

Kulawczyk Artur

 11

Marczyk Bartłomiej

 12

Marczyk Wiktoria

 13

Nockowski Kamil

 14

Olszewicz Sebastian

 15

Osiński Bartosz

 16

Pierzgalski Marcin

 17

Proga Jakub

 18

Ruciński Mateusz

 19

Stępkowski Nikodem

 20

Swaczyna Arkadiusz

 21

Szydlik Łukasz

 22

Tomes Jakub

 23

Walaszczyk Patrycja

 24

Wasilewska Paulina

 25

Wasilewski Daniel

 26

Widulińska Oliwia

 27

Wójcik Krzysztof

 28

Zdyb Patryk

sala 105

 1

Bajon Konrad

 2

Ciejka Artur

 3

Gajewska Sandra

 4

Kawecki Jakub

 5

Sułek Michał

 6

Supera Magdalena

 7

Świderek Katarzyna

 Język angielski 8.05 II Liceum Ogólnokształcące

9.00

Lp.

nazwisko i imię zdającego

sala 102

 1

Jarzębowski Jan

 2

Kajtowski Artur

 3

Kowalczyk Kamil

 4

Krawentek Adrianna

 5

Miksa Justyna

 6

Olczyk Mateusz

 7

Popek Mateusz

sala 104

 1

Kołaczkowska Aleksandra

 2

Siedlecka Martyna

 3

Skibińska Natalia

 4

Supera Aleksandra

 5

Szulc Bartłomiej

 6

Świderek Adam

 7

Świerzyńska Kinga

 8

Wąs Patrycja

 9

Wodzyńska Izabella

 10

Ziółczyk Krystian

Język angielski 8.05 Technikum nr 2

9.00

Lp.

nazwisko i imię zdającego

sala 105

 1

Gula Sławomir

 2

Klimczak Michał

 3

Kulawczyk Artur

 4

Olszewicz Sebastian

 5

Osiński Bartosz

 6

Tomes Jakub

 7

Wójcik Krzysztof

sala 203

 8

Ciamarzewski Piotr

 9

Gondek Aleksandra

10

Graczyk Amelia

11 

Marczyk Bartłomiej

12

Stępkowski Nikodem

13 

Walaszczyk Patrycja

14 

Wasilewska Paulina

15

Widulińska Oliwia

sala 205

 1

Ciach Konrad

 2

Janczak Łukasz

 3

Kołodziej Damian

 4

Kordula Adriana

 5

Marczyk Wiktoria

 6

Nockowski Kamil

 7

Pierzgalski Marcin

 8

Ruciński Mateusz

 9

Swaczyna Arkadiusz

 10

Zdyb Patryk

sala 26

 1

Wasilewski Daniel


 

2. Egzamin ustne  w roku szkolnym 2017/2018

 

  Język polski

II Liceum Ogólnokształcące

Absolwenci II Liceum Ogólnokształcącego

Lp.

Imię i nazwisko zdającego

Godzina egzaminu*

9.05.2018

sala logistyczna

 1

Jarzębowski Jan

9.00 – 9.30   

 2

Kajtowski Artur

9.15 – 9.45

 3

Kowalczyk Kamil

9.30 – 10.00

 4

Krawentek Adrianna

9.45 – 10.15

 5

Miksa Justyna

10.00 – 10.30

Ogłoszenie wyników

 6

Olczyk Mateusz

10.45 – 11.15

 7

Popek Mateusz

11.00 – 11.30

 8

Siedlecka Martyna

11.15 – 11.45

 9

Skibińska Natalia

11.30 – 12.00

10

Szafranek Aleksandra

11.45 – 12.15

Ogłoszenie wyników, przerwa obiadowa

11 

Szulc Bartłomiej

13.00 – 13.30

12 

Świderek Adam

13.15 – 13.45

13 

Świerzyńska Kinga

13.30 – 14.00

14 

Wąs Patrycja

13.45 – 14.15

15

Wodzyńska Izabella

14.00 – 14.30

Ogłoszenie wyników

16

Ziółczyk Krystian

14.45 – 15.15

Ogłoszenie wyników

*Godzina rozpoczęcia egzaminu jest przybliżona. W związku z tym proszę stawić się na egzamin co najmniej godzinę wcześniej.

Egzamin ustny z języka polskiego

Technikum nr 2

Absolwenci Technikum nr 2

Lp.

Imię i nazwisko zdającego

Godzina egzaminu*

17.05.2018

sala 30

 1

Gula Sławomir

9.00 – 9.30

 2

Klimczak Michał

9.15 – 9.45

 3

Kulawczyk Artur

9.30 – 10.00

 4

Olszewicz Sebastian

9.45 – 10.15

 5

Osiński Bartosz

10.00 – 10.30

Ogłoszenie wyników

 6

Proga Jakub

10.45 – 11.15

 7

Tomes Jakub

11.00 – 11.30

 8

Wójcik Krzysztof

11.15 – 11.45

 9

Ciamarzewski Piotr

11.30 – 12.00

 10

Gondek Aleksandra

11.45 – 12.15

Ogłoszenie wyników, przerwa obiadowa

 11

Graczyk Amelia

13.00 – 13.30

 12

Marczyk Bartłomiej

13.15 – 13.45

Ogłoszenie wyników

18.05.2018

sala 30

 1

Stępkowski Nikodem

9.00 – 9.30

 2

Walaszczyk Patrycja

9.15 – 9.45

 3

Wasilewska Paulina

9.30 – 10.00

 4

Wasilewski Daniel

9.45 – 10.15

 5

Widulińska Oliwia

10.00 – 10.30

Ogłoszenie wyników

 6

Ciach Konrad

10.45 – 11.15

 7

Janczak Łukasz

11.00 – 11.30

 8

Kołodziej Damian

11.15 – 11.45

 9

Kordula Adriana

11.30 – 12.00

 10

Marczyk Wiktoria

11.45 – 12.15

Ogłoszenie wyników, przerwa obiadowa

 11

Nockowski Kamil

13.00 – 13.30

 12

Pierzgalski Marcin

13.15 – 13.45

 13

Ruciński Mateusz

13.30 – 14.00

 14

Swaczyna Arkadiusz

13.45 – 14.15

 15

Zdyb Patryk

14.00 – 14.30

Ogłoszenie wyników

*Godzina rozpoczęcia egzaminu jest przybliżona. W związku z tym proszę stawić się na egzamin co najmniej godzinę wcześniej.

 

Egzamin ustny z języka angielskiego w roku szkolnym 2017/2018

II Liceum Ogólnokształcące

Absolwenci II Liceum Ogólnokształcącego

Lp.

Imię i nazwisko zdającego

Godzina egzaminu*

10.05.2018

sala logistyczna

 1

Jarzębowski Jan

9.00 – 9.20

 2

Kajtowski Artur

9.20 – 9.40

 3

Kowalczyk Kamil

9.40 –10.00

 4

Krawentek Adrianna

10.00 – 10.20

 5

Miksa Justyna

10.20 – 10.40

Ogłoszenie wyników

6

Olczyk Mateusz

10.50 – 11.10

Popek Mateusz

11.10 – 11.30

8

Siedlecka Martyna

11.30 – 11.50

Skibińska Natalia

11.50 – 12.10

10 

Szulc Bartłomiej

12.10 – 12.30

Ogłoszenie wyników, przerwa obiadowa

11 

Świderek Adam

13.00 – 13.20

12

Świerzyńska Kinga

13.20 – 13.40

13 

Was Patrycja

13.40 – 14.00

14 

Wodzyńska Izabella

14.00 – 14.20

15

Ziółczyk Krystian

14.20 – 14.40

Ogłoszenie wyników

*Godzina rozpoczęcia egzaminu jest przybliżona. W związku z tym proszę stawić się na egzamin co najmniej godzinę wcześniej.

 

Egzamin ustny z języka angielskiego w roku szkolnym 2017/2018

Technikum nr 2

Absolwenci Technikum nr 2 i I Liceum Profilowanego

Lp.

Imię i nazwisko zdającego

Godzina egzaminu*

17.05.2018

sala logistyczna

 1

Stępkowski Nikodem

9.00 – 9.20

 2

Walaszczyk Patrycja

9.20 – 9.40

 3

Wasilewska Paulina

9.40 – 10.00

 4

Wasilewski Daniel

10.00 – 10.20

 5

Widulińska Oliwia

10.20 – 10.40

Ogłoszenie wyników

 6

Ciach Konrad

10.50 – 11.10

 7

Janczak Łukasz

11.10 – 11.30

 8

Kołodziej Damian

11.30 – 11.50

 9

Kordula Adriana

11.50 – 12.10

 10

Marczyk Wiktoria

12.10 – 12.30

Ogłoszenie wyników, przerwa obiadowa

11

Nockowski Kamil

13.00 – 13.20

12

Pierzgalski Marcin

13.20 – 13.40

13 

Ruciński Mateusz

13.40 – 14.00

14 

Swaczyna Arkadiusz

14.00 – 14.20

15 

Zdyb Patryk

14.20 – 14.40

Ogłoszenie wyników

18.05.2018

sala logistyczna

 1

Gula Sławomir

9.00 – 9.20

 2

Klimczak Michał

9.20 – 9.40

 3

Kulawczyk Artur

9.40 –10.00

 4

Olszewicz Sebastian

10.00 – 10.20

 5

Osiński Bartosz

10.20 – 10.40

Ogłoszenie wyników

6

Tomes Jakub

10.50 – 11.10

7

Wójcik Krzysztof

11.10 – 11.30

8

Ciamarzewski Piotr

11.30 – 11.50

Gondek Aleksandra

11.50 – 12.10

10 

Graczyk Amelia

12.10 – 12.30

Ogłoszenie wyników, przerwa obiadowa

11 

Marczyk Bartłomiej

13.00 – 13.20

12 

Kawecki Jakub

13.20 – 13.40

13 

Szydlik Łukasz

13.40 – 14.00

Ogłoszenie wyników

*Godzina rozpoczęcia egzaminu jest przybliżona. W związku z tym proszę stawić się na egzamin co najmniej godzinę wcześniej.

  Harmonogram egzaminów w części pisemnej w roku szkolnym 2017/2018