ABSOLWENCI 2016/2017

II Liceum Ogólnokształcące

 

klasa policyjno - prawna

  1. Amroziński Artur
  2. Bąba Krystian
  3. Chałat Adrian
  4. Garbarz Jakub
  5. Głowacki Bartosz
  6. Grudzińska Karolina
  7. Hybner Daria
  8. Kabat Krystian
  9. Klemba Sebastian
  10. Kowalczyk Agata
  11. Markowicz Katarzyna
  12. Osetek Mateusz
  13. Rakowska Agnieszka
  14. Rawicka Dominika
  15. Stypułkowski Kamil
  16. Szulc Bartłomiej
  17. Świątek Karina
  18. Ziętara Karolina
  19. Zimnicka Dagmara

klasa psychologiczno -socjalna

 

1. Graczyk Natalia

2. Kołaczkowska Aleksandra

3. Kowalczyk Aleksandra

4. Kowalczyk Paulina

5. Supera Magdalena

6. Ziółczyk Natalia

 

Technikum nr 2

 

Technik logistyk

1.Drążkowicz Adam

2.Gierach Krystian

3.Grad Rafał

4.Jakóbowski

5.Janowski Sylwester

6.Kocemba Daria

7.Kotynia Mateusz

8.Kowalczyk Dawid

9.Kozal Bartłomiej

10.Malka Klaudia

11.Milewski Damian

12.Nowak Klaudia

13.Pawlicki Daniel

14.Piwowarski Jakub

15.Stefański Krzysztof

16.Suchan Samanta

17.Szklarek Ilona

18.Szydlik Łukasz

19.Szymczak Mateusz

20.Żurawski Krystian

 

Technik mechatronik

 

1.Bloch Rafał

2.Chruściel Sebastian

3.Fijałkowski Karol

4.Gudanis Sebastian

5.Jakóbowski Adam

6.Janowski Marcin

7.Kabat Michał

8.Kołaczkowski Michał

9.Lesiak Marcin

10.Lewandowski Michał

11.Reczulski Lucjan

12.Strumian Bartłomiej

13.Strzyż Damian

14.Szklarek Mateusz

 

ABSOLWENCI 2015/2016

II Liceum Ogólnokształcące

 

Klasa III A policyjno – prawna

 

  1. Adamczyk Joanna
  2. Boryna Andżelika
  3. Chruścińska Patrycja
  4. Dębiec Kamila
  5. Działak Natalia
  6. Grabowski Damian
  7. Jachuła Patryk
  8. Jóźwik Dominik
  9. Kierasiński Robert
  10. Kocięba Adam
  11. Krychniak Adam
  12. Kulik Adrian
  13. Lewandowska Martyna
  14. Łyszkowicz Agnieszka
  15. Markiewicz Karol
  16. Płoszka Jakub
  17. Sawicki Tomasz
  18. Supera Adrian
  19. Turek Dominik
  20. Więckowska Dominika
  21. Ziółczyk Magdalena
  22. Zytke Barbara
  23. Żaczek Jagoda

 

Klasa III B  policyjno – prawna



  1. Brot Angelika
  2. Kołaczkowska Natalia
  3. Kowalska Adrianna
  4. Łyszkowicz Natalia
  5. Matusiak Ewelina
  6. Polit Daria
  7. Reczulska Kinga
  8. Szklarek Kinga
  9. Wawrowska Anna
  10. Wojciechowska Sylwia
  11. Zalewska Oliwia

 

Klasa III B  psychologiczno – socjalna

 

  1. Amurska Ismena
  2. Barańczyk Aneta
  3. Borowiecka Patrycja
  4. Chruścielewska Klaudia
  5. Dudka Dominika
  6. Galach Joanna
  7. Labuch Jolanta
  8. Niedzielska Paulina
  9. Rydlewska Dominika
  10. Stefańska Justyna
  11. Szymczak Mateusz
  12. Szubka Martyna
  13. Zając Małgorzata

Technikum nr 2

 

Technik logistyk

 

  1. Brdoń Kamil
  2. Chruściel Damian
  3. Długosz Adrian
  4. Filipiak Ewelina
  5. Galach Rafał
  6. Kałużna Klaudia
  7. Kobus Anna
  8. Lewandowski Przemysław
  9. Lubczyński Mateusz
  10. Siedlecki Robert
  11. Szymczak Bartosz
  12. Urbańska Sylwia
  13. Włóka Daniel
  14. Wojtczak Paulina
  15. Zawadzka Katarzyna
  16. Zimoń Sylwester

 

Technik mechatronik

 

  1. Bożyk Robert
  2. Czerwiński Adam
  3. Drążkowicz Dariusz
  4. Duła Adrian
  5. Durański Damian
  6. Garnys Kamil
  7. Gromek Kamil
  8. Karbownik Damian
  9. Kaźmierczak Damian
  10. Kijewski Radosław
  11. Kordela Łukasz
  12. Kowalczyk Artur
  13. Krakowiak Mateusz
  14. Król Łukasz
  15. Lesiak Kamil
  16. Lubczyński Jakub
  17. Łącki Bartosz
  18. Olczyk Karol
  19. Robaszewski Łukasz
  20. Sadzak Filip
  21. Stańczyk Paweł
  22. Stańczyk Przemysław
  23. Świerczyński Sebastian
  24. Włodarczyk Mariusz
  25. Wójcik Robert

 

ABSOLWENCI 2013/2014

Liceum profilowane

  Profil socjalny

  1. Burzyńska Ewelina
  2. Chorążak Monika
  3. Duda Marta
  4. Eizelt Angelika
  5. Gawrzydek Aneta
  6. Gurdziel Klaudia
  7. Kolasiński Roman
  8. Kołodziejczyk Żaklina
  9. Kowalska Izabela
  10. Kowalska Wioleta
  11. Kozakiewicz Aneta
  12. Maj Justyna
  13. Mrówka Agata
  14. Niewiadomska Maria
  15. Pietrasik Aleksandra
  16. Polus Paulina
  17. Puczyńska Karolina
  18. Romanowski Hubert
  19. Rudnicka Gabriela
  20. Rusin Sandra
  21. Salamon Anna
  22. Supera Magdalena
  23. Ścieszko Adrian
  24. Świniarska Joanna
  25. Wojakowska Karolina
  26. Wysokińska Patrycja
  27. Zamrzycka Ewelina
  28. Żurawska Dorota

Technikum nr 2

Technik logistyk

  1. Brzózka Daniel
  2. Dąbrowski Adam
  3. Drzewiecki Piotr
  4. Gajewska Sandra
  5. Głyda Piotr
  6. Jatczak Emilia
  7. Jaworski Krystian
  8. Kolas Natalia
  9. Łączyński Adam
  10. Malka Mateusz
  11. Marczyk Jakub
  12. Pawliczak Paulina
  13. Ratajski Łukasz
  14. Raszpla Mateusz
  15. Staniaszek Dominik
  16. Starosta Ewelina
  17. Świnoga Jakub
  18. Świnoga Krzysztof
  19. Węgrzycka Paulina
  20. Woźny Piotr

Technik mechatronik

  1. Adamczyk Łukasz
  2. Bajon Konrad
  3. Cuchra Emil
  4. Duliński Kamil
  5. Fijałkowski Marcin
  6. Galach Bartłomiej
  7. Koluszkowski marek
  8. Kozłowski Maciej
  9. Krawczyk Paweł
  10. Marczyk Przemysław
  11. Mela Bartłomiej
  12. Mirowski Mateusz
  13. Mozga Piotr
  14. Olkiewicz Konrad
  15. Zalewski Krystian

 

ABSOLWENCI 2014/2015

II Liceum Ogólnokształcące

 

klasa policyjno - prawna

 

1.Banaszkiewicz Katarzyna

2.Bednarska Wioletta

3.Cuchra Łukasz

4. Filipiak Mateusz

4.Grzegorczyk Sebastian

5.Kaczmarek Michał

6.Karliński Wojciech

7.Kobus Monika

8.Kołada Bartłomiej

9.Kołada Karolina

10.Kotynia Klaudia

11.Kulik Ilona

12.Kurzawska Aleksandra

13. Łabędzka Klaudia

14.Miksa Damian

15.Nastarowicz Anna

16.Plichta Adrian

17.Przybylski Michał

18.Rochala Justyna

19.Sielgoska Ewelina

20.Szczesniak Dominika

21.Wadelska Karolina

22.Witkowski Damian

23.Wojciechowska Katarzyna

24.Żyżyńska Ewelina

 

klasa policyjno – prawna , psychologiczno - socjalna

 

1.Adamus Piotr

2.Bazelak Mateusz

3.Burzyński Mateusz

4. Chwaliński Norbert

5. Daniszewska Magdalena

6.Dulińska Sylwia

7.Dziąg Dariusz

8.Ekert Anna

9.Gonciarek Ewelina

10.Jóźwik Magdalena

11. Kaczmarska Kamila

12.Kajtowski Patryk

13.Kotynia Justyna

14.Lolo Monika

15.Malinowski Patryk

16. Miedzińska Dagmara

17.Olkiewicz Dawid

18.Pietrzyk Karolina

19.Pysklak Klaudiusz

20.Rajska Sylwia

21.Robaszek Karina

22.Rudnicka Karolina

23.Rżanek Dominik

24.Sikorska Kinga

25.Szadkowska Paulina

26.Szymański Adrian

27.Tarnowski Karol

 

Technikum nr 2

 

Technik logistyk IV La

 

1.Antkowicz Patryk

2.Bator Bartłomiej

3.Bogdańska Katarzyna

4..Długosz Ewelina

5.Filipiak Aneta

6.Gevorgyan Henrikh

7.Gniadek Przemysław

8.Gruszczak Paulina

9.Jóźwik Aleksandra

10. Kartasiński Sebastian

11.Kłosińska Karolina

12.Lewandowska Anna

13.Michniewski Jakub

14.Perczak Monika

15.Polit Damian

16.Salamon Karolina

17.Stępień Marta

18. Stypułkowski Patryk

19.Szustak Michał

20.Szlawska Sylwia

21.Woźniak Justyna

 

Technik logistyk klasa IV Lb

 

1.Arndt Wojciech

2.Białek Arkadiusz

3.Bujanowski Mateusz

4.Ciejka Artur

5.Fijałkowski Wojciech

6.Gabryszewski Mariusz

7.Gońda Patryk

8.Gudanis Damian

9.Janowski Sebastian

10.Jaskółowski Przemysław

11.Kawecki Jakub

12.Kołodziejski Adam

13.Lewandowski Adrian

14.Liśkiewicz Piotr

15.Olszewicz Przemysław

16.Rottengruber Adrian

17. Spurek Sebastian

18.Sułek Michał

19.Swaczyna Piotr

20.Wąsowicz Paweł

 

Technik mechatronik

 

1.Boberek Michał

2.Ciechowicz Aleksander

3.Cuchra Karol

4.Hymka Kamil

5.Janowski Jarosław

6.Jenda Rafał

7.Kłosiński Patryk

8.Kowalczyk Paweł

9.Laszczyk Cyprian

10.Lawal Mateusz

11.Lewandowski Damian

12.Łapka Adam

13.Małek Krzysztof

14.Osetek Bartłomiej

15.Rajski Adrian

16.Sętkowski Marcin

17.Tomporek Grzegorz

 

ABSOLWENCI 2012/2013

Kategoria: Absolwenci szkoły

Liceum profilowane

  Profil socjalny, ekonomiczno - administracyjny

  1. Bujakiewicz Aleksandra
  2. Darnowski Oskar
  3. Kaźmierczak Ewelina
  4. Koperniak Daria
  5. Majchrzak Katarzyna
  6. Malinowska Joanna
  7. Marczyk Hubert
  8. Piechota Joanna
  9. Przybylski Dominik
  10. Przywara Paulina
  11. Raćkowska Magda
  12. Grzegorczyk Agata
  13. Dudek Malwina
  14. Dulas Anita
  15. Eizelt Damian
  16. Janek Amanda
  17. Jóźwik Marta
  18. Labuch Monika
  19. Matusiak Przemysław
  20. Piotrowski Kamil
  21. Świnoga Damian
  22. Szklarek Dominika
  23. Tuz Natalia
  24. Waleski Bartłomiej
  25. Wojciechowska Karolina
  26. Wronka Jagoda
  27. Żurawska Paulina

Technikum nr 2

Technik logistyk

  1. Ambroziński Krzysztof
  2. Banaszkiewicz Kamil
  3. Butienko Kamil
  4. Cuchra Michał
  5. Dziedzic Patryk
  6. Gandziarek Piotr
  7. Gonciarek Bartek
  8. Haraśny Damian
  9. Jaranowski Damian
  10. Jaworski Szymon
  11. Jurasz Patryk
  12. Karliński Jan
  13. Kaziród Justyna
  14. Kęblińska Agata
  15. Klimczak Florian
  16. Kopański Piotr
  17. Marczyk Daniel
  18. Mazuchowski Tomasz
  19. Schab Adrian
  20. Spurek Dawid
  21. Starnowski Mateusz
  22. Wieteska Łukasz
  23. Wodzyński Sebastian

 

Technik mechatronik

 

  1. Adamski Marcin
  2. Adamusiak Tomasz
  3. Banaszkiewicz Łukasz
  4. Brdoń Damian
  5. Gonciarek Konrad
  6. Guzek Przemysław
  7. Malesa Szymon
  8. Mazuchowski Łukasz
  9. Skoneczny Adam
  10. Szewczyk Przemysław
  11. Szymczyk Jarosław
  12. Światłowicz Mariusz
  13. Witczak Damian
  14. Woźniak Damian
  15. Wójciak Bartłomiej