Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół nr 2 w Koluszkach

 

Adamarczuk Magdalena

Bartłomiej Bator

Bator Marcin

Butienko Kamil

Calizaya Cruz de Golinski Patricia

Chruściel Sebastian

Cichecka Sylwia

Długosz Jarosław

Feja Krzysztof

Gałka Anna

Gierach Katarzyna

Grzelak Monika

Just Tomasz

Kozieł Patryk

Lepalczyk – Salem Monika

Łyskowicz Katarzyna

Małachowski Tomasz

Matysiak Anna

Olczyk Anna

Ołubek Piotr

Poświńska Marta

Przybysz Anna

Puczyński Waldemar

Radwańska Danuta

Rozmarynowska Jolanta

Rybiński Paweł

Serwa Izabela

Smarz Marcin

Sztuka Marzena

Szustak Agnieszka

Walczak Izabela

Wieloch Aleksandra

Wnykowicz Jolanta

Woźniak Aleksandra

Woźniak Krzysztof

Wójcik Małgorzata

Wójcik Patrycja

Wróblewski Zbigniew

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------

Godziny dostępności nauczycieli w dniach od 19 września do 14 października 2022

 

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godziny w których nauczyciel jest dostępny

1

Adamarczuk Magdalena

Poniedziałek

10.30 – 11.30

 2

Bartłomiej Bator

Poniedziałek

12.25 – 13.25

 3

Bator Marcin

Wtorek

10.25 – 11.25

 4

Butienko Kamil

Wtorek

9.35 – 10 35

5

Calizaya Cruz de Golinski Patricia

Poniedziałek

9.35 – 10.35

6

Chruściel Sebastian

Czwartek

10.30 – 11.30

7

Cichecka Sylwia

Wtorek

8.00 – 9.00

 8

Cieślak Jolanta

Środa

12.25 – 13.25

9

Długosz Jarosław

Wtorek

12.00 – 13.00

 10

Feja Krzysztof

Wtorek

7.45 – 8.45

 11

Gałka Anna

Wtorek

14.00 – 15.00

 12

Gierach Katarzyna

Czwartek

11.25 – 12.25

13

Grzelak Monika

Wtorek

12.15 – 13.15

14

Just Tomasz

Poniedziałek

12.20 – 13.20

 15

Kozieł Patryk

Środa (co dwa tygodnie)i

13.10 – 14.10

16

Lepalczyk – Salem Monika

Czwartek

10.30 – 11.30

17

Łyskowicz Katarzyna

Czwartek (co dwa tygodnie)

8.40 – 9.40

18

Małachowski Tomasz

Czwartek (co dwa tygodnie)

15.55 – 16.55

19

Matysiak Anna

Środa (co dwa tygodnie)

15.05 – 16.05

 20

Olczyk Anna

Wtorek

12.00 – 13.00

21

Ołubek Piotr

Środa

10.30 – 11.30

 22

Poświńska Marta

Środa

11.25 – 12.25

23

Przybysz Anna

Środa

9.35 – 10.35

 24

Puczyński Waldemar

Środa

8.40 – 9.40

 25

Radwańska Danuta

Wtorek

14.10 - 15.10

26

Rozmarynowska Jolanta

Środa (co dwa tygodnie)

14.15 – 15.15

27

Rybiński Paweł

Środa

12.25 – 13.25

28

Serwa Izabela

Poniedziałek

13.10 – 14.10

29

Smarz Marcin

Poniedziałek

16.00 – 17.00

 30

Sztuka Marzena

Środa

11.20 – 12.20

31

Szustak Agnieszka

Piątek

12.15 – 13.15

 32

Walczak Izabela

Czwartek

9.35 – 10.35

 33

Wieloch Aleksandra

Poniedziałek

12.15 – 13.15

34

Wnykowicz Jolanta

Czwartek

13.10 – 14.10

35

Woźniak Aleksandra

Wtorek

13.10 – 14.10

36

Woźniak Krzysztof

Środa

7.00 – 8.00

 37

Wójcik Małgorzata

Czwartek

13.20 – 14.20

38

Wójcik Patrycja

Wtorek

9.35 – 10.35

 39

Wróblewski Zbigniew

Piątek

12.25 – 13.25

i Pierwsza godzina w tygodniu od 19.09 do 23.09, druga godzina w tygodniu od 3.10 do 7.10

 

* Pierwsza godzina w tygodniu od 19.09 do 23.09, druga godzina w tygodniu od 3.10 do 7.10

W tygodniu, w którym są zebrania lub dyżury godziną dostępności jest udział w nich nauczyciela.