Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół nr 2 w Koluszkach

 

Adamarczuk Magdalena

Bartłomiej Bator

Bator Marcin

Butienko Kamil

Calizaya Cruz de Golinski Patricia

Chruściel Sebastian

Cichecka Sylwia

Długosz Jarosław

Feja Krzysztof

Gałka Anna

Gierach Katarzyna

Grzelak Monika

Just Tomasz

Kozieł Patryk

Lepalczyk – Salem Monika

Łyskowicz Katarzyna

Małachowski Tomasz

Matysiak Anna

Olczyk Anna

Ołubek Piotr

Poświńska Marta

Przybysz Anna

Puczyński Waldemar

Radwańska Danuta

Rozmarynowska Jolanta

Rybiński Paweł

Serwa Izabela

Smarz Marcin

Sztuka Marzena

Szustak Agnieszka

Walczak Izabela

Wieloch Aleksandra

Wnykowicz Jolanta

Woźniak Aleksandra

Woźniak Krzysztof

Wójcik Małgorzata

Wójcik Patrycja

Wróblewski Zbigniew

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------

Godziny dostępności nauczycieli w dniach od 19 grudnia 2022 do 3 lutego 2023

 

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godziny w których nauczyciel jest dostępny

1

Adamarczuk Magdalena

Poniedziałek

11.20 – 12.20

2

Bartłomiej Bator

Poniedziałek

10.25 – 11.25

3

Bator Marcin

Czwartek

10.25 – 11.25

 4

Butienko Kamil

Poniedziałek

11.20 – 12.20

 5

Calizaya Cruz de Golinski Patricia

Wtorek

10.30 – 11.30

 6

Chruściel Sebastian

Środa

10.25 – 11.25

 7

Cichecka Sylwia

Wtorek

8.00 – 9.00

 8

Cieślak Jolanta

Środa

12.30 – 13.30

 9

Długosz Jarosław

Poniedziałek

8.00 – 9.00

 10

Feja Krzysztof

Poniedziałek

10.25 – 11.25

 11

Gałka Anna

Wtorek

14.00 – 15.00

 12

Gierach Katarzyna

Poniedziałek

12.20 – 13.20

 13

Grzelak Monika

Czwartek

12.25 – 13.25

 14

Just Tomasz

Czwartek

11.20 – 12.20

 15

Kozieł Patryk

Poniedziałek (co dwa tygodnie)

14.10 – 15.10

 16

Lepalczyk – Salem Monika

Poniedziałek

14.10 – 15.10

 17

Łyskowicz Katarzyna

Czwartek (co dwa tygodnie)

9.35 – 10.35

 18

Małachowski Tomasz

Poniedziałek (co dwa tygodnie)

14.55 – 15.55

 19

Matysiak Anna

Środa (co dwa tygodnie)

15.05 – 16.05

 20

Olczyk Anna

Poniedziałek

7.00 – 8.00

 21

Ołubek Piotr

Poniedziałek

13.10 – 14.10

 22

Poświńska Marta

Czwartek

13.10 – 14.10

 23

Przybysz Anna

Środa

16.00 – 17.00

 24

Puczyński Waldemar

Środa

10.25 – 11.25

 25

Radwańska Danuta

Wtorek

16.00 – 17.00

 26

Rozmarynowska Jolanta

Środa (co dwa tygodnie)

14.15 – 15.15

 27

Rybiński Paweł

Środa

11.25 – 12.25

 28

Serwa Izabela

Poniedziałek

13.10 – 14.10

 29

Smarz Marcin

Poniedziałek

15.55 – 16.55

 30

Sztuka Marzena

Czwartek

7.50 – 8.50

 31

Szustak Agnieszka

Czwartek

13.10 – 14.10

 32

Walczak Izabela

Wtorek

11.20 – 12.20

 33

Wieloch Aleksandra

Środa

12.15 – 13.15

 34

Wnykowicz Jolanta

Poniedziałek

12.15 – 13.15

 35

Woźniak Aleksandra

Poniedziałek

12.20 – 13.20

 36

Woźniak Krzysztof

Środa

7.00 – 8.00

 37

Wójcik Małgorzata

Czwartek

13.40 – 14.40

 38

Wójcik Patrycja

Poniedziałek

10.25 – 11.25

 39

Wróblewski Zbigniew

Poniedziałek

11.25 – 13.25

W tygodniu, w którym są zebrania lub dyżury godziną dostępności jest udział w nich nauczyciela.

Pierwsza godzina w tygodniu 19.12 do 23.12, druga godzina w tygodniu od 2.01 do 6.01, trzecia godzina w tygodniu od 30.01 do 3.02.